>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 3: Santa Clout

anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
Wy chyba zapominacie na czym to wszystko ma polegać i za bardzo się spinacie. Jakby od początku, od fame 1 postawili na sportowe waleczki, a nie dymy, to by tego nikt nie chciał oglądać, bo od tego masz ksw, gromde, ufc i te wszystkie inne. Tutaj chodzi o show przed galą, a nie to co się dzieje w już w oktagonie.



nie rób mordo k*rwy z logiki, jak podpisujesz umowę, to też nie czytasz małych druczków? regulamin jest jasno wystawiony i nikt nikogo nie oszukał w tym przypadku, to tak jakbym miał aferę, że mój zawodnik skreczował, a w regulaminie byłoby, że krecz = ważny zakład
Tonny przyjacielu ja czytam to co małym druczkiem. Tak jak wyżej mnie to wali nie gram tych gal tutaj zrobiłem drobny wyjątek dla walki Rumianego i swoje 3 grosze dorzuciłem do tematu.
"W przypadku zmiany formuły walki, zakłady pozostają ważne." jesli tak bylo to pewnie sie wybronią powinna byc taka adnotacja na tym kuponie. Co do twojej 1 wypowiedzi odnośnie szol itp to jest smutne ze ktoś chce oglądać Najmana.i podobnych pseudo fajterow gangsterów ludzi ulicy ... kogoś klepiącego padającego bez ciosu symulującego kontuzje itp to teraz tylko czekamy na oświadczenie co nie zagrało ludziom ulicy... ja tam żądnych ppv nie kupuje ale wkorw...mnie to ze jak sie loguje do buka firmy to mi takie gowno wciskają.Niestety ale świat idzie w kiepskim kierunku i te miksy frekowe sa juz wszędzie KSW UFC tez miało swoje akcje
 
Otrzymane punkty reputacji: +298
Do góry Bottom