>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Interkontynentalny turniej kwalifikacyjny mężczyzn do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na początek dnia nie pozostaje mi nic innego niż:

Francja - Tunezja powyżej 3,5 seta 3,10        3:1

Francuzi rozbici pod każdym względem.. Mentalnym przede wszystkim. Czuję, że będzie grać skład rezerwowy i nie na 100%. Są szanse, że Tunezja wykorzysta to i wygra 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
luken7 121

luken7

Użytkownik
Ciekawy kurs na tą Serbie około 2,20. Wczoraj Włosi męczyli się przez 5 setów z Australią, grając podstawowym składem i kończąc mecz przed północą a Serbowie w rezerwowym składzie pokonali sparingowo Kamerun i o godzinie 20 byli już po prysznicu i w hotelu.

Myślę że może to mieć duży wpływ na dzisiejszą rywalizację i nawet własna hala Włochą nie pomoże. Większość Serbów gra przecież w Italii i znają się jak łyse konie. Atanasijevic w formie wspomagany przez Kovacevicia i mega środek jakim jest Lisinac i Podrescanin myślę że są w stanie wygrać nawet i 3:1 z podmeczonymi i bez formy makaronami. 

SERBIA 2,25 LV BET
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To lecimy dalej... Początek 3 dnia bardzo udany... piękny kursik wszedł.

Niestety mecz Chiny - Argentyna już się rozpoczął ale zagrałem tam Chiny +2,5 seta po dość niskim kursie 1,45 ale wydaje się być to dobrą opcją do dubelka i tak właśnie zagrałem.        1:0

Polska - Słowenia Słowenia +2,5 seta 2,05        3:1
                              1 set/cały mecz Polska/Słowenia 15   

Polakom wystarczy 1 set, oczywiście nawet i skład rezerwowy może wygrać to spotkanie 3:0 typ ryzykowny ale myślę, że Słowenia ma papiery aby powalczyć, drugi typ na zupełnego wariata.

Kamerun - Australia powyżej 141,5 1,86    0:3

Kamerun pokazał się hmm z niezłej strony? Australia naprawdę bardzo dobrze zagrała, wczoraj o mały włos a nie sprawili by sensacji bo wygrywali już 2:1 z Włochami, był to bardzo ciężki i długi mecz i na pewno mają go w nogach. Dziś już Australia nie ma szans na cokolwiek, Kamerun dłużej odpoczywał i to być może będzie kluczowe. Nawet w 3 setach może być taki overek pokryty a nie wykluczone, że Kamerun wygra w końcu seta na tym turnieju.

Korea - Belgia Korea +2,5 seta 1,53    0:3

Mocno mnie wczoraj Belgia rozczarowała i dziś idę w stronę Koreańczyków. Rozegrali 2 dobre spotkania i liczę, że dziś coś ukąszą...

Serbia - Włochy ...?  Serbia +1,5 seta 1,51    0:3

Naprawdę nie wiem jak ten mecz ugryść ale Włosi nie są w najlepszyj dyspozycji..  Można zagrać tutaj over, +1,5 seta na Serbów jak i ich zwycięstwo ale również Włosi mogą ten mecz wygrać. Ja jednak postanowiłem zagrać +1,5 seta na Serbów, uważam, że mają naprawdę duże szanse na zwycięstwo.

Póki co tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
luken7 121

luken7

Użytkownik
Włosi zlali bezbarwną Serbie 3:0... Kolejny raz wyszła słaba psychika bałkańczykow. Atanasijevic tylko 2 punkty w całym spotkaniu... Chyba to był jego najsłabszy mecz w całej seniorskiej karierze...
​​​​​Nie ogarniam tego. 
Przepraszam za typ... 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom