>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Runda - Speedway Grand Prix w Pradze (15.06)

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kolejna runda tzn już 3 tyn razem w Pradze .

Antonio Lindbaeck wygrał kwalifikacje przed GP Czech. Najlepszy z Polaków był Maciej Janowski, a najsłabiej wypadł Patryk Dudek.

Ps. To FORUM przez te wasze konkursy umiera śmiercią naturalną. 7 H do zawodów tyle tysięcy osób na forum i nikt nie ma czasu nawet wpisać tematu , nikt się tu już prawie nie udziela . Jestem zażenowany jak spadło zainteresowanie tym FB.

 
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
To nie kwestia forum tylko kwestia małego zainteresowaia żużlem. Jesli się nie jest z miasta żużlowego w PL to słabo jest z zainteresowaniem. W takiej Warszawie to podejrzewam, że 90% miasta nie wie, że taki sport istnieje :)

Tak sobie myślę, że dziś zagram oczywiście za małą stawkę

win MADSEN @ 6,50 @ forbet

oraz 

Janowski najlepszy w polskiej grupie @ 2,85 @ forbet

Madsen to taki żużlowiec, który ma według mnie masę szczęscia i bez wielkich spektakularnych popisów na torze wjeżdża do finału, czy wygrywa GP. Taki żużlowiec, który ma szczęścia więcej niż powinien i to szczęscie jest bardzo potrzebne.
Wczoraj w kwalifikacjach miał drugi czas i intuicja mi mówi, że on wygra dziś to GP. Stawka oczywiscie bez szaleństwo bo to sport, w którym jedna wywrotka może zburzyć cały misterny plan w pizdu :) 

W drugim typie idę w Magica. Myślę, że po abstencji w Warszawie i bardzo słabym GP Słowenii dziś się odbuduje i będzie szybki. To świetny żużlowiec i osobiście uważam go za najlepszego polskiego ridera. Sądzę, że będzie najlepszy dziś wśród Polaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
B 54,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam , ode mnie rownież typ na Madsena ale top8 @ 1.4 forbet 

Gosciu ma dzisiaj dobry numer startowy 2 razy pole A a dzisiaj powinien sie start bardzo liczyc a Madsen zalicza sie do czolowki jesli chodzi o ten element.  Polfinal to pewniak jak na zawodnika ktory powalczy o medal w tym sezonie a kurs nie najnizszy.

Dodatkowo dzisiaj over u Predatora 5.5 w sts po @1.70  

Dla niektorych wygranie kwalifikacji nic nie znaczy.albo niewiele. Uwazam  ze 6 pkt startujac z numeru 5 gdzie rowniez  ma 2 razy pole A to zbyt niska linia , warto zaryzykowac po fajnym kursie , Ja stawiam ze Antonio dzis moze wjechac do polfinalu. On wkoncu odpali :)

Jesli chodzi o Polakow to nie mam zdania co do dzisiejszego turnieju wiadomo Bartek szybki jak rakieta, Janos potrzebuje punktów jak nikt , Patryk rok temu przegrał o błysk szprychy z Fredka na lini mety. Kolodziej wydaje mi sie ze znowu sie spali.  Uwazam ze jesli bedzie jeden Polak w finale powinnismy byc zadowoleni , stawka  jest mega wyrownana.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ryzykuje i stawiam ws\ystko na jedna karte  tzn, wszystko co sie rusza przeciw Zagarowi,Wylamuje sie , gdyz przewaznie liczylem ze dany zawodnik bedacy w slabszej formie przelamie sie , dzisiaj stawiam to co teraz, a teraz nie widze zadnych symptomow , bo w lidze i GP sloweniec slabo sie spisuje i oby jeszcze dzisiaj to udowodnil! Tak wiec...

Zagar - R.Lambert 2 @ 2,22 STS 4-6 TRAFIONY
Lindbaek - Zagar 1 @ 1,7 STS 4-4 WTOPA - wyzej Zagar mial 2
Zagar 6 pkt? Under @ 1,92 Forbet 4 TRAFIONY
Zagar - Milik  2 @ 2,8 STS ( tu symboliczna stawka) 4-4 wyzej MILIK - TRAFIONY

Typ glowny
 A,Laguta -E,Sajfutdinov 2 @ 1,88 Fortuna 9-11 TRAFIONY

Co do Laguty to jakos po kontuzji nie jedzie nadzwyczajnie, do tej pory w GP w 11 biegach nie dojechal do mety na pierwszej pozycji, owszem to nie jest jakis wyznacnik bo nawet zdobywajac po 2 oczka mozna zajac 2 miejsce w finale ale...chyba nie dzisiaj jeszcze.Emil ma ogromna szanse powalczyc by zblizyc sie do czolowki ma 19 pkt  i traci do liderow 6-8 pkt? licze na dobry wystep Emila dzisiaj, tor tez mu sluzy spogladajac na ub.rok.Mysle ze bedzie dobrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 czerwca 2019 11:51 przez cinas89Kolejna runda tzn już 3 tyn razem w Pradze .

Antonio Lindbaeck wygrał kwalifikacje przed GP Czech. Najlepszy z Polaków był Maciej Janowski, a najsłabiej wypadł Patryk Dudek.

Ps. To FORUM przez te wasze konkursy umiera śmiercią naturalną. 7 H do zawodów tyle tysięcy osób na forum i nikt nie ma czasu nawet wpisać tematu , nikt się tu już prawie nie udziela . Jestem zażenowany jak spadło zainteresowanie tym FB.
 
Forum umiera - ale jak ktoś poważny ma pisać skoro moderatorzy pozwolili żeby gwiazdami forum byli Tomciomen oraz Rafter ukryty pod nowym nikiem, więc każdy kto poważnie traktuje bukmacherkę odpuścił no bo z kim ma wymieniać jakąkolwiek wiedzę ? 90% typów nie jest popartych żadnymi informacjami . Nic bym nie pisał - ale podam normalnie z normalnym opisem typ ........ 

Iversen-Milik 1 1,50 UB    

Para skonstruowana na podstawie zeszłorocznych zawodów gdzie Vasek miał 6 pkt a PUK 5 - nie opierająca się w ogóle na tegorocznych ich wynikach 

Każdy kto ogladał kwalifikacje widział na czym wyjechał Vasek - nie wiem czy to jakiś performance w jego wykonaniu był , czy on tak na serio ? I nie pomaga tu tłumaczenie , że nie wie o co kaman na tym torze, bo tak przygotowali go , że on pomimo mega doświadczenia nie wie jak ma tu jechać . Typ byłby 10/10 gdybym wiedział, ze Czech dziś znów wyjedzie na tym samym silniku - ale niestety nie ma takiej informacji - jednak patrząc na to , ze nie walczy Vasek o nic poza honorem ...można liczyć , że choć w 1-2 wyścigach znów wyjedzie na GM z Krska . 

Jesli nawet tak sie nie stanie i pojedzie na normalnym silniku to każdy kto choć raz był na zawodach na Markecie wie doskonale, że trzeba tam poczekac chwile zobaczyć które pole chodzi i jeśli bedzie to jak zawsze pierwsze (z wyjątkiem zeszłego roku - wtedy na 8 pierwszych biegów 5 wygranych z pola 3 i 3 wygrane z 4) trzeba grac non stop co bieg wygrane z tego pola  - a tu tez Iversen wygląda lepiej (pierwsze w bezposrednim i potem w 17-stym). Vasek ma 1-sze w 8 biegu czyli ostatnim przed kolejnym równaniem i wtedy już szeroka powinna lepiej smigać . Iversen dwa razy po równaniu powinien uciekać z tego pola. 

No i oczywiście dochodzi do tego zwyczajnie o wiele lepsza forma PUK-a na tą chwile i wyraźne value (kursy na wygraną to za 365 odpowiednio 23-67 , więc powinno być 1,3 zaledwie na PUKa w tej parze). 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
No i pole numer 4 na początkową fazę - kursy 4 i 2 już odbiły dawno wtope na Miliku 

Czeski toromostrz to mistrz świata - a Wy wszyscy narzekacie na naszych - 1 seria komplet 4 pola - a od 6/7 zrobiła sie 1-ka lepsza i wewnętrzne - jak Vasek przeszedł do krawęznika :) rok temu ostatnia seria to 4 wygrane starty z 1 pola :0 
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie chce tu nikogo krytykować za typ na PUK-a ale on jest jak Kasprzak. Nigdy nie można powiedzieć że jest w formie bo przeplata dobre mecze z fatalnymi. Kasprzak od ponad roku jest na czarnej liście, dzisiaj trafia na nią Iversen
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Możesz śmiało krytykować przecież - ale podaj jakies argumenty . Znasz jakiegoś zawodnika , który nie przeplata dobrych meczy słabszymi ? Oglądam zuzel 20 lat i na czarnej liście byli u mnie juz wszyscy zawodnicy . Nawet Bartek robiący ostatnio 10 kompletów (Szwecja, Polska ) prawie pod rząd - dziś zonk . Vasek zrobił to co pisałem - PUK zawiódł - jednak błędy buków i brak reakcji przy 4 pierwszych biegach dało dziś kosmos zarobić 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cytat z dnia 15 czerwca 2019 19:14 przez tyrion77+No i pole numer 4 na początkową fazę - kursy 4 i 2 już odbiły dawno wtope na Miliku 

Czeski toromostrz to mistrz świata - a Wy wszyscy narzekacie na naszych - 1 seria komplet 4 pola - a od 6/7 zrobiła sie 1-ka lepsza i wewnętrzne - jak Vasek przeszedł do krawęznika :) rok temu ostatnia seria to 4 wygrane starty z 1 pola :0 
Widac ze masz duza wiedze  tzw, czapki z glow, ale jest dzial tutaj , badz typy na zywo - czy zamiesciles tam jakies typy? ,Jesli TAK - SZACUN , jesli nie , to pisanie ze jestes zarobiony nie ma sensu.Co z tego ze wiekszisc ci wierzy , jak nikt z tego nie skorzystal.Nie czepiam sie ale tak na przyszlosc.Pozdrawiam i zycze samych wygranych - wpadaj tu czesciej , jak ja zrobie babola - popraw mnie , im wiecej nas tym lepiej.RaZ JESZCZE SZACUN I POWODZENIA!!!!
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 czerwca 2019 23:00 przez wasp40

Widac ze masz duza wiedze  tzw, czapki z glow, ale jest dzial tutaj , badz typy na zywo - czy zamiesciles tam jakies typy? ,Jesli TAK - SZACUN , jesli nie , to pisanie ze jestes zarobiony nie ma sensu.Co z tego ze wiekszisc ci wierzy , jak nikt z tego nie skorzystal.Nie czepiam sie ale tak na przyszlosc.Pozdrawiam i zycze samych wygranych - wpadaj tu czesciej , jak ja zrobie babola - popraw mnie , im wiecej nas tym lepiej.RaZ JESZCZE SZACUN I POWODZENIA!!!!
Wasp - ja napisałem dużo przed GP, ze trzeba zobaczyć jakie pole i grać - to nie jest chwalenie się po fakcie - przeczytaj mój post - tam jest jasno i wyraźnie, że trzeba poczekac na 1 bieg a potem grać pole , które chodzi .
Jestem daleki od cwaniakowania (choć taki chyba mam głupi charakter - ale uczciwie i wyraźnie napisałem dlaczego Marketę trzeba grać live) - pamiętam tam zawody gdzie na 8 biegów 7 wygrał zawodnik z 1 pola i nie było ani jednej mijanki -krawęznik tylko trzymali i nic więcej. 

Swoja drogą to toromistrz z Markety mógłby spokojnie znaleźć zatrudnienie w kazdym naszym klubie - to co zrobił to kosmos.

A co do forum - prawda jest taka, ze brakuje ludzi którzy np. tak jak dzisiaj znaliby info od Duzersa , że 4 pole na początku było mega - albo info z Ostrowa , że Nowacki startuje na najlepszym silniku Gapińskiego (info podane w transmisji - przy kursie 3 na jego wygrany bieg , ale na 20 sek przed startem i szło tylko 1 raz załadować )

Powodzenia i szacun bo jestes jedna z nielicznych osób które tu piszą i zdecydowanie za mało ludzików z wiedzą tu jest a nie typami z kapelusza :) 
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Przepraszam, to ja dałem ciała z tym niezałożeniem tematu na tę rundę. Staram się ogarniać na bieżąco ten dział, czyli zakładać tematy na Ekstraligę i turnieje GP, ale tym razem pojechałem nad jezioro i po prostu zapomniałem to zrobić. Postaram się żeby więcej do takich sytuacji nie dochodziło. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom