>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay i back pytanie

X 0

xisco

Użytkownik
Niech mi ktoś jeszcze wytłumaczy taką jedną rzecz. Jak to jest z tymi zakładami lay. Pod kursami back jest ilość pieniędzy które możemy obstawić. A pod kursami lay to jest ilość pieniędzy do której możemy się zobowiązać czy ilość pieniędzy która maksymalnie może stanowić twoją wygraną?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ilość pieniędzy, która może stanowić twoją wygraną.
Inaczej. Jak pod kursem lay jest powiedzmy 20 euro, i ja zagram ten kurs za 5 euro to zostanie pod nim 15
 
S 0

sabat24

Użytkownik
Ilość pieniędzy, która może stanowić twoją wygraną.
Inaczej. Jak pod kursem lay jest powiedzmy 20 euro, i ja zagram ten kurs za 5 euro to zostanie pod nim 15
Czyli dla pewności. Jak pod kursem lay jest 100 euro, to przy zagraniu każdej sumy mniejszej niż 100 euro od razu akceptuje mi zakład? Nie muszę na nic czekać? Zakładając, że ktoś inny w tym samym czasie nie zagra.
 
A 52

androlo

Użytkownik
Czyli dla pewności. Jak pod kursem lay jest 100 euro, to przy zagraniu każdej sumy mniejszej niż 100 euro od razu akceptuje mi zakład? Nie muszę na nic czekać? Zakładając, że ktoś inny w tym samym czasie nie zagra.

tak suma 100 euro i masz przyjete

jesli wiecej postawisz to ta czesc ponad 100 euro ci nie przyjmie
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Sorry że odświeżyłem temat ale moje pytanie wiąże się z layem i backiem.
A więc jak ktoś wystawi backa po kursie 1,80 za 5 funtów, to po jakim kursie ja mam puścić laya i za ile aby się z nim założyć.
Jest jakiś wzór na obliczanie tego?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Sorry że odświeżyłem temat ale moje pytanie wiąże się z layem i backiem.
A więc jak ktoś wystawi backa po kursie 1,80 za 5 funtów, to po jakim kursie ja mam puścić laya i za ile aby się z nim założyć.
Jest jakiś wzór na obliczanie tego?
zeby byc na ✅ lay musi miec nizszy kurs niz back.i na odwrot jak grasz laya(nie wygra) to back (wygra) grasz po wyzszym kursie od laya
zadne wykresy sa nie potrzebne
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ale mi nie chodzi o trading tylko o zakładanie się z kimś innym.
Że jak ktoś da taki kurs na backa to jaki kurs ja musze dać na laya aby akurat z nim się założyć(tym kimś nie jestem ja)
Dam przykład to będzie bardziej wiadomo o co chodzi.
Mecz A vs B
Kurs na A jest 1,5
a ja uważam, że ten kurs jest za niski i chcę założyć się z nim po tym kursie to jakiego laya muszę wystawić aby się z nim założyć. Dodam że kwota na backa nie jest jeszcze przyjęta.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
jesli jest back za 1,5 i myslisz ze to za nisko to wystawiasz laya 1.51 mozesz wystawic i wiekszego tylko po co? i jesli ktos bedzie skłonny zagrac za 1,51 to twoj kurs zostanie przyjety.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Prosta sprawa przy lay-u wpisujesz kwote ktora chcesz wygrac. A nie lepiej tak w ogole chociaz troche poczytac instrukcji??
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
no dajesz Laya na Malage i już . możesz nawet dawać Lay na wyscigi chartów albo koni.( że nie wygra dany koń)
 
pavel885 0

pavel885

Użytkownik
hmmm tow takim razie kurs lay bylbym w granicach ok 12 i czy to wtedy jest oplacalne? I wtedy przy stawce 10 mam do wygrania 120? Chyba cos nie tak w tym...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
hmmm tow takim razie kurs lay bylbym w granicach ok 12 i czy to wtedy jest oplacalne? I wtedy przy stawce 10 mam do wygrania 120? Chyba cos nie tak w tym...
Twoja stawka w zakładzie typu LAY to nic innego jak kwota jaką chcesz wygrać. Czyli jak masz kurs 12 i wpisujesz stawkę 10, to jeśli twoja selekcja okaże się przegrana, to wygrasz 10 euro, jeśli zaś ona właśnie wygra to stracisz 110 euro.
 
Do góry Bottom