>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurovision Song Contest 2011

haftus 140

haftus

Użytkownik
Moje typy:
Polska awans @ 2.75 ⛔
Szwecja TOP Nordic @ 2.375 ✅
Azerbejdzan win 1 polfinał @ 4.333 (1/5 kursu na top3] - minimalny minus!
Najgorsza Eurowizja od kilku lat. Poziom też straszny. Polska propozycja była o wiele lepsza od większości. A miejsce dwóch najlepszych piosenek z semi 1 - Polski i Norwegi tylko pokazuje, że musiały być błędy z głosowaniem.
I nie piszcie, że Polka to dno, bo to przez głupią awarię nie awansowała.
A wygrana Azerbejdzanu? Jakiś zart. Mimo, że piosenka ujdzie (nic więcej) to oni nie umieją spiewać. Ell/Nikki fałszowali jak cholera.
Oczywiście głucha Europa tego nie usłyszała.
Tak naprawdę, na wygraną zasłużyły Słowenia, Estonia, Dania i Ukraina. Nikt więcej.
Eurowizja 2012 w Baku, gdzie największa hala ma 7tys. Ale będzie &quot;szoł&quot;. :/
PS: Nawet Orzech już coraz gorzej komentuje. Jak narzucał ludziom głosowanie na beznadziejnych Azerów to niedobrze se robilo.
Polska miała najlepszą propozycję od czasu Isis Gee, a może i nawet od Edyty.
Jedyna perełka - Maja ze Słowenii &lt;3. Jej wykon już powędrował na mój last.fm
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Co do Azerów to jeszcze czas. Jak u nich jest 21 to u nas 17. Więc żeby u nas o 21 konkurs wystartował, to u nich by musieli o 1 w nocy zacząć, więc wyniki u nich o 4 rano gdzieś będą podawane ???? Współczuje prowadzącym i śpiewającym za rok ????

Sry pomyliłem się o godzinę. Mianowicie jest 3 godziny różnicy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Sorka że post pod postem, ale inaczej by pewnie nikt tu nie wszedł. Wydaje mi się że nasza różnica odnośnie piosenek wynik z tego, że jak ktoś raz piosenkę przesłuchał to ma inne zdanie od kogoś co 10 razy ją wysłuchał, niektóre piosenki w uchu dojrzewają jak wino ???? Im starsze (w tym przypadku, im więcej je usłyszymy) tym lepsze.
 
Do góry Bottom