>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

GR. D

Status
Zamknięty.
peja 1

peja

Użytkownik
Tutaj zdecydowanym faworytem dla mnie jest ekipa Kuby, może Bułgarzy z nimi powalczą... Bo Korea i Egipt odstaje jednak trochę.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hmmm Ciekawa grupa :wink: tutaj moga być rózne wyniki ! Ale jak dla mnei faworytami tej grupy sa Bułgarzy ,pewnei będa walczyc o 1 miejsce z zespołem Kuby! ale Bułgarzy to doświadczenie i dobrzy zawodnicy.... bedzie ciekawa rywalizacjia,Egipt odstaje od tych dwóch drużyn ale zapewne powalczy razem z Koreą :wink:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Tutaj mam raczej 2-óch pewnych faworytów tylko właśnie kto wyjdzie z 1 miejsca...?? Kuba ma skoczność, Bułgarzy wzrost... ja osobiście bym wolał, aby to Kuba wyszła z 1 miejsca... Nie mogą lekceważyć Korei Płd... mogą odebrać pkt...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Kuba - Egipt 1

1.05 6.0
kursy: STS

analiza; Co tu dużo pisać. Faworytem, a wręcz pewniakiem jest Kuba. Wcześniejsze dwa spotkania Kuba wygrała bezproblemu tracąc tylko 1 seta. Teraz grają z Egiptem który niczym się nie wykazał i jest raczej dostarczycielem pkt w tej grupie. Trzeba podkreślić wspaniałą gre blokiem drużyny Kuby!! 12 meczowe obu drużyn: Kuba: Yoandri Diaz, Raidem Romero Poey, Yasser Portuondo, Pavel Allen Pimienta, Osmany Juantorena, Odelvis Dominico Speek, Jorge Luis Sanchez Salgado, Michael Sanchez Bozleuva, Henry Bell, Oriol Camejo, Roberto Garcia, Thomas Aldabazal. Egipt: Abdallah Ahmed, Mohamed Gabl, Mohamed Elnafrawy, Mohamed Badawy, Hossam Shaarawy, Mahmoud Abdelkader, Mahmoud Elkomey, Wael El Aydy, Ossama Bekheit, Ashraf Hassan, Hamdy Rashad, Ahmed Rayan.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Korea Płd. - Bułgaria 2

1.95 1.65
kursy: STS

analiza: Korea nie jest aż tak skazana na porażke. Z Kubą powalczyli, grają u siebie, więc wszystko możliwe. Bułgaria spokojnie pokonał Egipt grając swoje. W tym meczu dopiero się namęczą. Bułgaria wygra ten mecz, ale nie do zera. Wygrana 1 lub 2 setów przez Koreańczyków będzie efektem walki i nieustępliwości. Kadra Korei na mecz z Bułgarią: Moon Sung-Min, Choi Tae-Woong, Lee Sun-Kyu, Yoon Boon-Woo, Lee Kyung-Soo, Chang Byung-Chul, Yeo Oh-Kyun, Kwon Young-Min, Ha Hyun-Yong, Who In-Jung , Jang Yeong-Ki, Kim Yo-Han. Kadra na mecz z Koreą reprezentacji Bułgarii: Andrej Żekow, Jewgienij Iwanow, Hristo Cwetanow, Matej Kazijski, Władimir Nikołow, Kostadin Stojkow, Teodor Salparow, Iwan Żarew, Danaił Michajłow, Danaił Miluszew, Krasimir Gajdarski, Plamen Konstantinow.

Mój typ: 2 :]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
hej, ktoś wie co się dzieje z meczem

Kuba - Bułgaria ?

obstawiłem go w GameBookers i już 3! raz ma zmieniany termin realizacji, wierw był to 30 lipca, 00:50, wczoraj wieczorem było 31 lipca, 01:50 a teraz widze 01 sierpnia, 02:40 ! :zy3ou:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
P@trol
[center:96b6cbff3c]Egipt-Kuba[/center:96b6cbff3c]
Wszyscy dobrze wiemy że głównym rywalem Kuby jest Bułgaria a więc potyczka z Egiptem powinna być lekka i przyjemna tak to przynajmniej wygląda po 2 wygranych u siebie do 0. Jeśli Kubańczycy straca choć 1 punkt w tym dwumeczu to bedzie bardzo trudno odrobić im starte do Bułgarii przyjmując że Bułgaria wygra swoje mecze. Mój typ to KUBA



[center:96b6cbff3c]Bułgaria-Korea Płd.[/center:96b6cbff3c]
Jeśli ktoś pomyśli że Bułgaria może ten mecz przegrac to biada mu bo Łukaszenko ciągle czuwa ???? A tak na poważnie to Korea nie zachwyca 1 set ugrany na swoim podwórku z drużyną Bułgarii to nie jest imponujący dorobek.Więc nie ma za bardzo co analizować. Mój typ to BUŁGARIA
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bułgaria-Kore Płd.
W tym meczu jest jeden faworyt.Bułgarzy którzy zdołali ograć Kube 3-0 gładko rozniosą azjatów ????
Patrolinho Łukaszenko się cieszy że rządzi swoją Białorusią i na dodatek Bułgarią :mrgreen:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj postawiłem na Bułgarie, ponieważ dla mnie jest to faworyt tego meczu. I nie może sobie pozwolić na wpadke z takim zespołem jakim jest Korea, jezeli marzy o wejściu do finału. Kuba także będzie chciała wejśc więc walka w tej grupie także będzie się toczyła aż do ostatniego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom