>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GR. C

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Wystarczy zobaczyć ekipy zaliczane do grupy C LŚ i widać ze to jest najmocniejsza grupa Ligi Swiatowej,żekl bym ze to jest &quot;grupa śmierci&quot;Z tych zespołow to wiadomo faworytami sa Włosi i Rosjanie... moze coś Francja i Chiny powalczą? mam nadzieje :wink:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zdecydowanie najwiekszymi faworytami sa oczywiscie Włochy i Rosja lecz Francja niejest bez szans jednak oni graja moim zdaniem w kratke.Ja osobiscie sadze ze pewnie grupe wygraja Ruscy jednak ja kibicuje Włochom. :wink:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
najciekawsza, najrówniejsza grupa... teoretycznie powinny wyjść Włosi i Rosjanie, ale nieobliczalna Francja, którą stać na niespodzianki może także powalczyć i Chiny także napewno się nie poddadzą... Wiedzą, że różnica czasu może tu sporo dać i myśle, że bardzo się poprawili... z roku na rok są coraz lepsi i trzeba na nich uważać...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Chiny - Włochy 2

3,0 1,25
kursy: STS

analiza: Chiny są drużyną, która w niedługim czasie może wykonać duży postęp. Jak wiadomo szykują drużynę na IO w Pekinie. Mają wspaniałego atakującego Tang Miao , a zarazem lidera drużyny, który może ich pociągnąć na szczyt. Gra z pewnością będzie opierać się na nim. Grają u siebie co także jest dużym plusem. Strefa czasowa może zaszkodzić Włochom. Natomiast Włosi są potęgą w siatkówce i mają bardzo duże zamiary, chcąc wygrać LŚ. Są rekordzistami pod względem wygranych w LŚ. Największą gwiazdą jest Cisolla. Mają bardzo wyrównany skład. Wydaje mi się, że włosi powinni to wygrać, raczej spokojnie. Jedynie na co stać będzie Chinczyków w tym meczu to ugranie seta, może doprowadzić do tie-break&#39;a.

CHINY W LIDZE ŚWIATOWEJ:
Starty: 9
Rozegrane mecze: 120
Zwycięstwa: 30
Porażki: 90
% zwycięstw: 25

WŁOCHY W LIDZE ŚWIATOWEJ:
Starty: 15
Mecze rozegrane: 251
Zwycięstwa: 191
Porażki: 60
% zwycięstw: 76.1
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Rosja - francja 1

1,25 3,0
kursy: STS

analiza: Rosja jest oczywiście jednym z głównych kandydatów do wygrania LŚ. Miejsce w najlepszej 4 maja zapewnione, gdyż są gospodarzami finałów. Myśle, że to bardzo duzy plus dla nich. Jak wiemy, drużyna Rosji ma wielki potencjał, zawodnicy są badzo wysocy(1 miejsce pod wzgledem wzrostu). Dodatkową motywacją dla rosjan będzie obecność Borysa Jelcyna. Mają bardzo dobrego i utytułowanego trenera Zorana Gajicia. Liderem jest Sergiej Tietiuchin, który ma pociągnąć gre rosjan oraz wykorzystać swoje umiejętności techniczne. Francja jest drużyną nieobliczalną i bardzo nierówną. Potrafi wygrać z faworytem, ale także przegrać nieoczekiwanie. Mają wspaniałego siatkarza Frantz Granvorka, który bardzo dobrze serwuje. Gra reprezentacji Francji jest wyjątkowo niewygodna. Doskonale potrafią obijać blok rywala, grają siatkówkę kombinacyjną. Swoją walecznością w obronie i sprytem w ataku potrafią skutecznie zdeprymować rywala.

ROSJA W LIDZE ŚWIATOWEJ:
Starty: 14
Rozegrane mecze: 236
Zwycięstwa: 161
Porażki: 75
% zwycięstw: 68.2

FRANCJA W LIDZE ŚWIATOWEJ:

Występy: 10
Mecze rozegrane: 130
Zwycięstwa: 58
Porażki: 72
% zwycięstw: 44.6
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Włochy - Francja 1

1.25 3.0
kursy: STS

analiza: Włosi w pierwszych dwóch spotkaniach zaprezentowali się bardzo dobrze i pewnie. Wygrali bez najmniejszych problemów z Chinczykami 2 razy 3:0 i na dodatek na wyjeździe. Włosi narzekali bardzo na wyczerpującą podróż. Matej Cernic, Alberto Cisolla, Mirko Corsano, Paolo Cozzi, Alessandro Fei, Michal Lasko, Luigi Mastrangelo, Samuele Papi, Andrea Semenzato, Giacomo Sintini, Luca Tencati oraz Valerio Vermiglio: jest to najprawdopodobniej kadra na mecz z Francuzami. Francuzi będą zmuszeni powalczyć o chociaż 1 zwycięstwo by myśleć o wyprzedzeniu Włochów. Grają trzeci mecz na wyjeździe z rzędu co także może przyczynić się do ich dyspozycji. Oto najprawdopodobniej kadra na mecz z Włochami:Loic Le Marrec, Sebastian Ruette, Stephane Antiga, Frantz Granvorka, Vincent Montmeat, Oliver Kieffer, Jean-Francois Exiga, Ludović Castard, Pierre Pujol, Guillame Samica, Charles Monneraye, Florian Kilama.

