>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Epicenter Moskwa

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Data i miejsce: 17-23 października; Moskwa, Rosja
Pula nagród: 500 000$
System rozgrywek: Turniej EPICENTER: Moscow podzielony jest na dwa etapy:
W fazie grupowej obowiązywał będzie system round robin, a wszystkie mecze rozgrywane będą w trybie best of two. Najlepszy zespół awansuje do półfinałów, a drużyny z drugiego i trzeciego miejsca trafią do ćwierćfinałów.
Podczas fazy pucharowej wykorzystana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best of three.
Teamy i składy:
Fnatic olofmeister, dennis, wenton, twist, Lekr0, Jumpy (trener)
G2 Esports shox, SmithZz, ScreaM, RpK, bodyy, NiaK (trener)
Natus Vincere Edward, GuardiaN, flamie, seized, s1mple, starix (trener)
Ninjas in Pyjamas Xizt, GeT_RiGhT, f0rest, friberg, Maikelele, THREAT (trener)
SK Gaming FalleN, fer, coldzera, fnx, TACO
Virtus.pro TaZ, NEO, pashaBiceps, Snax, byali, kuben (trener)
HellRaisers ANGE1, STYKO, Zero, bondik, DeadFox, Johnta (trener)
Team Dignitas MSL, k0nfig, RUBINO, cajunb, Magiskb0Y, ruggah (trener)
Polska transmisja: https://m.twitch.tv/epicenter_esl_pl
Zapraszam do dyskusji na temat spotkań
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Ciekawi mnie dlaczego kurs na Fnatic z Sk wynosi 5.50 przeciez to pewna wygrana fnatic z takim kursem? Jak wy oceniacie?
Dlaczego tak sądzisz? Jakie masz argumenty za swoją propozycją?/Macko18
 
P 60

provz

Użytkownik
Ciekawi mnie dlaczego kurs na Fnatic z Sk wynosi 5.50 przeciez to pewna wygrana fnatic z takim kursem? Jak wy oceniacie?
zauwazyłem, że wiekszośc ludzi tylko zadaje głupie pytania w tym dziale, 5.5 to moze nieco zawyzony kurs, podkreślam LEKKO zawyżony, przeciez w fnatic lekro wenton bez formy, ostatnio ostre wpierdol od evny na 2 mapach powinno dać Ci do myślenia, a sk jak to sk, brazylijczycy zawsze są groźni

virtus - sk powyzej 26.6 rund @ 1.84 pinnek

no i pierwszy mecz w rosyjskiej stolicy, mapa myśle, że wyrównana dla obu timów, ostatnio dość zacięte mecze na tych mapach, virtusi lepiej czują sie na lanach, online raczej poszedłbym w hendi dla sk -2.5 ale na lanie myśle, że bedzie wyrównana i zaciekła walka do samego końca, sk mocne, my tez ostatnio dajemy rade, plus to, że jest to lan stawiam tak a nie inaczej, polecam


/// ale żenada, snax klaczuje 2v1 z pistolem, gdyby nie ta runda zakład wszedłby na miekko,.,,, :eek:

virtus - sk, 2 mapa cbble, powyżej 26.5 rund @ 1.8

tutaj ide w ta samą stronę, co zakłąd wyżej, jak juz wposmnialem, gdyby nie clutch snaxa zakłąd by wszedł pewnie, brazylijczycy na cbble lepsi, ostatnie wynik to wygrana sk w dogrywce na cbble, brazole bede chcieli w tym bo2 chociaz jedną mape zgarnąć, na cbble powinno być wyrównanie, tak jak miało byc na mirage, polacy ładnie strzelają, bedzie zacięcie


