>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europe Cup 2016/17

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Udało się,bez argumentów których brak zarzucał mi jeden koleś.
Kolega Lov Parade miał ładne argumenty do swoich 2 typów ale niestety nie weszły.
Pytanie narzuca sie same- co jest ważniejsze,argumenty na pół strony czy trafne typy?
Każdy niech sam sobie odpowie.
Witaj , oczywiscie ze argumenty...majac trafny typ trafisz raz przegrasz pare razy...majac argumenty mozesz sie nimi sugerowac i obstawiac na pare meczy. Co do mojego &quot;placzu&quot; jak to nazwales to proponuje sprawdzic linki ponizej, to z ostatnich 10 dni typy i analizy, wtedy jak wchodzilo to podziekowania na priv szly, a nie wszedl jeden typ,(fakt value bylo i nikt nie powie ze nie,bo jak pisalem Frankurt dobrze spisuje sie na wyjezdzie w porownaniu z Ironi ale to co odwalili w 3ciej kwarcie to dawno nie widzialem zeby ktos przegral kwarte do 6 punktow) to wielkie halo. Nie jestem typem ktory mowi ze gra za 10,000 all ina,przegra, a pozniej gra kolejne all iny... Zagralem za 650, przegralem, a tych co przegrali to przeprosilem. Nie rozumiem skad taka nienawisc siejesz jak i reszta.
Pozdrawiam.
P.S.nie chodzi mi o nedzna reputke co pisalem nie raz w typach/analizach ani na slawie, wczorajszy typ mialbyc odbiciem po 2 ost typach ktore podalem Partizan i Riga, i okazaly sie przegrane.
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-43-a-140032-171.html#post6200973
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-43-a-140032-134.html#post6198889
https://forum.bukmacherskie.com/f11/pozostale-ligi-europejskie-2016-2017-a-138740.html#post6198187
https://forum.bukmacherskie.com/f11/champions-league-2016-2017-a-138865-3.html#post6201285
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-44-a-140260-22.html#post6202822
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witaj , oczywiscie ze argumenty...majac trafny typ trafisz raz przegrasz pare razy...majac argumenty mozesz sie nimi sugerowac i obstawiac na pare meczy. Co do mojego &quot;placzu&quot; jak to nazwales to proponuje sprawdzic linki ponizej, to z ostatnich 10 dni typy i analizy, wtedy jak wchodzilo to podziekowania na priv szly, a nie wszedl jeden typ,(fakt value bylo i nikt nie powie ze nie,bo jak pisalem Frankurt dobrze spisuje sie na wyjezdzie w porownaniu z Ironi ale to co odwalili w 3ciej kwarcie to dawno nie widzialem zeby ktos przegral kwarte do 6 punktow) to wielkie halo. Nie jestem typem ktory mowi ze gra za 10,000 all ina,przegra, a pozniej gra kolejne all iny... Zagralem za 650, przegralem, a tych co przegrali to przeprosilem. Nie rozumiem skad taka nienawisc siejesz jak i reszta.
Pozdrawiam.
P.S.nie chodzi mi o nedzna reputke co pisalem nie raz w typach/analizach ani na slawie, wczorajszy typ mialbyc odbiciem po 2 ost typach ktore podalem Partizan i Riga, i okazaly sie przegrane.
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-43-a-140032-171.html#post6200973
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-43-a-140032-134.html#post6198889
https://forum.bukmacherskie.com/f11/pozostale-ligi-europejskie-2016-2017-a-138740.html#post6198187
https://forum.bukmacherskie.com/f11/champions-league-2016-2017-a-138865-3.html#post6201285
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-44-a-140260-22.html#post6202822
Witaj ATP.
Nie chodziło mi o ciebie,mówiłem o Nikko 1905.
Ty jestes stary wyjadacz i to że Frankfurt nie wszedł to to się zdarza,nie takie pewne mecze nie wchodziły,to jest ryzyko.
Chodziło mi o to że nie zawsze najważniejsza jest analiza,najważniejsze jest to żeby typ wszedł,jak to mówią prawdziwego mena poznasz nie po tym jak zaczyna tylko po tym jak konczy.
Koleś o nicku Gawronix podawał typy,nie rozpisywał się,trafiał a ludzie dziękowali mu,nikt nie marudził mu że nie podaje argumentów.
ja korzystam z typów niektórych typerów,oni podając jakis typ zwracają moją uwagę,ale to ja decyduję czy to zagram czy nie i o to tu chodzi.
Pozdrawiam i życzę dużo dobrych typów.
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Trema, jeśli masz jeszcze jakieś aluzje w moim kierunku to pisz priv. A tak w ogóle to ciężko ogarnąć ze wczoraj nazywwasz kogoś &quot;Januszem&quot; a dzisiaj &quot;starym wyjadaczem&quot;;) bez pozdrowień
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Przez takich zawodników ,ludzie co mają pojęcie odchodzą z tego forum,
prze 2,5 roku wrzucił 25 postów i zgrywa bochatera.
a sam nic madrego nie napisze,oprócz czepiania się innych.
ŻAŁOSNE.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Bayern-Buducnost
Typ: Bayern -15,5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet

EuroCup grupa C.Bayern 2 miejsce z 5 wygranymi i 2 porażkami na koncie,Buducnost to abosulotny outsider rozgrywek 7 porażek.Wydaje mi się że Bayern wygra dzis zdecydowanie w okolicach 20 pkt,nie widzę specjalnie argumentów przemawiających za drużyną z Czarnogóry.Niedawno bo 9 listopada był 1 mecz obu drużyn i Bayern wygrał przewagą 24 pkt.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Khimki M. - Bilbao
typ: 2 @ 3.55
Dla gospodarzy jest to mecz o pietruszke, wiec dzis wyjda jak na trening. o ile trener nie zdecyduje sie i nie wystawi zmiennikow, bo za 4 dni prestizowy mecz z CSKA w VTB. Goscie jesli dzis wygrają to przechiodza dalej, porazka nie wchodzi w gre. Widac ze chca awansowac do kolejnej rundy, wiec dzis powalcza. Na minus są na pewno ich mecze wyjazdowe
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Fiba Europe Cup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sodertelje Kings - BC Mures (spread -7.5/+7.5)
Typ: 1
Kurs: 1,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Ten typ to coś takiego jak handicap, aby weszło gospodarze musza wygrać minimum 8 punktami. Granie na wygraną Sodertelje jest jedynie na minimalne podwyższenie kursu bo na ich wygraną kurs wynosi 1,06 wiec no takiego czegoś polecać się nie opłaca więc wybieram tutaj linię z takim spreadem, chociaż uważam, że śmiało można próbować grać jeszcze wyższych jak -9.5 czy -11.5. Spodziewam się tutaj dużej różnicy punktowej i zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy. Tabela prezentuje w tej grupie wygląda tak:

Oba zespoły mają po 2 porażki i zdecydowanie odstają od pozostałych dwóch rywali i raczej tutaj nie mają szans powalczyć z tymi przeciwnikami w rewanżach. W bezpośrednim meczu dwóch najsłabszych w tej grupie rozgrywanym we Szwecji zdecydowanym faworytem dla mnie są gospodarze, którzy tutaj bardzo wysoko powinni dziś pokonać drużynę z Rumunii. Sodertelje dzisiaj najmocniejszym składem natomiast u ich rywala nie zagrają Barham, Martinic i Mohammed. Są to podstawowi zawodnicy stanowiący o głównej sile tego zespołu i bez nich w składzie nie ma tutaj czego szukać. Sodertalje wygra dzisiaj wysoko więc polecam grac różne kombinacje spread, te co wymieniłem wyżej myślę, że spokojnie powchodzą a z wyższymi tez można popróbować. Wprawdzie sam zagrałem tylko na wygraną Kings po kursie 1,06 :razz: ale chodziło mi tylko i wyłącznie o minimalne podwyższenie kursu na AKO dziś ;)
✅ 88-68
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
USK Praha - Famila Schio
USK Praha/USK Praha (HT/FT) @ 1.62
Co tutaj dużo mówic zdecydowanymi faworytami tego spotkania są gospodynie. Mają dobra okazję, żeby się zreeanzowac za wcześniejsze porażki. Zgadza się Schio, nie jest to drużyna do bicia,ale trzrba podkreślić, że w tym zespole zabraknie Yacoubou. Bez Francuski tracą bardzo sporo i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne podczas tego pojedynku.
 
W 0

wariatwariat

Użytkownik
Alba Berlin - Unicaja Malaga
Alba lub remis efortuna 2.15
Alba na fali wznoszącej po okresie gry w gratke wreszcie ustabilizowali swoja grę i są tego efekty w obecnej chwili 6 zwyciestw z rzedu. W europejskich rozgrywkach tez potrafili sie zmobilizowac, wygrali rzutem na tasme z rytasem i sa w 1/16 eurocupu.
Z drugiej strony zaś Malaga, wedlug kursow faworyt, ze wzgledu na h2h ktore jest na korzysc hiszpanow w propocji 6:2. Ale ostatnio dostali lekkiej zadyszki, a w perspektywie derby andaluzjii z fenomenalnym ostatnio betisem ktory odprawil z kwitkiem kolejno real i bilbao. Mysle (i na tym opieram swoj typ) ze chlopaki z cieplego kraju zagraja dzisiaj bez wielkiego cisnienia a trener da odpoczac najlepszym przed meczem w hiszpanii, bo w obwodzie jest jeszcze kilka meczy w eurocupie. Zycze szczęścia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Europe Cup
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSU Cluj Napoca - Albacomp Fehervar
Typ: 2
Kurs: 2,89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj również propozycja z europejskich pucharów w kosza z tym, że z rozgrywek FIBA Europe Cup. Tabela tej grupy wygląda następująco:



Jak widać sytuacja w tej grupie dość mocno zagmatwana i jeszcze praktycznie każdy może tutaj z niej awansować. W tym spotkaniu spotyka się zespół rumuński z węgierskim. Zespółgospodarzy w swej rodzimej lidze zajmuje 2 miejsce natomiast Albacomp lideruje w lidze węgierskiej. Kursy tutaj według mnie powinny być bardziej wyrównane bo takiego meczu się tutaj spodziewam. Zagrają zespoły bardzo podobne i zbliżone do siebie i nie rozumiem dlaczego aż tak wysoki kurs jest na zespół węgierski. Obie ekipy raczej w swych najmocniejszych składach w tym spotkaniu i tym bardziej skłąniam się tutaj ku zagraniu na gości, którzy mają w składzie nieobliczalnego Edwardsa, który jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem. Ma najwięcej punktów i asyst w swoim zespole, do tego wspierany Lorantem, Kellerem, Farrem czy Taylorem staje się dość ciekawym zespołem i napewno rumuński zespół kadrowo nie bije tutaj swego rywala. U gospodarzy też są ciekawi zawodnicy z Rasiciem, Barro czy Dykesem w składzie są groźni u siebie co pokazały ich wygrane z Pardubicami czy Pau Orthez, jednak kadrowo na papierze dla mnie wcale groźniejsi od swego dzisiejszego rywala nie są i po takich kursach wolę popróbować gry w stronę gości. Meczu spodziewam się bardzo zaciętego i wyrównanego do samego końca i myślę, że o końcowym zwycięstwie którejś z drużyn zadecydują detale a wygrana będzie wynosiła tylko kilka punktów różnicy. Z pewnością za gospodarzami przemawia atut własnej hali, kadrowo wydaje mi się na remis, natomiast za drużyną przyjezdną przemawia fakt, że oni w swej lidze na wyjazdach grają najlepiej na Węgrzech w obecnej chwili natomiast Cluj tak samo prezentuje się w Rumuni, gdzie na wyjazdach mają komplet 7 zwycięstw natomiast u siebie już tak kolorowo nie jest i drużynie tej przytrafiły się 2 nieoczekiwane porażki. Podsumowując jak dla mnie są to zbyt zbliżone zespoły do siebie aby grać po takim kursie na wygraną gospodarzy więc polecam tutaj pograć w stronę gości ????

✅ 81-86
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Europe Cup
Spotkanie: Ironi Nahariya - Telekom Baskets Bonn
Godzina: 18:30
Typ: 2
Kurs: 2,61
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Dziwne kursy w tym spotkaniu. Według mnie bardziej wyrównane powinny być a tymczasem patrząc na kursy to wygląda, że zdecydowanym faworytem są gospodarze. Dla mnie wręcz przeciwnie to goście tutaj są faworytem. Jest to spotkanie rewanżowe w Ćwierćfinale tych rozgrywek i w pierwszym spotkaniu między tymi zespołami u siebie zwyciężył Telekom Bonn gromiąc rywala 89-68. Patrząc na wynik pierwszego spotkania mocno dziwią te kursy. Owszem meczy u siebie a wyjazd to zupełnie dwa różne tematy ale i tak dla mnie mimo wszystko to Bonn jest faworytem tego rewanżu. Mogą grać bez nadmiernej nerwowości, bo to oni mają wysoką przewagę uzyskaną w pierwszy spotkaniu i to gospodarze muszą od początku zaatakować. Ironi Nahariya nic specjalnego w tym sezonie nie gra i w swej rodzimej lidze też słabo sobie radzi. Na własnym parkiecie odnotowali w lidze 4 zwycięstwa, 6 porażek i 1 porażkę po dogrywce i pod tym względem zajmują przedostatnią pozycję w lidze izraelskiej. Oba zespoły bez większych absencji i powinny zagrać swoimi najmocniejszymi składami. Dla mnie zespołem silniejszym jest ekipa z Bonn i to na ich wygraną tutaj polecam grać.
⛔ 90-80
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dla mnie kursy wystawione poprawnie, gdyż Bonn ma 21 pkt zaliczki z pierwszego spotkania i bardzo mało prawdopodobne, że ją roztrwonią. Na klubowej stronie można wyczytać, że po meczu z Ulm odpocznie podstawowa 5, także nie tykałbym osobiście tego spotkania.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Unicaja - Lokomotiv Kuban
typ: Unicaja -3 @ 1.9
Stan rywalizacji 1:0 dla Hiszpanów i dzis decydujacy mecz w Hiszpani. Rosjanie w pierwszym meczu tylko 57 pkt, brak pomysłu na gre i masa niecelnych rzutów. Przez 3 dni to bedzie im ciezko sie odbudowac i poprawic forme. Malaga ostatnio gra rowno i dobrze.. pokonali silniejszy bayern i dzis powinni wykorzystac atut wlasnego parkietu i awansowac dalej. Z taką gro to lokomotiv nie ma czego szukac w Hiszpani
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia Basket - Unicaja Malaga (spread -11.5/+11.5)
Typ: 2
Kurs: 1,42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pierwsze spotkanie finałowe w europejskich rozgrywkach Eurocup. Oba zespoły grały ze sobą 3 dni temu w lidze hiszpańskiej też na parkiecie dzisiejszych gospodarzy i górą była Valencia wygrywając 81-77. Mecz był zacięty i wyrównany i takiego też spodziewam się dzisiaj. Oba zespoły w tych rozgrywkach grają bardzo dobrze o czym świadczy fakt, że doszły do samego finału. W tym pierwszym spotkaniu stawiam na Malagę w spreadzie z linią +11.5 , bo nie wierzę, żeby Valencia była w stanie wygrać różnicą 12 punktów. Tutaj wygrana którejś z drużyn powinna być kilkoma punktami różnicy. Gdybym miał stawiać tutaj na zwycięzcę, to chyba postawiłbym na Malagę, bo meczu spodziewam się wyrównanego a kursy świadczą o tym, że zdecydowanym faworytem są gospodarze. Faworytem są owszem ale nie aż tak wielkim. Malaga dobrze się broni i tutaj gospodarzom łatwo wygrać meczu nie będzie. Największym atutem Malagi może być ich gigant Omić, który mierzy 216 cm. W szeregach Valencii nie ma tak wielkiego gracza i jeżeli chodzi o centymetry to tutaj przewagę pod tablicą powinna mieć Malaga a więc łatwo gospodarzom tego meczu nie przyjdzie wygrać. Spodziewam się, że goście nie będą forsować tempa tylko w pierwszej kolejności skupią się na solidnej grze obronnej a potem na wyprowadzaniu kontr po stracie piłki przez rywala. Valencia jest faworytem, w końcu nie przez przypadek jest liderem hiszpańskiej ligi ale europejskie puchary to inna bajka a do tego, to jest finał i jak na finał przystało powinien być zacięty i ja osobiście takiego tutaj się spodziewam. Być może Valencia wygra ale jeśli już to myślę, że nie różnicą 12 punktów i ten spread powinien wejść. Wprawdzie oba zespoły spotkały się w grupach tych rozgrywek w styczniu i oba spotkania wygrała Valencia, najpierw na wyjeździe 78-70 a potem u siebie 86-62 ale dzisiaj takiej wygranej bym się nie spodziewał. W lidze hiszpańskiej 3 dni temu Malaga toczyła zacięty bój z Valencią i takiego spodziewam się też tutaj.
✅ 68-62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom