>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga - ćwierćfinały

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Ćwiercifinały w Eurolidze

Final Four i finał Euroligi jest już blisko, w grze zostało tylko 8 drużyn, które zmierzą się w ćwierćfinałach grając w systemie Best of 3, co oznacza że pierwsza drużyna która odniesie 2 zwycięstwa nad konkurentem zagra w Final Four. Spotkania zaplanowano na 3, 5 i 12 kwietnia, ten trzeci termin jest oczywiście potrzebny tylko w przypadku, gdy po dwóch meczach będzie stan remisu 1-1.


Tau Ceramica - Olympiacos Piraeus, Wtorek, 3 kwietnia, 2007
Olympiacos Piraeus - Tau Ceramica, Czwartek, 5 kwietnia, 2007
Tau Ceramica - Olympiacos Piraeus, Czwartek, 12 kwietnia, 2007

CSKA Moskwa - Maccabi Elite Tel Aviv, Wtorek, 3 kwietnia, 2007
Maccabi Elite Tel Aviv - CSKA Moskwa, Czwartek, 5 kwietnia, 2007
CSKA Moskwa - Maccabi Elite Tel Aviv, Czwartek, 12 kwietnia, 2007

Panathinaikos Ateny - MBC Dynamo Moskwa, Wtorek, 3 kwietnia, 2007
MBC Dynamo Moskwa - Panathinaikos Ateny, Czwartek, 5 kwietnia, 2007
Panathinaikos Ateny - MBC Dynamo Moskwa, Czwartek, 12 kwietnia, 2007

Unicaja Malaga - Winterthur F.C. Barcelona, Wtorek, 3 kwietnia, 2007
Winterthur F.C. Barcelona - Unicaja Malaga, Czwartek, 5 kwietnia, 2007
Unicaja Malaga - Winterthur F.C. Barcelona, Czwartek, 12 kwietnia, 2007


Podawajcie swoje typy i analizy, suche typy beda odpowiednio nagradzane ;)
Jak dla mnie to pewnie do Final Four powinny przejsc PAO i Barca- rywale Prokomu w TOP 16. A pozostale 2 pojedynki bardzo ciekawe, choc CSKA jest w takiej formie ze powinna tez wygrac 2:0. W pierwszym pojednku kibicuje Tau i licze ze wygrają ale tam sie wszystko moze zdarzyc.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurcze szkoda, ze nikt nie pisze nigdzie analiz poza NBA ;/ NCAAB sie skonczylo, analiz nie bylo za wiele, Euroliga teraz największe emocje i tez sie nikomu nie chce nic wyskrobac... Dzisiaj drugie mecze ćwierćfinałowe - moze sie zmobilizujecie...

Wyniki 1. spotkan:

CSKA Moscow 80:58 Maccabi Tel Aviv [CSKA MOSCOW 1-0]

Panathinaikos 80:58 Dynamo Moscow [PANATHINAIKOS 1-0]

Tau Ceramica 84:59 Olympiakos P. [TAU CERAMICA 1-0]

Unicaja 91:75 Winterthur FCB [UNICAJA 1-0]

Poki co, wszystko wygrywali gospodarze ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja się zmobilizowałem :jezora: a właściwie to pomagam Ci rozruszać ten dział ;)

Maccabi Tel-Awiw - CSKA Moskwa

Pierwsze spotkanie w Moskwie zakończyło się pewnym zwycięstwem CSKA 80-58. W tym sezonie Euroligi CSKA ma zdecydowanie najsilniejszą ekipę o czym świadczą zarówno wyniki ich spotkań jak i ich wspaniała gra. Choć co prawda są drużyną do ogrania o czym przeświadczyli nam koszykarze Lokomotiwu Rostow pokonujac ich w meczu ligowym to jeśli odpowiednio się skoncentrują potrafią ograć każdą europejską drużynę. Langdon, Savrasenko, Torres, Smodish, Andersen czy wreszcie as jakiego w trudnych momentach wyciąga z rękawa trener Messina -&gt; Papaloukas. CSKA ma wielu wspaniałych zawodników, z których włoski szkoleniowiec potrafił zrobić świetną drużynę, słynącą przede wszystkim z doskonałej gry w obronie o czym przekonali nas w pierwszym meczu dając rzucić Maccabi tylko 58 punktów. Team z Izraela jest mocny na własnym parkiecie jednak przeciwko CSKA na pewno łatwo im o dobry wynik nie będzie. Podsumowując CSKA jest tak mocne, że aktualnie pewnie zmierza do mistrzostwa Euroligi i nawet Maccabi nie będzie dziś w stanie ich powstrzymać. Początek meczu jednak będzie zacięty i obie drużyny zagrają mocno skoncentrowane w obronie jednak później już wszystko potoczy się po myśli CSKA.
Moje typy: 2 - 1,35 Bwin ⛔
mniej niż 37,5 pkt w pierwszej kwarcie - 1,80 Bwin
✅

[ Komentarz dodany przez: Wiślak: 2007-04-05, 14:25 ]
:spokodfhgfh: ???? ????
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
A ja mam zupełnie inne zdanie...

Maccabi Elite-CSKA Moscow - handicap : 8.5-0 1 1,70 ✅


Moccabi ma ogromna przewage - własne boisko. Widac, że przeciwnikom (z Europy) ciężko się na nim gra. W pierwszym meczu to CSKA było górą i to jak...ale dzis zobaczymy zupełnie inne spotkanie. Myslę, że zupełnie nieskuteczni zawodnicy wreszcie się obudzą i zaczną trafiać za 3, a CSKA po takim pogromie nie musi koniecznie tutaj zrobić kolejnego przedstawienia. Wtedy było inaczej - szalejacy kibice dodający chęci gry, a teraz wejdą i zobaczą kilkatysięcy Izraelczyków tak pragnących zwycięstwa dla swej drużyny. To będzie zupełnie inny mecz.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Myslałem, że mimo wszystko niskie ale jednak zwycięstwo odniesie CSKA. Tym razem jednak siła gry na wlasnej hali Maccabi była bardzo duza i Nikola Vujcic i spółka nie zawiedli swoich kibiców. Obie drużyny zaczęły od uważnej gry w defensywie tak wiec mój typek na under 37,5 w pierwszej kwarcie skuteczny ;)

Dodatkowo wygrały dziś Barcelona z Malagą tam także stan rywalizacji 1-1, a awans do Final Four zapewnily juz sobie Panathinaikos, który ograł pewnie Dynamo Moskwa oraz Tau Ceramica wygrywając po ciekawym meczu z Olympiakosem ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki 2. spotkan:

Dynamo Moscow 67:73 Panathinaikos [PANATHINAIKOS 2-0]

Maccabi Tel Aviv 68:56 CSKA Moscow [1-1]

Olympiakos P. 89:95 Tau Ceramica [TAU CERAMICA 2-0]

Winterthur FCB 80:58 Unicaja [1-1]



No no no... na faworyta nam wyrasta hiszpanskie Tau... Ograc 2-0 Olimpiakos to niezły wyczyn, naprawde pokazali klase. PAO mysle ze moze grac z nimi w finale, ale moskiewskie Dynamo to nie rywal na bardzo wysokim poziomie. Wierze tez w FCB bo ładnie dzisiaj pokazali sie wlasnej publicznosci. Ale racze w F4 z PAO i Tau szans nie mają. Maccabi pokazalo ze CSKA nie jest taka mocna i mozna ich ograc, ba nawet rozgromic... ;) Takze ja typuje jednak FCB i CSKA w decydujacych meczach za tydzien (12 kwietnia), a w F4 stawiam na Tau!

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki 3. spotkan:

CSKA Moscow 92:71 Maccabi Tel Aviv [2-1]

Unicaja 67:64 Winterthur FCB [2-1]

A więc do FINAL FOUR awansowali:

* Panathinaikos Ateny
* Tau Ceramica Victoria
* CSKA Moskwa
* Unicaja Malaga


Ja bede kibicowal Tau, ale PAO i CSKA sa bardzo mocne. Najslabiej wygląda Unicaja, szkoda ze Barca nie awanowala, duzo nie braklo... jednak atut wlasnej hali potrafili wykorzystac gracze z Malagi.

???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom