>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gołota kontra Seleta!!

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
slyszlaem ze ma dojsc do pojedynku miedzi tymi dwoma panami :] moim zdaniem bedzie to ciekawa walka i wygra Gołota :] moze ostatnio cos mu nie idzie ale Soleta to nie jest Byrd itd. :]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Saleta: Gołota nie jest słaby

- Od dawna chciałem by doszło do tej walki. Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, jeszcze nie było polskiego pojedynku o takim wymiarze sportowo-medialnym i po naszej walce jeszcze przez kolejnych kilka lat nie będzie - powiedział w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot; Przemysław Saleta, który 13 sierpnia w hali United Center w Chicago zmierzy się z Andrzejem Gołotą.


- Prawda jest taka, że nasza wzajemna niechęć w dużym stopniu została rozdmuchana przez media. O Gołocie wypowiadałem się negatywnie wyłącznie po jego uciecze z ringu, kiedy walczył z Mikiem Tysonem. Tak szybkie przegrane jak z Lennoksem Lewisem i Lamonem Brewsterem w tym sporcie się zdarzają - stwierdził Saleta.



- Bronię Gołoty w kontekście walki z Brewsterem. Wszyscy mają do niego wielkie pretensje, że pękł wielki nadmuchany balon, a tymczasem my sami ten balon napompowaliśmy. Czasami tak się zdarza, że jeden cios decyduje o losach pojedynku. Zresztą w historii boksu wielu pięściarzom przytrafiały się tego typu krótkie starcia. Jestem zdegustowany, kiedy słyszę po walce z Brewsterem, że Andrzej Gołota jest słabym pięściarzem, bo nie jest! Ciekawe, jak długo będziemy czekać na kolejnego Polaka, który cztery razy będzie walczył o mistrzostwo świata wagi ciężkiej - tłumaczył pięściarz.

Saleta zapewnia, że dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się do walki.

Gołota kontra Saleta w Chicago!
- Wbrew pozorom, ja naprawdę mam spore doświadczenie bokserskie. To nie jest tak, że w tej chwili nic nie robię i zaczynałbym przygotowania od zera. Trenera potrzebuję wyłącznie, by mnie ukierunkował taktycznie. Nie trzeba mi nikogo, by mnie zaganiał do biegania, bądź liczył mi ciosy - mówił Saleta.

- Z Andrzejem nie wolno walczyć w dystansie. Przekonał się o tym Ruiz, który spróbował tak boksować i natychmiast wylądował na deskach. Z nim trzeba walczyć blisko, w półdystansie. Gołota nie pracuje już tak dobrze na nogach, jak kiedyś i wywieranie na nim takiej presji, walka blisko, jest kluczem do sukcesu - zdradził Saleta receptę na wygranie pojedynku.

(INTERIA.PL/Przegląd Sportowy)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mnie sie wydaje ze nie dojdzie do tego pojedynku. Juz wczesniej Golota mial walczyc z Saleta. Chociaz zastanawia mnie zgoda Kinga na pojedynek. Po tym co ostatnio pokazal Golota King powinien zrezygnowac ze wspolpracy z Jędrkiem.
Tylko wstyd sobie przynosi.
Mi sie wydaje ze do walki dojdzie bo podpisano juz kontrakt!! Chyba ze ktoras ze stron wymieknie ( w tym przypadku jedynie Saleta wymieknac mzoe bo Gołota bedzie chail pokazac mu ze jest lepszym bokseem od niego ???? ) poczekamy zobacymy
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
hehe znow... juz o tym bylo jakis czas temu glosno... mysle ze golota by jednak poobijal naszego przemyslawa... a co do rozumu to mu sie za kazdym ciosem obiaja bo sporo luzu jest;)
 
domel 49

domel

Forum VIP
moje zdanie na ten temat jest takie Golota bez problemu wygra z Saleta! Saleta jest poprostu przereklamowany dostanie 2 razy w korpus i polegnie ????
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
nie no moze z tym przereklamowaniem to nie ma co przesadzac fakt faktem ze stal sie medialny i to bardzo, ladna ma busske podobno... ale w kickboxingu jak dobrze pamietam radzil sobie calkiem niezle... na rungu jest beznadziejny jezeli mowimy o boxie... w ogole jakis taki przygarbiony...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom