>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CulePL

Status
Zamknięty.
culepl 39

culepl

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +18
culepl 39

culepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekwador Primera A 24.11 godz 00 00
Mecz: Emelec vs El Nacional
Typ: 1 Emelec @1,55 Unibet ⛔
Stawka: 3/5
Wynik: 1-1 FT (szkoda gol dla Nacional w 90&#39; +, weszła fartem od poprzeczki)


Opis: Mecz jest bardzo prawdopodobnie ustawiony na wygraną gospodarzy. Drużyny zajmują odpowiednio 4 i 5 miejsce w tabeli więc nie walczą o utrzymanie. Emelec ma 3 pkt więcej od przeciwnika. Ostatnie wyniki pomiędzy tymi drużynami przypominają pewny schemat - 11111111x11x1?. Od 2007r. ani razu nie wygrał gość. Typ przemyślany
Statystyki: http://www.soccerway.com/matches/2011/11/24/ecuador/primera-a/club-sport-emelec/club-deportivo-el-nacional/1156679/head2head/
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja 1. Lig 24.11 godz 17:00
Mecz: Elaziğspor - Sakaryaspor A.Ş.
Typ: 2 Sakaryaspor A.Ş. @4,80 Unibet ⛔
Stawka: 3/5
Wynik: 3-0 FT
Opis: Mecz 3za3 . Sakaryaspor A.Ş. zajmuje 16 miejsce w tabeli (7pkt) i jest obecnie zagrożone spadkiem, z kolei Elazigspor zajmuje 4 miejsce (20 pkt). Drużyny wymieniają się punktami. Teraz wypada na wygraną gości więc kurs jest wysoki. ????
Statystyki: http://www.soccerway.com/matches/2011/11/24/turkey/lig-a/elazigspor/sakaryaspor/1205339/head2head/
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Opis: Mecz 3za3. Obie drużyny nie walczą o utrzymanie w lidze. Ostatnie mecze ustawiane pod schemat. Teraz powinien wypaść remis.
Statystyki: http://www.betexplorer.com/soccer/colombia/colombian-1st-league-2011/nextmatch.php?matchid=6799052

Ale obie ekipy walczą o playoffy w lidze. Junior już je praktycznie ma, ale muszą być wyżej, żeby mieć 1 mecz na wyjeździe, trener o tym w wywiadach mówi i zawodnicy.
Cali jest ósme i potrzebuje punktów, ale jeden ich nie urządza, będzie walka o 3, bo potrzebują trzech. PO im ucieka.
Junior full squad praktycznie, goście bez obrońców jakichś.
Goście muszą się otworzyć i atakować, obrona im nic nie da. A to dobra okazja dla Junior, żeby postrzelać. Jak na moje to gospodarze wygrają.

3/5 wg mnie to zdecydowanie za dużo na taki typ.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Ale obie ekipy walczą o playoffy w lidze. Junior już je praktycznie ma, ale muszą być wyżej, żeby mieć 1 mecz na wyjeździe, trener o tym w wywiadach mówi i zawodnicy.
Cali jest ósme i potrzebuje punktów, ale jeden ich nie urządza, będzie walka o 3, bo potrzebują trzech. PO im ucieka.
Junior full squad praktycznie, goście bez obrońców jakichś.
Goście muszą się otworzyć i atakować, obrona im nic nie da. A to dobra okazja dla Junior, żeby postrzelać. Jak na moje to gospodarze wygrają.
3/5 wg mnie to zdecydowanie za dużo na taki typ.
Ja kieruję się schematem ostatnich meczów. Uważam że stawka 3/5 jest odpowiednia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom