>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kto wygra World Series

Status
Zamknięty.
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Może ja się wypowiem, w końcu ten temat to mój pomysł ;)

Mam dziwne przeczucie, że w tym sezonie wygrają New York Yankees. Ale to pod warunkiem, że przestaną grać tak chimerycznie jak w poprzednich sezonach. No i poprawią grę w PO, bo w sezonie zasadniczym zazwyczaj grają swoje, tzn. wygrywają swoją Dyzwizję(co roku od 1998). Dawno jednak nie wygrali WS (ostatnio w 2000), co nie przystoi takiej drużynie z tradycjami.

Po cichu także liczę na dobry występ St. Louis Cardinals.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
jak Dla mnie Cleveland Indians.Mimo ze sprzedali Coco Crispa , który miał w miare czesto bardzo dobre występy , to pan Hanfer mający już dotychczas 7 HR moze spokojnie poprowadzić zespół do glorii :]
to oczywiście moje ciche zdanie.Licze równiez na Oakland.
 
L 45

laha

Forum VIP
Ja w tym sezonie typuje Czerwone Skarpetki (Red Sox) Yankees no i mój ulubiony team St. Luis Cardinals Oczywiscie jak sezon się troche rozkręci czas zacząć progresje ;)

A po co czekać ;) Teraz można spokojnie już grać progresje. Ja w tym sezonie po 9 progresjach jestem dużo do przodu ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zwycięzcę World Series należy upatrywać w trzech zespołach American League
Boston Red Sox
Detroit Tigers
Chicago White Sox.
Z tej trójki osbistym moim faworytem jest Chicago White Sox....Obym sie nie mylił.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja również typuje zwycięstwo Chicago White Sox. Grają najrówniej, mają czasami wpadki, ale każdemu się zadrzy. To jest mój zdecydowany faworyt.

POZDRO :!:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
NYY nie siegna po WS.
W zeszlym roku wysadzili ich z PO Angelsi, w tym roku A-Rod gra narazie padake, jest wygwizdywany za kazdym razem.

WS zdobedzie druzyna z ligi AL, bedzie to Boston Red Sox(oby :mrgreen: ) albo Chicago White Sox.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom