>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciekawa sytuacja w Milenium - Algieria-Mali

pablozks 4

pablozks

Użytkownik
2009 Algieria-Mali(neu)
Pilka Nozna - Sp. Towarz.
Spotkanie rozpoczęło się o 18;30 (źródło: bwin, livescore.pl) , w ofercie WZB Milenium pisało że rozpoczyna się ono o 20:00. Ja o godz. 18:52 wysłałem kupon ako i w tym m.in. jest to spotkanie, zostało przyjęte gdy mecz już się rozpoczął. I teraz nie wiem jak oni będą na to patrzeć... Wszystko mi siadło, prócz właśnie tego meczu bo dawałem na Mali a wygrała Algieria...
Kupon oczywiście zawarty został w punkcie WZB Milenium.
 
E 0

east-side

Użytkownik
Bukmacherzy naziemni w takich sytuacjach dają zwrot. W wynikach napiszą,że na ten mecz był zwrot w kuponach zawartych po 18.30 .
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Właśnie sobie sprawdziłem teraz kupon wpisując jego numer na stronie Milenium i pisze, mi że kupon przegrany. Nie dali zwrotu w tym spotkaniu, tylko zaliczyli go jako nietrafione.
nr. kuponu: 016706071120185246-0254
Nie wiem czy w takiej sytuacji nie można się kłócić z nimi... Co prawda dużo pieniędzy tam nie ma , ale zawsze parę groszy by wpadło.
 
E 0

east-side

Użytkownik
Jak najbardziej się kłóć. To ich błąd,że przyjęli zakład po rozpoczęciu meczu. Od dawna wiem ,że milenium to słaba firma:zoltakartka: Jak Ci nie dadzą zwrotu za ten mecz to będzie przegięcie.????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Jak najbardziej się kłóć. To ich błąd,że przyjęli zakład po rozpoczęciu meczu. Od dawna wiem ,że milenium to słaba firma:zoltakartka: Jak Ci nie dadzą zwrotu za ten mecz to będzie przegięcie.????
Jak narazie wysłałem maila do ich firmy poprzez ich stronę.
A niedługo będę się wybierał do punktu, i zobaczę co tam powiedzą...
ps. A myślałem, że Milenium do dobra firma. ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Noi odpisali mi na maila:
Witam
Zgadza się mecz ten rozpoczał się o godz.18:30 w związku z czym godzina została cofnieta w systemie, a u Pana na kuponie mecz ten liczony jest z kursem 1.
WZB Milenium

Ja myślę, że gdyby nie interwencja to by zostawili to jak było.
 
Do góry Bottom