>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chińska Super League

Status
Zamknięty.
W 0

witcher88

Użytkownik
Nie znalazłem nigdzie tej ligii, więc zakładam temat.

I od razu pierwszy typ ????

Spotkanie: Changchun Yatai - Shenzhen Ruby
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: Tobet
Na dziś wybrałem mecz 19 kolejki chińskiej Super League. O godzinie 13:30 polskiego czasu zmierzą się ze sobą 12 i 9 drużyna Super League. Do postawienia tego meczu przekonuje mnie przede wszystkim wysoki kurs na gości, mimo tego że na pewno są w stanie pokonać Yatai. Gospodarze obecnie mają bilans (6-2-10), z czego na własnym boisku (4-1-4) co daje im 9 miejsce pod względem meczów u siebie. Bilans u siebie niezły, ale forma nie taka. W ostatnich 5 meczach wygrali tylko raz z 9 Sainty u siebie pozostałe 4 przegrywając.
Jeśli chodzi o gości to mają bilans (6-6-6) &lt;strach się bać;p&gt;. Warto zauważyć, że z 24 punktów do tej pory zgromadzonych 14 zdobyli na wyjeździe co w tabeli przyjezdnych daje im na tą chwilę pozycję lidera! Bilans na wyjeździe to 4-2-4. Shenzhen Ruby w ostatnich 5 meczach nie przegrali ani razy, wygrali 3 mecze i 2 zremisowali. Co ciekawe, remis zanotowali na własnym boisku, a na wyjeździe grali pozostałe 4 mecze gromadząc w nich 10 pkt! Jak widać forma obu drużyn wygląda zgoła odmiennie i liczę, że rozpędzony Shenzhen Ruby pójdzie za ciosem i wygrają kolejne swoje wyjazdowe spotkanie, co da mi trochę zarobić ;]
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Guangzhou - Chengdu
Gospodarze mają aspiracje na tytuł mistrzowski w tym sezonie. Ich właścicielem jest człowiek znajdujący się w pierwszej dziesiątce najbogatszych ludzi w Chinach. Ostatnio sprowadził do klubu Argentyńczyka Dario Conce, który przez rok gry zarobi aż 10,6 milionów euro! Innym zawodnikiem Guangzhou, którego mogą niektórzy kojarzyć jest Brazylijczyk Cleo, który grał w Partizanie Belgrad. Ponadto w składzie gospodarzy znajduje się sześciu reprezentantów Chin i jeden reprezentant Korei Południowej. Po 13 kolejkach Guangzhou ma przewagę aż siedmiu punktów nad drugim Beijing Guoan. Do tej pory nikt nie zdołał ich pokonać. Ostatni mecz Guangzhou to wyjazdowe zwycięstwo 3-1 przeciwko dobrze grającej u siebie (bilans 5-1-1 przed tym meczem) ekipie Zhejiang Lucheng, zaś poprzednie spotkania to zwycięstwa z Jiangsu (11. miejsce), Shaanxi (7.) i Tianjin (8.). Chengdu zajmuje 12. pozycję, więc jest najsłabszym rywalem Guangzhou w ostatnim czasie. Goście zdobyli tylko 1 punkt w ostatnich 5 meczach, stosunek bramek to 2-12. I tak naprawdę nie jest istotne z kim grali, bo i tak nie mieli silniejszych rywali od Guangzhou. Zapowiada się pewne zwycięstwo gospodarzy, które będzie ich kolejnym krokiem na drodze do mistrzowskiego tytułu.

Guangzhou - Chengdu (handicap 0:1) 1 2,16 Betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom