>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami IX runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
⦁ Oferty "Handicap" wymagają, aby wszystkie zaplanowane biegi zostały zakończone, aby zakłady były ważne, z wyjątkiem tych wydarzeń, których wynik został już ustalony przed przerwaniem i/lub jakakolwiek kontynuacja gry nie mogłaby przynieść innego wyniku niż te oferty, które zostaną odpowiednio rozliczone. Patrz przykłady z sekcji tenisowej.

tak maja w regulaminie.
Ja zagralem Sparta (-20,5) na 1 i mam przegrany, wiec troche sie chyba kloci z ich regulaminem albo cos zle rozumiem
witam
tez zagrałem grubiej handicapy na unibecie i napisalem juz na angielskim czacie o reklamacji. Teraz czekam na godzine 10 bo bedzie jeszcze polski czat aktywny. Z regulaminu wynika, ze wszystkie biegi musza byc rozegrane.
 
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
jak ktos ma zagrany handicap w druga strone i po kursie 1 to prosze o przeslanie go tutaj. Czekam teraz na maila od dzialu sportowego
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
jak ktos ma zagrany handicap w druga strone i po kursie 1 to prosze o przeslanie go tutaj. Czekam teraz na maila od dzialu sportowego
Zwroty unibet zrobi za ten zakład.Oni zawsze źle rozliczają jak przerwane zawody.To samo miałem w meczu wcześniej rozegranym krosno -gorzów -na początku było przegrane potem poprawili na zwrot
Post automatycznie złączony:

Zwroty unibet zrobi za ten zakład.Oni zawsze źle rozliczają jak przerwane zawody.To samo miałem w meczu wcześniej rozegranym krosno -gorzów -na początku było przegrane potem poprawili na zwrot
Mają w regulaminie ,że w przypadku przerwania i zaliczenia zawodów handi- nie ważne ,a zakłądy na mecz ważne
 
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
witam
tez zagrałem grubiej handicapy na unibecie i napisalem juz na angielskim czacie o reklamacji. Teraz czekam na godzine 10 bo bedzie jeszcze polski czat aktywny. Z regulaminu wynika, ze wszystkie biegi musza byc rozegrane.
Witam. Unibet rozliczył mi jaka przegrana. Miałem zagrane -20.5 na Wrocław. Pisałem z nimi na czacie i dostałem maila ze rozliczyli prawidłowo...powołali się na jakiś punkt w regulaminie który nie ma nic wspólnego z żużlem. Odpisałem im cytując, to co wysłaliście wyżej. Nie rozumiem o co im chodzi kompletnie.
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Zglosilem sie na livechat, ze zgodnie z ich regulaminem zle rozliczyli, przeslali do dzialu sportowego, czekam na odpowiedz

maja w regulaminie jedna sekcje dotyczaca zuzla i to powinna byc wykladnia do rozliczania zakladow a nie jakies inne podpunkty nieujete w tej sekcji

odwoluja sie niby to handicapow w tenisie ale logika tu jest taka sama
Bylo sporo biegow jeszcze do odjechania wiec teoretycznie wynik moglby potoczyc sie zarowno w jedna i druga strone - a skoro tak to z regulaminu wynika ze zwrot
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Kolodziej dziś nie jedzie w Częstochowie. Handicapy już poszły mocno w górę. Chyba nie trzeba nic mówić jak duże jest to osłabienie dla przyjezdnych. Szykuje nam się porządne lanie.
Wlokniarz -26,5 @2.20 Superbet żenująca postawa gospodarzy przy takich brakach kadrowych Leszn
 
Ostatnia edycja:
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Miedzinski over 2.5 2.00 forbet
Wlokniarz -24 1.9 bet365

Wow, tak liska linia na Miedzinskiego przy - przepraszam za wyrazenie - szrocie, jaki wystawia Unia Leszno to kryminal. Bukmacherka nauczyla mnie wiele pokory, wiec nigdy nie napisze czegos w stylu "stawiam dom", ale nawet na samych zawodnikach swojej druzyny Adrian moze te 3 punkty ukulac. Do tego zna ten tor i powoli gdzies widac u niego jakies promyki nadziei. Szczerze mowiac przy calym pogromie jaki spotka dzisiaj najprawdopodobniej Unie Leszno wystarczy jedno 4:2 i "dwojka" Miedzinskiego aby ten typ w zasadzie wszedl.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Smektała (-1.5) - Lidsey [1] 1.85 forbet
Smektała jechał i się skichał. Czarna seria dziś 🙈

Smyk ostatni mecz całkiem obiecujący wynik. Może w końcu coś drgnęło, może w głowie coś się odblokowało. Dziś Leszno potężnie osłabione, a on tu w Częstochowie przecież jeździł, zna ten tor, więc kto, jak nie on ma powalczyć o to, by Leszno wyszło z trzydziestki w tym meczu. Liczę na jego dwupunktową zdobycz dzisiaj, co myślę pozwoli by ten typ rozliczyć na plus.
 
Ostatnia edycja:
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Dudek - over 7,5 @1,57 STS ⛔
Z taką jazdą to Dudek za rok w pierwszej lidze...

Nie zdążyłem z typem na mecz w Częstochowie, ale polecam ten typ do jakiegoś dubla. Dudek w tamtym roku na torze w Lublinie 10 punktów. Patryk radzi sobie coraz lepiej, zarówno w lidze jak i w Grand Prix zdobywa coraz więcej punktów. Widziałem go na żywo w IMP na torze w Rzeszowie, gdzie był bardzo szybki i zdobył 11 punktów. Patrząc na układ ma biegi gdzie ma chociaż dwóch równych sobie lub słabszych przeciwników. Jeśli nie będzie żadnych taśm, wykluczeń, defektów to myślę że w 5 startach powinien pokryć linię.
 
Ostatnia edycja:
B 54,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
O ile pamiętam to Patryczek ma kontrakt na jeszcze jeden sezon. Nikt go nie kupi oprócz ewentualnie Falubazu nikt nie kupi kota w worku za te pieniądze co on chce za punkt. To miernota jest
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
C
O ile pamiętam to Patryczek ma kontrakt na jeszcze jeden sezon. Nikt go nie kupi oprócz ewentualnie Falubazu nikt nie kupi kota w worku za te pieniądze co on chce za punkt. To miernota jest
Czyli jeszcze jeden sezon w Toruniu jeśli się go nie pozbędą i jak Falubaz się utrzyma w Ekstralidze to pewnie go wezmą jako wychowanka a jak nie to 1 liga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom