>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GKS Bełchatów - Wisła Płock 29.10.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
GKS Bełchatów - Wisła Płock
Kursy w Expekt: 2.20 3.05 3.15 1.30 1.55

Zapowiada się ciekawy mecz sąsiadów w tabeli. Wisła po ubiegłotygodniowym przełamaniu się w meczu z Górnikiem Łęczna będzie chciała zdobyć w tym spotkaniu 3 punkty. Bełchatów u siebie nie jest mocną drużyną o czym mogą świadczyć osiągnięcia na własnym boisku -&gt; 1-3-2. Uważam, że Bełchatów tego meczu nie wygra i typuję w tym meczu X2. Wisła powinna uwierzyć we własne możliwości, a jeśli to zrobi to wywiezienie choćby jednego punktu z Bełchatowa nie powinno być problemem.

GKS Bełchatów - Wisła Płock -&gt; X2 (1.55) :| 3:0 :|

A wy jak typujecie ten mecz? Zapraszam do typowania i komentowania. :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Krótka statystyka:
Bełchatów u siebie ma bilans: 1-3-2
Wisłą na wyjazdach ma bilans: 2-0-4
Nafciarze grają bardzo &quot;dziwnie&quot; Mianowicie sytuacja mają taką: 3 mecze pod rząd wygrali, później 4 mecze pod rząd przegrali, a w poprzedniej kolejce znów wygrali 2-1 z Łęczną
Natomiast, gdy trenerem Bełchatowa został Lenczyk grają coraz lepiej. Lecz moim zdaniem nie pokonają Nafciarzy. W marcu i kwietniu obydwa zespoły spotkały się w PP. Wtedy dwukrotnie lepsi byli piłkarze z Płocka. I tym razem będzie podobnie
Mój typ: 2 dla mniej odważnych x2
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bełchatów-Wisła Płock 3:0

Według mnie największa niespodzianka w tej kolejce. Jeszcze nie widziałem Wisły tak słabo grającej. Po tym meczu prace straci trener Mirosław Jabłoński, który bardzo wiele dla klubu z Płocka zrobił. Z drugiej strony brawo dla trenera Lenczyka, Bełchatów pod jego wodzą spisuje się coraz lepiej.
To był jedyny mecz w którym się pomyliłem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom