>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 04/05.01.2006

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Partizan Belgrade - Montepaschi Siena 2 @ 1.50 STS
Ciezkie i wazne spotkanie dla Partizanu. Graja strasznie w Eurolidze, tak samo w Adriatyckiej Lidze. Po co oni graja na niczym im nie zalezy?Maja sporo kontuzji u playmekerow: Brown , Bakic, a Cummigns- nie wiadomo co z nim.Siena gra coraz lepiej i maja ulozony sklad.I myśle ze Siena powina powalczyć o zwyciesctwo w Belgradzie.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Cibona Zagreb - Prokom Trefl Sopot over 143.5 @ 1.88 Expekt
To bedzie decydujace starcie dla Polskich mistrzow w Zagrzebiu. I jesli to przegraja straca raczej szanse na TOP16. I widze tutaj duza motywacje Prokomu.Prokom jest ostatnio przybity.Trener wraz z zawodnikami beda chcieli sie podniesc. Pierwsze spotkanie wygral Prokom 80-64. Prokom nie gra slabo ze sredniakami i uwazam ze tu moze wejsc 2...ale ja sie pokusze...na typ powyzej 143.5 punktow...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ülker Istanbul - Unicaja Malaga 2 @ 1.67 Expekt
Jesli Unicaja zagra w pelnym skladzie,to Ulker nie ma szans. W Ulkerze nikt nie moze powstrzymac Santiago. Unicaji bilans: 6-2, a ulkeru 2-6. Garbajosa(Malaga) rzuca srednio 18pkt i uwazam ze rzuci nawet wiecej bo jest o 8cm wyzszy.Mój Typ to wygrana Malagi..
Zrodlo Euroleague.net
Po tym jak skończyć 28 lat, Jorge Garbajosa z Unicaji, MVP Euroligi w grudniu, wkroczył w najlepszy czas kariery już pełnej sukcesów. Garbajosa rozegrał już 10 sezonów w Eurolidze z trzema różnymi zespołami - Tau Ceramiką, Benettonem Treviso i Unicają - podczas których potwierdził, że jest jednym z najlepszych silnych skrzydłowych swojego pokolenia. W grudniu, gdy Unicaja wygrała cztery mecze i zbliżyła się do TOP 16, Garbajosa również udowodnił, że radzi sobie z rolą lidera w zespole pełnym zawodników o podobnych ambicjach. Jak podkreśla w wywiadzie dla Euroleague.net, teraz wszystko dzieje się bardzo dobrze zarówno dla niego, jak i dla Unicaji. &quot;Nasz podstawowy cel to awans do Top 16, ale znalezienie się tam oznaczać będzie osiągnięcie jednego założenia,&quot; Garbajosa told Euroleague.net. &quot;Jesteśmy na dobrej drodze i mam nadzieję, że już wkróce zapewnimy sobie awans, ale niech nikt nie mysli, że znalezienie się tam, to nasz jedyny cel. Będziemy walczyć dopuki będzie nas stać. Chcemy osiągnąć nasze maksimum.&quot;
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Olimpija Ljubliana - GHP Bamberg 1 @ 1.45 STS
Johnson(nowy zawodnik Olimpi 204cm) jest dobrym zawodnikiem i tego co wiem to Sagadin bedzie siedzial na lawce. Ostatnie mecz pokazaly ze Szewczyk, Halperin, Ranniko i Oliver sa kluczowymi zwodnikami. Nie wiem jednak co z Bambergiem ale uwazam ze beda trudnym przeciwnikiem.
Choc jednak widze tutaj zdecydowane zwyciestwo Olimpji..;)
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
A ja zagralem cos takiego:
Cibona Zagreb - Prokom Trefl Sopot 1 - Cibona u siebie rzadzi, jeszcze nikt jej nie pokonal, natomiast Prokom slabo, slabo, cos im ostatnio nie idzie...

Real Madrid - Pau Orthez 1 - po pierwsze graja u siebie, po 2 juz te 2 druzyny sie spotkaly i wygral oczywiscie Real.

pzdr.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CSKA- Panathinaikos 1 $ 1,50 STS i 1,45 Toto-Mix

Analiza: CSKA ostatnią porażke w Eurolidze u siebie zanotowała 2 listopada ze Siena. Panathinaikos wcześniej zaliczył swoją porażke wyjazdową z Unicaja było to 1 grudnia. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami w Atenach zakończyło się 10 punktowym zwycięstwem gospodarzy.Tym razem CSKA sie zrewanżuje :wink:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wyniki 4.01.2006r.:
union&quot;&quot; Olimpija vs. GHP Bamberg 57-59
AJ Milano vs. Lietuvos Rytas 95-101 po dogrywce
Cibona vs. Prokom Trefl 71-61
Partizan vs. Montepaschi 75-73
CSKA vs. Panathinaikos 84-89
Ulker vs. Unicaja 76-83
Real Madrid vs. Pau-Orthez 79-83
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Cibona Zagreb - Prokom Trefl Sopot 1 ✅
Real Madrid - Pau Orthez 1 ⛔ :zy3ou:
50/50 kicha, bo kursy male i w plecy...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
TAU- Zalgiris X2 $ 3zl BAH

Analiza: Do zespolu z Zalgirisu wrocili wszysxcy zawodnicy po kontuzji i uwazam ze wygraja ze slabym TAU Ceramica :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom