>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA Europe Cup 2015/2016

Status
Zamknięty.
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik

Na Pinnacle mamy linię 2.03 dla handi -22. Ja i tak w to idę, przecież Oni wręcz muszą się po nich przejechać. Dla przykładu wyniki z grupy u siebie w domu:

vs Kumanovo 93:71
vs KTP 108:66
vs Rosa Radom 89:72

Telekom pierwsza ekipa pod względem zdobywanych oczek w całym pucharze - średnia 92,5pkt na mecz. Z grupy, w której była nasza inna ekipa - Rosa Radom, wyszli z kompletem zwycięstw. O Śląsku mamy ostatnimi czasy dużo informacji. Jeżeli nawet niczego nie dodadzą do składu w związku w tymi licencjami, to ten puchar na pewno będzie odpuszczany i wezmą się za ligę, bo tam bilans 2:9. Zresztą jak widzę ich ostatnie wyniki i dla przykładu lanie w ostatniej kolejce od Dąbrowy (say what?!) no to ta linijka to wydaje się tylko formalnością. Wyniki i styl gry jest okropny. Oczywiście bez żadnego owijania w bawełnę - znawcami koszykówki tureckiej raczej nie jesteśmy i ten bet to jest przeciwko Śląskowi niż za świetną grą Telekomu.

Türk Telekom BK -22 @ 2.030 Pinnacle 96:68
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
&#39;&#39;W barwach Śląska nie wystąpią już Rashad Madden, Brandon Heath, Anthony Smith oraz Maurice Sutton. Umowa z pierwszym z nich została rozwiązana jeszcze przed ostatnim meczem ligowym. W przypadku pozostałej trójki negocjowane są obecnie warunki rozwiązania kontraktów, ale pewnym jest, że w Śląsku nie rozegrają już ani jednego meczu.
Rewolucji kadrowej w ekipie 17-krotnych mistrzów Polski dokonano tuż przed inauguracją drugiej rundy Pucharu Europy FIBA. W środę o godz. 17:45 wrocławianie zmierzą się na wyjeździe z zespołem Turk Telekom Ankara. Jedynym zagranicznym zawodnikiem Śląska, jaki znalazł się na pokładzie samolotu do Turcji był Jarvis Williams.&#39;&#39;
Sportowefakty
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Eurocup
Data, godzina: 16.12.2015 19-00
Spotkanie: Besiktas - Zenit St Petersburg
typ: Zenit +9,5
kurs: 1,88
buk: betsson

Analiza:
Trochę dziwią mnie kursy na ten mecz. Besiktas choć dobrze zaczął rozgrywki Eurocupu od trzech zwycięstw to pozostałe pięć przegrał i prawdę mówiąc jego szanse na wyjście z grupy są już niewielkie. Aby tak sie stało muszą wygrać z Zenitem, który w tym sezonie przegrywa bardzo rzadko, a do tego liczyć na porażki Paoku z Lietuvosem i Szolnoki z Saratovem. A na to się nie zanosi, bowiem Besiktas nie tylko prezentuje się fatalnie w Eurocupie bo zarówno w lidze tureckiej spisują sie słabo, bo wygrali zaledwie pięć z dziesięciu meczu. Wogóle ich forma ostatnimi czasy jest fatalna, bo w ostatnich dziesięciu meczach wygrali zaledwie dwa. I choć akurat ostatnio zdołali wygrać mecz ligowy to raczej nie można to uznać za jakiś dobry prognostyk, bo Ankara Kolejliler do ligowych potentatów nie należy,a zwycięstwo przyszło im w sporych bólach. Dla Zenitu to mecz o pietruszkę bo juz zapewnili sobie zwycięstwo w grupie E w pięknym stylu, ale śledząc ich grę i wyniku w tym sezonie to można śmiało ich ustawiać w gronie faworytów do końcowego zwycięstwa. W tym sezonie tylko CSKA i Saratov potrafili ich ograć, resztę meczy padło ich łupem. Nie liczyłbym na to że słabo spisujący się Turcy potrafiliby sprostać takiemu wyzwaniu jakim jest ogranie świetnego Zenitu. Dla odważnych polecam grać na zwycięstwo Rosjan, bo buki płacą grubo ponad 4,00, ja mimo wszystko przychylam się do dorzucenia linii handi która jest ustawiona na bardzo wysokim poziomie 9,5. W pierwszym meczu Zenit wręcz zdemolował Turków 82-58, więc to jasno pokazuje różnicę klas obu zespołów. Moim zdaniem w rewanżu też faworytem są Rosjanie, którzy moim zdaniem drugi raz pokonają zespół Macieja Lampego.
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Eurocup
Data, godzina: 16.12.2015 19-00
Spotkanie: Besiktas - Zenit St Petersburg
typ: Zenit +9,5
kurs: 1,88
buk: betsson

