>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grudzień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
w west ham nie zobaczymy 10 zawodników z podstawowego skłądu;) ja zagram na Derby
Poproszę tę listę : Bo ja wiem tyle
Menedżer The Hammers, Sam Allardyce będzie musiał sobie poradzić bez kilku kontuzjowanych zawodników - Marek Stech, Guy Demel, Abdoulaye Faye i Matt Taylor. Do gry powrócą natomiast rekonwalestenci: Sam Baldock, Winston Reid, Gary O&#39;Neill oraz Henri Lansbury. Nie wiadomo jednakże, który z nich dostanie szansę gry od pierwszych minut.
Poza grą pozostają również piłkarze, którzy pauzują za dużą ilość żółtych kartek. W tym gronie znaleźli się: Jack Collison, George McCartney, Kevin Nolan i Julien Faubert. Wszyscy czterej będą gotowi na mecz z Coventry.
Więc jeszcze raz poproszę tę listę 10 graczy :?:
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
3 czołowe drużyny zdobyły raptem 1 punkt. Ciekawe podsumowanie grudnia i tego roku. Będzie się działo w 2012 - oby był dla nas wszystkich lepszy ????
Ja jestem zadowolony z ostatniej kolejki 13✅ i 5⛔ - mam nadzieję, że ktoś skorzystał:?
 
C 0

ccc11

Użytkownik
nie wiecie może skąd można pobrać skróty meczy z championship na bierząco? albo całe magazyny, coś w stylu Match of the Day tylko że dla Npower? Znalazłem jedną strone ze skrótami ale mało obszerne są, tak naprawde to tylko bramki

z góry dzięki za pomoc, zależałoby mi na możliwości ściągnięcia na dysk
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
najlepiej to jak bys zalatwil sobie kanal na platformie cyfra + SportKlub tam sa transmitowane mecze z Npower jak i magazyny ligowe z tej ligi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom