>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

sunxl 2M

sunxl

Typer
I pięknie, Locmelisa wrzuciłem sobie na osobnym kuponie i dobry profit wpadł, szkoda Rossiego, że dzisiaj strzelił, pewnie będzie to jego jedyny gol na tym turnieju 😂 Messenger_creation_f1762cbf-2092-4837-a224-6a41062557ec.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +834
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
co się stało z KAnada w 3 tercji ? w życiu czegoś takiego nie widziałęm w hokeju , są gdzieś skróty na yt ? przeciez to kryminał , dużo handicapów poszło :) , jestem w szoku takiego comeback to nie widziałęm...
 
Baqu 860,6K

Baqu

Forum VIP
co się stało z KAnada w 3 tercji ? w życiu czegoś takiego nie widziałęm w hokeju , są gdzieś skróty na yt ? przeciez to kryminał , dużo handicapów poszło :) , jestem w szoku takiego comeback to nie widziałęm...
Oczywiście że tak. To było coś pięknego.

 
Otrzymane punkty reputacji: +530
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Co myślicie Panowie o over 1,5 PP w meczu Niemców? Bardzo agresywnie grają na tych mistrzostwach, dużo bramek strzelonych i straconych w przewagach. Łotwa zrobiła swoje z dołem, dziś ważny pojedynek w kwestii 1/4. Powinno byc ostro, a kurs dobry.
 
B 72K

bukibuk

Użytkownik
Jak to widzicie w meczu UK - Dania? Tak sie zastanawiam czy Brytyjczycy spróbują zaryzykować przy ewentualnym remisie i zagrają o 3 punkty z empty net? mark1973 mark1973, sunxl sunxl, może coś podpowiecie? Niby mają jeszcze mecz z Norwegią, gdzie mogą ugrać punkty, może coś z Austrią, z drugiej strony Duńczycy już tylko Finów i Szwajcarów, gdzie o punkty będzie im ciężko. Jakby iść dziś vabank i wygrać za 3, to przy porażkach Danii mieliby utrzymanie. Trochę może scenariusz naciągany z mojej strony, ale jak by sie remis utrzymywał długo to i kurs na Danię stałby się atrakcyjny przy ewentualnej takiej próbie.
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Fachowcem nie jestem ale czy ta 2 bramka została uznana prawidlowo? Po mojemu to wepchnął krążek łyżwą a to chyba nie jest dozwolone ?!

e: Już wszystko wyjaśnione przez komentatorów
 
Ostatnia edycja:
Smerfik 1,1K

Smerfik

Użytkownik
Wspaniała jest ta Słowacja
Coś okropnego
Dlaczego trenerzy którzy stoją za zawodnikami w ogóle się nie udzielają nie krzyczą nic nie robią ?
Zauważyłem to od kilku meczu
Stoją jak mumie i żadnej reakcji
 
Do góry Bottom