>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czeki webdollar.

popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Witam.
Dziś chciałem zlecić wypłatę na mbank poprzez webdollar.
Pomyliłem się i zleciłem czek. Mam do Was kilka pytań. Jak jest z realizacją takiego czeku w Polsce? Jaka jest prowizja oraz jak długo czeka się na czek.
Szukałem odpowiedzi z internecie jednak nic nie znalazłem.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jezeli masz konto w mbanku to nie zrealizujesz czeku.Mozesz probowac zalozyc konto w innym banku i tam sprobowac zrealizowac.
 
O 0

odil007

Użytkownik
Moim zdaniem najlepsza opcja to konto walutowe w BZWBK, prowizja 25 zł za realizację czeku (nigdzie taniej nie będzie)! Jak już założysz konto to czekasz minimum 30 dni na realizację czeku. Trzeba powiedzieć, że w takich rzeczach Polska jest 100 lat za murzynami.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Nie chce zakładać kolejnego konta bankowego. Nie mogę iść poprostu do BZWBK dać im czeku 25zł i dostać gotówkę ? Nie będzie można tego jakoś szybko zrealizować?
No i czek czekowi nierówny. Chodzi mi o czeki, podkreślam webdollara.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
skad wiecie ze czeku nie zrealizuje? Co ? No na e-maile nie odpowiadaja telefonu nie odbieraj. Doszedl mi e-mail ze czek zlecony w jezyku polskim
 
E 0

east-side

Użytkownik
No to masz ten sam problem co ja kilkanaście miesięcy temu. Też przez pomyłkę zleciłem wypłatę poprzez &quot;bankowe polecenie wypłaty&quot; czyli czek ( dotarł on do mnie listownie). Następnie musiałem odesłać im ten czek. Pisałem do nich mnóstwo maili w języku angielskim,trwało to około 3 tygodni ale ostatecznie kasa wróciła na moje konto gracza. Pani w banku poinformowała mnie że ten czek będzie szedł 2 lub 3 miesiące ( dokładnie nie pamiętam) ,dodatkowo będzie pobrana prowizja. Jak najszybciej radzę to odkręcić.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Greg obrazilem Cie kiedys? Nie znasz mnie wiec mnie nie krytykuj.

Hm.... no to 154euro chyba pojdzie sie paść.

Dziwne że w Polsce nie można nigdzie tego zrealizować.
Moja mama jest w norwegi może tam by sie dało ? Webdollar jest szwedzki. Wrrrrrr!

Czek już wysłany. Powiedz mi jeszcze jak długo szedł on z webdollara do Ciebie do domu.

No i ty taka sytuacje miales kilkanascie miesiecy temu. Cywiilizacjia idzie w dobrym kierunku może jednak już sie coś zmieniło ? ????
 
E 0

east-side

Użytkownik
Z webdollara ten czek szedł kilka dni (2-3),następnie pewnie tyle samo ode mnie do nich. Musisz do nich pisać ,upominać się,przypominać,konkretnie wszystko wyjaśniać jak małemu dziecku. Długo to trwało ale skończyło się szczęśliwie w moim przypadku.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
W tym wypadku to w Polsce już praktycznie odchodzi się od instytucji czeku. Czek charakterystyczny sposób obrotu w krajach anglosaskich po prostu się nie przyjął w Polsce ;) i nie ma co liczyć że kiedykolwiek to się zmieni
 
P 0

przecinek

Użytkownik
W Polsce Pani/Pan z okienka patrzą się na czek jak na kawałek kolorowego papierka który sam sobie mogłeś wydrukować :kwasny4565:

Taka mentalność, jak było powiedziane -&gt; nie przyjął się bo może za dużo wałów by odchodziło hehe
 
baz 25

baz

Użytkownik
nie wiem jak czek z webdollar, ale ja realizowalem juz czek z wyplaty z jednego kasyna, i byly z tym problemy, ale dalo rade, prowizja za taki czek 0d 30-40zl . Bylem w kilku bankach w kraku i w koncu sie udalo w banku PKO !
nie zauwazylem ze temat juz stary
i co popek udalo sie ??
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Mozna bylo zrealizowac w BGŻ jednak na czeku nie było mojego imienia było tylko nazwisko. Zadzwoniłem, mają polski support powiedziałem jaka sprawa i cofneli po jakis 2tyg pieniądze na moje konto PokerHour a czeku nawet nie musiałem odsyłać.
 
Do góry Bottom