Mój typ: 1
ryzykowny typ: 1set 2
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Chiny - Rosja 2

3.0 1.25
kursy: STS

analiza: Chiny napewno będą chcieć zmazać plame po przegranych dwóch meczach u siebie. Grali słabo, popełniali dużo niewymuszonych błedów, słaba skuteczność. Mogą powalczyć z rosjanami chocby dlatego, że grają u siebie. Oto najprawdopodobniej 12 meczowa na mecz z Rosją: Song Guo, Zheng Xiaodong, Zhi Yuan, Wang Haichuan, Tang Miao, Hong Zhou, Chun Li, Yu Dawei, Qiong Shen, Hui Chu, Shengsheng Sui, Xiang Zhang. Rosjanie w ostatnim meczu pokazali świetną zagrywke!! Francuzi momentami byli bezradni. Rosjanie też mają problem ze zgraniem co pokazał 1 mecz z francuzami. Rosjanie chcą się zaprezentować w tej LŚ z jak najlepszej strony, mają dodatkowo zmotywować ich do tego wysokie premie. Konstantin Uszakow, Paweł Abramow, Aleksiej Kazakow, Semen Połtawski, Aleksiej Kuleszow, Aleksander Korniejew, Artiom Jermakow, Taras Chtiej, Aleksander Kosariew, Aleksiej Ostapienko, Sergiej Grankin, Siergiej Makarow. Wydaje mi się, że rosjanie tego meczu do zera nie wygrają. Będzie 3:1, a może nawet 3:2 dla rosjan.

Mój typ: 2
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
[center:cbf21cfb6c]Francja-Włochy[/center:cbf21cfb6c]
Włoscy siatkarze w przeciwieństwie do swoich kolegów grających w piłke nożną nie zachwycają ich mecze z mocniejszymi rywalami to totalne porażki a na dodatek w najbliższych meczach nie będzie grał prawdopodobnie ich kapitan. Francuzi po 2 wygranych we Włoszech 3:1 i 3:2 myślą tylko o wygranej u siebie. Przed własną publicznością powinno być łatwiej . Jesli francuzi myślą o awansie to ten mecz należy wygrac i tak też będzie. Mój typ to FRANCJA
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja w tym meczu stawiam na Włochów, przez 1 moment pomyślałem, że włosi odpuszczają LŚ, ale to nie w ich stylu. Włochy będą podrażnieni i napewno chociaż 1 mecz wygrają. Francja jest w gazie i na dodatek gra u siebie, ale to nie wystarczy na włochów. 4 porażki z rzędu to za dużo, aby myśleć o wyjściu z grupy muszą wygrać... chyba, że liczą na dziką karte...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech osatnio w meczu miedzy tymi ekipami dałem na Włochy które przegrały u siebie :zy3ou: Teraz na pewno beda chcieli sie zrewanzować ale dzisiaj im sie to nie uda! Dałem na Francje
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ten mecz jest Meczem NOT BET. Każda drużyna w tym meczu może odnieść zwycięstwo. Jednak przychyle sie na zwycięswto Włochów, ponieważ porażka przed własną publicznością musiała zdenerwować zawodników Włoch. ALe jednak odpuszcze ten mecz i nie będe go grał.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Francja - Rosja

Bedzie to bardzo ciekawy mecz ! obie drużyny walcza o 1 miejsce w grupie by pozniej zajac jak najlepsza pozycje w dalszej fazie LS i zagrac ze &quot;słabsza&quot; drużyna Francuzi sa w dobrej formie wygrali przeciez mecz z Rosjanami 3:2 :) i w ostatnim meczu pokonali Włochów 3:2 ???? Rosjanie takze sa bardzo silni maja wspaniały atak i blok nie wspominajac o zagrywce!
Jak dla mnie mecz w którym moze wygrac Francja jak i Rosja ... Francja ponoc zagra bez Granvorki !!!! a to meega osłabienie ! a do zespołu Rosji wraca Połtawski !!

Stawiam jednak na Rosje 1.80 ✅ :)

Pozdro :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom