>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

historie związane z LV BET

B 0

budocnost

Użytkownik
Założyłem konto w LVbet kilka tygodni temu. Zainteresowała mnie głównie ich oferta dotycząca polityki (po jakimś czasie zorientowałem się, że jest ona kopiowana z 1xbet.com, po prostu &quot;analitycy&quot; nie przepisują wszystkich zdarzeń, a jedynie niektóre).
Postawiłem około 2000 zł na zwycięstwo Pinery w pierwszej turze wyborów prezydenckich w Chile. Tak jak przewidywałem - typ był trafny. Łączna wygrana wyniosła ok. 1000 zł na &quot;czysto&quot;.
Postawiłem następnie kilka typów koszykarskich i piłkarskich, przegrywając ok.500 zł.
Ponieważ firma oferowała kursy także na drugą turę wyborów w Chile, postawiłem znów na Pinerę. Jednocześnie miały miejsce wybory w australijskim stanie Queensland, gdzie uważałem za dość prawdopodobne zwycięstwo socjaldemokratów. Nie zdziwiły mnie limity dla mnie na te zdarzenia. Łącznie mogłem postawić po ok. 300 zł na każde z tych zdarzeń. Tak socjaldemokraci jak i Pinera wygrali wybory.
Z ciekawości sprawdziłem swoje obecne limity polityczne -
np. w zakładzie &quot;ile kobiet wystartuje w wyborach prezydenckich w Rosji&quot; (linia 1,5) mogę postawić maksymalnie 2 zł i 20 gr na &quot;powyżej 1,5&quot; i 3 zł 99 gr na &quot;poniżej 1,5&quot;.
Ok, stwierdziłem, na polityce się nie znają, boją się, nie ma sprawy, spróbuję sobie pograć co innego.
Jak się okazało, ta wspaniała firma postanowiła zlimitować mnie na wszystkie możliwe sporty ???? .
Postanowiłem sprawdzić jeszcze na koniec piłkarskie mistrzostwa świata - w końcu chyba w takiej &quot;konkurencji&quot; się mnie nie będą obawiać?!
Mecz otwarcia - Rosja-Arabia Saudyjska
Rosja (kurs 1.38) - maksymalna kwota 198 zł i 46 gr.
remis (4.74) - 20 zł 11 gr.
Arabia Saudyjska - (9.8) - 8 zł 57 gr.
Ta &quot;firma&quot; to kompletna parodia `bukmacherki`. Napisałem do ich `supportu` - brak reakcji ani zainteresowania takim zlimitowaniem (zacytowano mi artykuł, z którego wynikało, że mogę stanowić zagrożenie dla interesów firmy... faktycznie, przejrzeli mnie - właśnie zamierzałem z Putinem i znajomymi szejkami ustawić mecz otwarcia mistrzostw ???? ).
Żeby sytuacja była jasna - w pewnym momencie, zorientowawszy się, że na czym jak na czym, ale na polityce to oni się nie znają, napisałem im, że pracowałem przez pewien czas jako analityk i mogę im zaproponować współpracę w tworzeniu kursów na zdarzenia polityczne i parę egzotycznych sportów. W odpowiedzi dostałem tylko standardową formułkę: &quot;proszę przesłać swoje CV z krótką informacją jakim stanowiskiem jest Pan zainteresowany, bezpośrednio na adres: [email protected] &quot;... .
Podsumowując, LVbet prezentuje niestety poziom prawdziwych &quot;januszy&quot; biznesu bukmacherskiego (i to z pewną przewagą w tej kategorii nad konkurencją, która, jak wiecie, jest u nas duża ???? ).
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
normalka, ja mam podobne limity (rzędu kilku, kilkunastu złotych) a nie ograłem ich nawet na 1.000 złotych. Widocznie jak zagrasz pierwsze 2-3 typy i trafisz od razu trafiasz na czarną listę, nawet się nie kryją więc z tym że są bukmacherem tylko do przegrywania kasy
 
Do góry Bottom