//czo te sk : o fallen zamyka, pasza otwiera, tak własnie wyglądają mecze oddane wg mnie, zero walki ze strony brazoli, taco sie podpalał za bardzo, w dodatku doszły jakies diskonekty, fallen stoi z awp zamrożony, ale zakład na szczęscie wszedł, vp zagrali b.dobrze ale sk z taką gra daleko nie zajedzie, wynik 16:12
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Ja idę w stronę navi. Ostatnio słabo im szło przez neta ale też dlatego, że na Ukranie są pingi po 100 więc bardzo osłąbia to gre. Myślę też, że navi to drużyna lanowa tak samo jak Virtusi.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Ciekawi mnie dlaczego kurs na Fnatic z Sk wynosi 5.50 przeciez to pewna wygrana fnatic z takim kursem? Jak wy oceniacie?
Kurs 5.50 dlatego, że chodzi tu o dwie mapy, więc aby weszło Fnatic musi wygrać 2:0. Pewna wygrana Szwedów? Fnatic, które nic nie wygrało w tym roku, Fnatic które jest po przebudowie i to jest dopiero ich 2 lan w tym składzie, do tego grają z drużyną top1-2 na świecie, która wygrała dwa największe turnieje w tym roku.
Jednakże pogranie na Fnatic +1.5 mapy jak najbardziej git.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Uważacie, że nasi kochani Virtusi mają szanse wygrać dzisiaj dwie mapy z HellRaisers?
Kurs na 2:0 dla naszych jest dość słaby ale myśle, że jest to duża szansa ????
meczyk już o 10:00
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Idę w stronę naszych mimo tego że nie wiem jakie mapy będą grane ( można gdzieś to sprawdzić) ? Ale do rzeczy, myślę że niezależnie od map jakie będą grane Virtusi są zdecydowanym faworytem, co pokazują ostatnie mecze, są w dużym gazie i nie sądzę żeby ekipa HellRaisers im się postawiła.
Virtus.Pro-HellRaisers mapa 1 ⛔
Typ: 1
Kurs 1.33
Virtus.Pro-HellRaisers mapa 2 ✅
Typ: 1
Kurs 1.33

Virtus.Pro-HellRaisers mecz handicap (-1.5) ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.83
Virtus.Pro-HellRaisers mapa 1 Handicap (-4.5) ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.83
Virtu.Pro-HellRaisers mapa 2 Handicap (-4.5) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.9
Życzę powodzenia. Gram w całorocznym ;)
o kim piszesz? O Virtus czy Gambing??
Nie znam sie na esportach. Lecz patrzac na kursy oraz wygrane h2h stawiam na x2 Hell Raiser kurs 2.4 mi odpowiada.
Z checi poczytam udostepnione linki o e-sportach jakby ktos mial?
Jozef w jakim buku grasz ? bo nie widzę w całorocznym czegoś takiego jak x2 żeby pograć tak jak chcesz trzeba zagrać handicap meczowy +1.5 mapy w stronę HellsRaisers a kurs przy tym to 1.83
Kiedy drużyny mapy wybierają? przed samym meczem ?
Ok już wiem ???? pierwsza mapa cabblestone, druga Nuke. Co do pierwszej jestem przekonany że Virtusi powinni sobie gładko poradzić, Nuke jak wiadomo wszystko zależy ile się ugra p stronie terro, zobaczymy ale jestem dobrej myśli
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
SK Gaming (opcja DNB) @1,45 Unibet ZWROT
Wczoraj nie wyszli na mecz, poza tym agresywna gra Virtusów po stronie CT zrobiła swoje. Dzisiaj już trzeba grać i rywal jest do tego odpowiedni. Nowy zespół, niezgrany i prawdopodobnie najsłabszy w tej grupie.
Nie widzę szansy, żeby Brazylijczycy nie wygrali jednej mapy. Można brać ten kurs do kombinacji, chociaż osobiście gram mocno singlem.
Jozef w jakim buku grasz ? bo nie widzę w całorocznym czegoś takiego jak x2 żeby pograć tak jak chcesz trzeba zagrać handicap meczowy +1.5 mapy w stronę HellsRaisers a kurs przy tym to 1.83
Betsson ma x2 po @2,40.
Kiedy drużyny mapy wybierają? przed samym meczem ?
Tak, odbywa się vote.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Wygląda to bardzo słabo w porównaniu do meczu z SK nasi tragicznie Pasha chyba popił wczoraj i ma dużego kaca, no cóż musze poćwiczyć jeszcze stawianie e-sportów. Handicap na pierwszej mapie (-). Ale cały czas są w grze o wygranie mapy, no i po mapie. mam nadzieje że na Nuku sie odegrają chociaż i tak na minus poranek z Virtus będzie kwestia tego ile ???? Nuke pocisnęli konkretnie, tylko zadać pytanie czy nie można było zagrać tak na cabblestone. No cóż początek dnia na niewielki minus
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Ok trzeba próbować dalej ???? tym razem kolejny mecz czyli NiP vs Team Dignitas tutaj ide w stronę NiP-ów moim zdaniem są drużyną lepszą aimowo i lepiej poukładaną, także h2h przemawia za NiP na ostatnie 7 meczy między tymi teamami Szwedzi wygrali 5. także jedziemy
NiP-TD mapa 1 ( Cobblestone ) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.66
Pierwsza mapa na plus piękny comeback z 4-11 na 16-12
NiP-TD mapa 2 (Nuke) ⛔
Typ:1
Kurs: 1.66
NiP-TD mecz ⛔
Typ: 1
Kurs 2.5
Nie wiem co im sie stało na Nuke ugrane sześć rund po stronie terro wydawać się mogło że bardzo dobrze jednak przy prowadzeniu 11-10 przygrywają fulla na eco i się posypali.
Gram w bet365
Podawaj buka przy kursach. Do tego mógłbyś bardziej rozwinąć argumentację do każdego z typów./Macko18
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - fnatic
Typ: remis @2.00 b365✅✅

Gramy dwie mapy. Są to ostatnie dwie mapy fazy grupowej. Obie drużyny z awansem, zaś jeżeli fnatic wygra obydwie mapy to wyjdzie z 1 miejsca, co daje od razu mecz w półfinale. Jeżeli będzie remis to VP wygrywa, a fnatic dostaje 2 miejsce i mierzy się z dignitas w walce o 1/2 turnieju, a jeżeli obydwie wygrają VP, to fnatic zagra z G2.
Myślę, że VP tego nie odpuści, ale gdy wygra już jedną mapę to będzie już luzz. Obecnie są największym faworytem do zwycięstwa w turnieju. Remis bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 26

forero

Użytkownik
Dubel
G2-SK: SK win
Fnatic-Dignitas: Dignitas +1,5
1.80 B365
✅✅✅
Dzisiaj dwa ćwierćfinały, BO3. W pierwszym, który już za 15 minut G2 zmierzy się z SK, w tym spotkaniu widzę zdecydowanego faworyta, którym jest SK. Chociaż pierwszego dnia w meczu z VP nie pokazali się oni z najlepszej strony (FalleN tłumaczył to w wywiadzie, że popełniali dużo podstawowych błędów), z czasem było już lepiej, by w trzecim dniu turnieju z łatwością pokonać HellRaisers.
Drugi mecz moim zdaniem będzie bardziej wyrównany, Dignitas ostatnio jest w świetnej formie, uważam, że jest to jeden z bardziej niedocenianych zespołów w CS&#39;ie, chłopaki grają świetnie (nie wliczając w to przeciętnego w tym turnieju MSL&#39;a i RUBINO) i nie wyobrażam sobie, że nie wygrają dziś ani jednej mapy (chociaż powinni całe spotkanie).
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Hej ,
Ostatnio odpuściłem sobie trochę CS-a. Czy macie jakiś typ na dziejszy mecz Navi vs Dignitas ? Bo widzę kursy na Navi 2:1 jest 4,7 , na 2:0 5,7....
Coś się z Navi dzieje?
 
P 9

plokin

Użytkownik
Moim zdaniem nic się nie dzieje. Byli ostatnio pod formą no i wykonali jedną zmianę ściągając z USA simpla za Zeusa (was the problem) aka &#39;nie poddam się dopóki nie wygram jebanego majora&#39;. Z drugiej strony dignitas, to bardzo dobrzy aimerzy, jak to przypada na Duńczyków. Moim zdaniem top1 Danii, biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania w składzie Astralis ????
Navi robi comback na swojej mapie, po której następuje nuke, gdzie ostatnio oklepali digni.
Bez względu na wynik drugiego półfinału, liczę na zwycięstwo virtusów. Przede wszystkim mam nadzieję na wstrzelenie się neo od początku spotkania oraz ponownie świetną grę snaxa (jego wyczucie i zagrania są fenomenalne, świetny grajek). Liczę też na zredukowanie błędów w komunikacji u pashy i jego lepszą orientację na mapie. Pomijając jego dobry występ na wyuczonym już cobble, wyglądał blado.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom