>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konkurs FAME 21: Pretendent [18.05.2024] w puli nagród 500zł od Betclic + punkty reputacji!

Status
Zamknięty.
M 155,9K

mexes200

Użytkownik
1) Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska Syguła przez decyzje
2) Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz Młody Ninja KO/TKO/DQ
3) Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański Kaleson KO/TKO/DQ
4) Jakub „Azdus” Matowicki vs Miłosz „Dejvid” Boras Dejvid przez decyzję
5) Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga Szeli KO/TKO/DQ
6) Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński Strachu KO/TKO/DQ
7) Rafał „Takefun” Górniak vs Robert „Sutonator” Pasut Sutonator Decyzja
8) Michał „Wampir” Pasternak vs Alan Kwieciński Wampir Decyzja
9) Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek Adamek Decyzja
Kupon: Pokaż załącznik 40794 Pokaż załącznik 40795
Analiza:
Lajk na FB:
Pokaż załącznik 40796
Komenta na FB:
Pokaż załącznik 40797
27
 
chowirex 122,5K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
1) Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska, Klaudia Syguła przez Decyzja sędziów1
2) Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz, Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz przez KO/TKO/DQ1
3) Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański, Dominik „Kaleson” Cybulski przez KO/TKO/DQ3
4) Jakub „Azdus” Matowicki vs Miłosz „Dejvid” Boras, Miłosz „Dejvid” Boras przez KO/TKO/DQ
5) Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga, Piotr „Szeli” Szeliga przez KO/TKO/DQ
6) Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński, Tomasz „Strachu” Oświeciński przez KO/TKO/DQ3
7) Rafał „Takefun” Górniak vs Robert „Sutonator” Pasut, Robert „Sutonator” Pasut przez Decyzja sędziów1
8) Paweł „Tybori” Tyburski vs Michał „Wampir” Pasternak, Michał „Wampir” Pasternak przez Decyzja sędziów (odwołana)
9) Alan Kwieciński vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, Kasjusz „Don Kasjo” Życiński przez Decyzja sędziów (odwołana)
10) Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek, Tomasz „Góral” Adamek przez Decyzja sędziów3
11) *Link do analizy zamieszczonej w temacie poświęconym gali FAME 21: Pretendent (3 pkt.) później
12) *Login nowo założonego konta w Betclic w dniach 15-18.05.2024 (10 pkt.)
13) *Screen kuponu zagrany w Betclic zawierający przynajmniej jeden typ z gali FAME 21: Pretendent za min. 10PLN (5 pkt.)5

1716044306228.png


14) *Screen z polubieniem postu z konkursem + komentarz na naszym facebookowym fanpage'u (2+2 pkt)4


1716043820409.png
21 Szkoda że walka 8) Michał „Wampir” Pasternak vs Alan Kwieciński zostałą wrzucona później do typowania bez jakiegoś powiadomienia
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
21 Szkoda że walka 8) Michał „Wampir” Pasternak vs Alan Kwieciński zostałą wrzucona później do typowania bez jakiegoś powiadomienia
Post został poprawiony jak tylko się dało, kilka godzin po opublikowaniu (czwartek, 19:54). Do tego momentu typy zdołały oddać tylko 3 osoby i te 3 osoby poinformowałem na PW o możliwości, jak ktoś chce, oddania tego dodatkowego typu. Ty oddałeś typy w piątek rano, więc już dawno po uzupełnieniu listy walk, więc nie wiem skąd wziałeś tą starą listę walk, a nie tę która widniała w poście konkursowym. W każdym razie, przed tobą oddało typy kilka osób i one już miały ta dodatkową walkę w swoich typach, więc to nie problem w konkursie.
 
chowirex 122,5K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Post został poprawiony jak tylko się dało, kilka godzin po opublikowaniu (czwartek, 19:54). Do tego momentu typy zdołały oddać tylko 3 osoby i te 3 osoby poinformowałem na PW o możliwości, jak ktoś chce, oddania tego dodatkowego typu. Ty oddałeś typy w piątek rano, więc już dawno po uzupełnieniu listy walk, więc nie wiem skąd wziałeś tą starą listę walk, a nie tę która widniała w poście konkursowym. W każdym razie, przed tobą oddało typy kilka osób i one już miały ta dodatkową walkę w swoich typach, więc to nie problem w konkursie.
Ok, w porządku faktycznie możne moje przeoczenie było przyczyną
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wyniki końcowe i tabela konkursu FAME 21: Pretendent [18.05.2024] w puli nagród 500zł od Betclic + punkty reputacji!

ScreenShot01759 FAME 21 Pretendent [18.05.2024] w puli nagród 500zł od Betclic + punkty reputa...jpg

Przypominam że zgodnie z regulaminem konkursu w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje pierwszeństwo podania typów.

Zwycięzców nagród sponsora proszę o podanie mi (w wiadomości zwrotnej na moją wiadomość o wygranej w konkursie) swoich LOGINÓW, które były użyte do rejestracji w Betclic żeby można było dodać nagrody do waszych kont.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE i GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1251
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy zostały wysłane do Betclic jak będę miał potwierdzenie, ze konta doładowane napiszę tutaj. Reputacja dopisana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom