>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga - GRUPA B

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Spotkania:

2007-01-24 18:15 Cibona - DKV Joventut
2007-01-24 19:45 Panathinaikos - Partizan Mobtel
2007-01-24 20:45 Unicaja - Virtus Roma
2007-01-25 20:45 Union Olimpija - Maccabi Tel Aviv
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP

Cibona (CRO) - DKV Joventut (ESP)
Cibona (CRO) 1.48 || DKV Joventut (ESP) 2.65

Panathinaikos (GRE) - Partizan Belgrad (SER)
Panathinaikos (GRE) 1.08 || Partizan Belgrad (SER) 8.00

Unicaja (ESP) - Lottomatica Roma (ITA)
Unicaja (ESP) 1.30 || Lottomatica Roma (ITA) 3.50

Union Olimpija (SLO) - Maccabi Elite (ISR)
Union Olimpija (SLO) 4.55 || Maccabi Elite (ISR) 1.20

@bwin


Pierwsze spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie. Koszykarze Cibony podejmują Juventut i nie zanosi sie na łatwą wygraną gospodarzy. Cibona w tym momencie posiada bilans 5-7 i wygrana napewno przybliżyłaby ich do awansu do TOP16. Juventutowi do pewnego awansu potrzebna jest tylko jedna wygrana. Jeżeli nie uda się tutaj to w zapasie mają spotkanie w ostatniej kolejce z najsłabszym zespołem w swojej grupie. Pewny awansu Panathinaikos podejmuje na własnym parkiecie Partizan. Zespół z Belgradu znany jest z niezbyt dobrej gry na wyjazdach. Goście mają bilans i 5-7 i wygrana w tym spotkaniu byłaby im bardzo potrzebna. Jednak nie sądze by Grecy oddali to spotkanie i przegrali je. W następnym spotkaniu Unicaja podejmuje zespół włoski. Gdyby nie ostatnia wygrana na własnym parkiecie z liderem grupy koszykarze Unicaji byliby w bardzo złej sytuacji. W tym wypadku wygrana bardzo przybliża ich do awansu do TOP16. Hiszpanie grają ostatnie spotkaniu u siebie więc na pewno wyjdą na parkiet bardzo skoncentrowaniu i będą chcieli udowodnić że są w stanie awansować dalej. W ostatnim spotkaniu w tej grupie Maccabi wygrywając z Unionem - czyli najsłabszym zespołem w tej grupie - zapewni sobie awans i na spokojnie w ostatniej kolejce przyjmie na własnym parkiecie lidera Panathinaikos. Myślę że gospodarze nie będą mieli dużo do powiedzenia i pogodzą się z porażką w tym spotkaniu.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
2007-01-25 20:45 Union Olimpija Maccabi Tel Aviv 77-75 ⛔
2007-01-24 20:45 Unicaja Virtus Roma 68-66 ✅
2007-01-24 19:45 Panathinaikos Partizan Mobtel 80-93 ⛔
2007-01-24 18:15 Cibona DKV Joventut 77-74 ✅
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Spotkania:
01.02.07 20:15 Partizan Mobtel - Unicaja
01.02.07 20:15 Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos
01.02.07 20:15 DKV Joventut - Union Olimpija
01.02.07 20:15 Virtus Roma - Cibona


Ostatnie spotkania grupowe. Awans z tej grupy wywalczyli już sobie: Panathinaikos, Maccabi i Juventut. W pierwszym spotkaniu stawiam na Partizan. Jest to dla mnie drużyna która na pewno nie przegra tego spotkania. Gdyby nie ostatnie dwa zwycięstwa w Eurolidze, już by się nie liczyli w tej edycji. Dla mnie pewniak i to jeszcze z niezłym kursem. W następnym spotkaniu , spotkają się drużyny które juz wywalczyły sobie awans. Maccabi moim zdaniem nie powinno przegrać. To dobry zespół, z Panathinaikosem przegrali w ich hali dwoma punktami. Pewnie będą chcieli pokazać że potrafią wygrać... Nikt chyba nie ma wątpliwości co do wygranej Juventutu.. ja jednak mam. Union to drużyna która ostatnio zrobiła niezłe postępy i tutaj handi na nich +9,5 jest wskazany. Roma musiałaby ładnie wygrać żeby awansować dalej - istnieje taka możliwość. Dlatego stawiam właśnie na drużyne włoską, wczoraj Benetton to czemu dzisiaj oni mieliby odpaść z tych elitarnych rozgrywek?!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja też skłaniam się do zagrania dzisiaj na Maccabi i Romę . Z tego co czytałem to Panata przyjedzie do Izreala bez Mike Batiste, Nikos Hatzivrettasa i Demos Dekoudisa , dodatkowo zespół z Grecji ma już zapewniony awans także mimo że wielkim znawcą euroligi nie jestem to sądzę że warto chyba zaryzykować . kurs łączny 2.11
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
01.02.07 20:15 Partizan Mobtel - Unicaja 90-94 (po dogr.) ⛔
01.02.07 20:15 Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos 76-73 ✅
01.02.07 20:15 DKV Joventut - Union Olimpija 82-86 ✅
01.02.07 20:15 Virtus Roma - Cibona 81-58 ✅


Zawiódł mnie jedynie Partizan który tym samym zakwalifikował się jakos najlepsza drużyna która zajęła w grupie 6 miejsce. Reszta bez niespodzianek.

Z grupy B awansowały następujące drużyny:
Panathinaikos
Maccabi Tel Aviv
Juventut
Unicaja
Virtus Roma
Partizan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom