>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FIFA 17

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Widzę, że tego tematu jeszcze nie ma.

W obecną wersję miałem mało okazji pograć. W Weekend za przyzwoleniem kuzyna udało mi się rozegrać kilka spotkań online dokładniej mówiąc to graliśmy w Ligę weekendową na PS4.

Jakie są wasze opinie odnośnie nowej kopanej gry ;)

Rozegraliśmy około 16-18 spotkań razem wczoraj i dzisiaj i powiem, że nie które spotkania bardzo dziwne, czasami w strzałach 20 do 3 i ten z 3 wygrywa ???? .

Dodatkowo tego kto wymyślił taktykę autobus powinno się wywalić z pracy na drugi dzień ???? . Grasz z kimś na styku, a potem ktoś mocna obrona i lipa ciężko coś zrobić. Ogólnie zbyt mało grałem, żeby coś powiedzieć, ale na pierwszy rzut oka dla mnie Fifa 16 lepsza.

Co myślicie?

I jakimi składami gracie, mam wrażenie, że Premier League jest promowane tzn wiadomo są te budowania składów z piłkarzami z Anglii, ale sama rozgrywka w moim odczuciu promuje silnych i fizycznych graczy.

Zapraszam do dyskutowania i chwalcie się składami FUT ;)
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Gra jest przekozacka, ja odczuwam spora różnice pomiędzy tą wersją a poprzednią, jednak frostbite robi swoje. Póki co złożyłem nietypowo, ale Ligue 1. Atak - Balotelli i gra się elegancko ;)
 
K 19

krychaj5

Użytkownik
Ja bym chętnie pograł w UT ale zablokowali mi konto za rzekomy handel monetami, a po prostu robiłem duży profit na srebrnych/brązowych kartach potrzebnych do SBC ????
Złożyłem odwołanie, trwa to już ponad tydzień jak &quot;sprawa jest w toku&quot;, myślę że odzyskam klub bo wpakowałem około 1k~ plnów w fifa pointsy i miałem tam sporo kart już nie do zdobycia bo były w SBC..
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
A ja na weekend kupiłem xboxa one i fife 17 wszystko ok fajnie się gra. Ale mam.problem jeden bo musiałem założyć konto.na Outlook tzw pocztą i tam mają mi przychodzić różne email z xboxa. A nie dostałem nawet emaila z potwierdzeniem mojego emaila
I nie mogę przez to założyć sobie aplikacji na telefonie. Wie ktoś może jak zrobić żebym dostał tego emaila potwierdzającego?
 
Do góry Bottom