Analiza:
Trochę dziwią mnie kursy na ten mecz. Besiktas choć dobrze zaczął rozgrywki Eurocupu od trzech zwycięstw to pozostałe pięć przegrał i prawdę mówiąc jego szanse na wyjście z grupy są już niewielkie. Aby tak sie stało muszą wygrać z Zenitem, który w tym sezonie przegrywa bardzo rzadko, a do tego liczyć na porażki Paoku z Lietuvosem i Szolnoki z Saratovem. A na to się nie zanosi, bowiem Besiktas nie tylko prezentuje się fatalnie w Eurocupie bo zarówno w lidze tureckiej spisują sie słabo, bo wygrali zaledwie pięć z dziesięciu meczu. Wogóle ich forma ostatnimi czasy jest fatalna, bo w ostatnich dziesięciu meczach wygrali zaledwie dwa. I choć akurat ostatnio zdołali wygrać mecz ligowy to raczej nie można to uznać za jakiś dobry prognostyk, bo Ankara Kolejliler do ligowych potentatów nie należy,a zwycięstwo przyszło im w sporych bólach. Dla Zenitu to mecz o pietruszkę bo juz zapewnili sobie zwycięstwo w grupie E w pięknym stylu, ale śledząc ich grę i wyniku w tym sezonie to można śmiało ich ustawiać w gronie faworytów do końcowego zwycięstwa. W tym sezonie tylko CSKA i Saratov potrafili ich ograć, resztę meczy padło ich łupem. Nie liczyłbym na to że słabo spisujący się Turcy potrafiliby sprostać takiemu wyzwaniu jakim jest ogranie świetnego Zenitu. Dla odważnych polecam grać na zwycięstwo Rosjan, bo buki płacą grubo ponad 4,00, ja mimo wszystko przychylam się do dorzucenia linii handi która jest ustawiona na bardzo wysokim poziomie 9,5. W pierwszym meczu Zenit wręcz zdemolował Turków 82-58, więc to jasno pokazuje różnicę klas obu zespołów. Moim zdaniem w rewanżu też faworytem są Rosjanie, którzy moim zdaniem drugi raz pokonają zespół Macieja Lampego.
1. Post trzeba przenieść z FIBA Europe Cup do Eurocup.
2. Szolnoki nie muszą przegrać, wystarczy, że Rytas rąbnie PAOK. Czy tak się stanie, zobaczymy, jednak w Wilnie wszyscy są tak wkurzeni, że nie ma co liczyć na odpuszczanie z ich strony.
3. Do Turcji nie polecieli Landry, Timma, Valiev i Desyatnikov (ten ostatni to akurat mało istotne).
4. Zenit ma już zagwarantowane pierwsze miejsce, a trener Karasev za cel wyjazdu do Turcji ambitnie postawił sobie &quot;niezłapanie kontuzji&quot;.
5. W Besiktasie w meczu z Ankarą do gry wrócił Lampe, czyli zdecydowany najważniejszy zawodnik w tym zespole - od momentu kiedy złapał kontuzję ich gra zaczęła się sypać.

Tak tylko gwoli uzupełnienia, choć handicap rzeczywiście trochę szalony.
 
crip 40

crip

Użytkownik
Cibona - Rovinari // 18:30
Dzisiaj pod lupe biorę spotkanie Cibony z rumuńskim Rovinari. Z tego co wyczytałem m.in na stronie Cibony dzisiejsze spotkanie opuści Rozić i Zizić. Poza tym w swojej przedmeczowej wypowiedzi trener dał do zrozumienia, że dzisiaj będzie próbował troszkę inaczej podejść do meczu i skupić się na grze młodymi, Nik Slavica, Ivica Zubca, Mark Sisko oraz Dominik Mavra (specjalnie nie odmieniałem, żeby później nie było, że poprzekręcałem). Nie powinno to w ogóle dziwić, we wcześniejszych wypowiedziach dał jasno znać, że najważniejsza jest teraz liga ABA, gdzie na ostatnich pięć meczy notują bilans 1-4, a w tabeli okupują 12 pozycję z bilansem 5-9. W dobrej formie natomiast jest zespół Rovinari notujący serię 6 zwycięstw (4 zwycięstwa na wyjeździe),
a w ostatnich 11 spotkaniach wygrali 8 razy.
Myślę, że kurs jest aż nadto wysoki i pobieram:
Rovinari @ 2,65
Rovinari (+5,0) @ 1,83
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
WKS Śląsk Wrocław - Telenet Oostende
Typ: Telenet, Otobet 1,45 stawka 8/10
✅ na spokojnie 59:86
Już jutro we Wrocławiu mecz drugiej rundy FIBA Europe Cup.
Temat Śląska był już wałkowany na forum kilkanaście razy. W czasie sezonu z zespołu zostało wyrzuconych czterech amerykanów, a aktualny skład przedstawia tak naprawdę ekipę, która mogłaby powalczyć o coś więcej ale jedynie w pierwszej lidze ;)
Nie wiem czy bukmacherzy sugerują się zapowiadanymi transferami (Ilkovlew i Han), ten pierwszy jutro na pewno nie zagra, a tego drugiego ciężko nazwać wzmocnieniem.
Suche fakty - Śląsk przegrał swoich ostatnich 6 spotkań. U siebie nie wygrał żadnego spotkania ligowego (za to wygrał wszystkie pucharowe co można nazwać ewenementem ???? ) a rozegrał ich już 8. Na 17 drużyn w PLK, Śląsk zajmuje zaszczytne siedemnaste miejsce ;) Bilans 2-12 mówi wszystko.
Po drugiej stronie belgijska Oostenda, w której jeszcze w zeszłym sezonie występował Mateusz Ponitka. W lidze bilans 11-1 i niezagrożone pierwsze miejsce.
W pucharach bilans 5-2 w tym okazałe zwycięstwo 94:68 z Boras, w pierwszej kolejce spotkań drugiej rundy.
Zwycięstwo Belgów w tym meczu może tak naprawdę rozstrzygnąć kwestię awansu (w przypadku wygrania Turków w Szwecji, bo nie wierzę, że nagle outsiderzy grupowi Śląsk i Boras zaczną wygrywać na wyjazdach). Warto zaznaczyć, że wszystkie zwycięstwa w pucharach Śląsk zaliczył jeszcze posiadając w składzie Maddena, Heatha, Smitha i Suttona. Gdy ich zabrakło skończyło się to 28punktowym pogromem w Turcji.
Poziom w Śląsku trzymają jedynie Williams i Kovalenko, z dobrej strony pokazuje się też N. Kulon. Chanas i Jankowski są bez formy, Jarmakowicz w ostatnim spotkaniu zanotował 7 strat w 8 minut ... Mróz od czasów gdy wchodził na ostatnie minuty w Eurolidze (kiedy to było ... ) nic się nie zmienił, dalej jest chudziutki i każdy go przestawia. Jedyny jego atut to wzrost z którego nie potrafi zrobić pożytku.
Siła belgów to na pewno szeroki skład. 4 zawodników rzuca ponad 10 punktów, trzech kolejnych zdobywa około 8-9 punktów.
Z bardziej znanych zadowników - Djordevic oraz Katic. Do tego lider zespołu Salumu oraz amerykanin Kyle Gibbson.
Jak Oostende podejdzie na poważnie do tego spotkania to wygrają je pewnie różnicą ponad 10 punktów ;) Śląsk będzie walczyć, gryźć parkiet ale to po raz kolejny nie wystarczy.
Powodzenia
Myślę, że kursy w tym meczu jeszcze zdążą polecieć, warto czekać na Pinnacle i pograć jakieś handi w okolicach 5,5-6,5pkt.
edit. [B]U ruskich handi -5,5 pkt po 1,94 ;) Śmiało do grania 5/10[/b] ✅
http://www.oddsportal.com/basketball/europe/fiba-europe-cup/slask-wroclaw-base-oostende-tGoN6wCI/?r=1#ah;1;5.50;0
edit 2 Pin wystawił linia w okolicach 7,5 punktu ;)
edit 3. Djordevic jednak nie zagra. Kursy bardzo mocno poleciały, jak ktoś chce to spokojnie może zamknąć z zyskiem przed meczem ???? Ja zostaje przy swoim typie
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Sodertajle - Rosa Radom
Wygrana ROSY
2.02 - Pinnacle
86:78 - 14 celnych trójek zrobiło swoje :/

Drugie spotkanie Radomian w drugiej rundzie FIBA Europe Cup, tym razem podopieczni Wojciecha Kamińskiego zagrają na wyjeździe z drużyną Sodertajle. Mój typ na ten mecz to wygrana Polskiego zespołu. Drużyna z Radomia jest obecnie w bardzo dobrej formie, mają na swoim koncie cztery wygrane ligowe z rzędu w tym prestiżową u siebie z obecnym mistrzem Polski - Stelmetem Zielona Góra. W Europie dotychczas grają na miarę oczekiwań w pierwszej rundzie wygrali 4 spotkania z drużynami, które musieli ograć oraz odnieśli dwie porażki z Tureckim Turk Telekomem. Druga rundę zaczęli od porażki z innym Tureckim zespołem - Gazientasporem. Jak widać Turcy nie leżą Rosie. Ich jutrzejszy rywal to drużyna ze Szwedzkiej ligi, która jest wyraźnie słabsza od Polskiej ligi, dziwi mnie taki kurs na Polaków ponieważ Rosa nie jest przypadkową drużną, która dla checy zgłosiła się do europejskich pucharów. Jest to drużyna prowadzona od kilku lat przez trenera Kamińskiego, rok w rok robią dobre transfery podwyższając poziom drużyny. W tym sezonie bardzo dobrze prezentują się w obronie, Szwedzki zespół lubi grać stretball, dużo biegać i jeszcze więcej rzucać - Radomianie na pewno będę uspokajać jutro tempo meczu co powinno zupełnie wybić z rytmu gospodarzy. Kurs bardzo fajny, warty zagrania gdyż dla mnie to Polacy są wyraźnymi faworytami, oczywiście wyjazd do takich nieznanych zespołów zawsze może skończyć się czymś nieoczekiwanym ale myślę, że jutro tak nie będzie
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Do meczu pół godziny, buki ładnie poleciały z kursami, więc mierzę wyżej! ????
Sodertajle - Rosa Radom ⛔ ⛔ ⛔
Typ: Rosa -4,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365

Rosa Radom prawdopodobnie tegoroczny wice mistrz Polski (nie wierzę, żeby urwali Stelmetowi tegoroczmy czempionat) zmierzy się dziś ze Szwedzką niewiadomą i właśnie dlatego celuję w ten typ! Rosa to mądry zespół wzmacniany z roku na rok. W poprzedniej rundzie Rosa nie dała rady tylko bardzo mocnej drużynie tureckiej. W tej fazie ponownie szczęście Jej nie sprzyjało w konfrontacji z Gaziantepsporem. Europejskie puchary to dla zawodników Rosy idealny sposób na promocję i transfery do lepszych klubów. Co do siły obydwu lig, to bez dwóch zdań liga polska jest silniejsza niż liga szwedzka. Dlatego dzisiaj idę w kierunku Rosy, która moim zdaniem powinna odprawić drużynę szwedzką.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Bez względu na wynik spotkania, tak z ciekawości do kolegów wyżej - oglądaliście jakiś mecz Szwedów, że piszecie iż grają streetball? ???? Generał dla Ciebie Rosa jest faworytem, a jednak to kursy na Sodertajle spadły i to dosyć mocno. Prezes96 - ta szwedzka niewiadoma w pierwszej rundzie ograła u siebie i Varese i Oostende, a to troszeczkę bardziej uznane firmy niż Rosa ale pewnie tego nawet nie sprawdzałeś ;)
A z typem powodzenia życzę ????
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Bez względu na wynik spotkania, tak z ciekawości do kolegów wyżej - oglądaliście jakiś mecz Szwedów, że piszecie iż grają streetball? ???? Generał dla Ciebie Rosa jest faworytem, a jednak to kursy na Sodertajle spadły i to dosyć mocno. Prezes96 - ta szwedzka niewiadoma w pierwszej rundzie ograła u siebie i Varese i Oostende, a to troszeczkę bardziej uznane firmy niż Rosa ale pewnie tego nawet nie sprawdzałeś ;)
A z typem powodzenia życzę ????
Tak widziałem ich ostatnie dwa mecze w poprzedniej rundzie gdyż wszystkie spotkania transmitowane są na kanale youtube FibaEurope. Moje przewidywania się sprawdzili i grali typowy streetball, mnóstwo rzutów które im dziś po prostu siedziały - 14 trójek celnych, które w bardzo dużym stopniu przyczyniły się do porażki Rosy. Radomianie trafili tylko 6 trójek + słabo zastawiali własną deskę i nawet po niecelnych rzutach, Szwedzi mieli szansę na nowe punkty. 35 rzutów za 3pkt w spotkaniu trwającym 40min to chyba jednak stretball ????
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/01/2016 20:00 CET
Fraport Skyliners (-12) - Rosa Radom
1.96 (Pinnacle) ✅ 91:61
5/10

Nie ma w Rosie dzisiaj Zajcewa, który jest najbardziej kumatym zawodnikiem ofensywnie z pozycji 4/5. Pozostaje Adams, który jest świetny w obronie i zbiórkach, ale w ataku jest tylko od zasłon i dobitek. Witka to rzuty dystansowe, a Hajric po kontuzji jest bez formy. Na ten moment jest duża dziura na tych pozycjach w Rosie i będzie przegrana deska oraz punktowo na tych pozycjach.

Bez formy rzutowej jest ostatnio Torey Thomas, który dodatkowo będzie miał dzisiaj bardzo trudny pojedynek z Jordanem Theodore. CJ Harris w ostatnich meczach załapał formę i on powinien być najgroźniejszym zawodnikiem Rosy, bo dodatkowo jest zmotywowany, bo sezon temu w Niemczech nie do końca powiodło mu się i musiał wyjechać z tego kraju. Pozostają jeszcze Szymkiewicz i Sokołowski, którzy grają na przemian dobrze i źle.

Jeśli Skyliners uzyska dużą przewagę, to wejdą rezerwowi zawodnicy, bo celem, który postawiono przed Kamińskim jest ogrywanie młodzieży, a w weekend ważny mecz u siebie z Anwilem Włocławek, który jest bardzo blisko w tabeli. Już podobnie było w Szwecji, gdzie od IV kwarty grali młodzi, a Torey i spółka kiblowali na ławce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom