>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Coritiba-Santa Cruz
Typ: Coritiba wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w Ligi Brazylijskiej w którym będąca na 15 pozycji w ligowej klasyfikacji ekipa Coritiby podejmowała będzie drużynę Santa Cruz, gospodarze dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Coritiba u siebie ma niezły bilans w 17 dotychczasowych meczach wygrała 8 razy 7 razy remisowała i poniosła zaledwie 2 porażki bilans bramek to 28:16, goście na wyjazdach grają niezwykle słabo i są praktycznie jednym z ostatnich zespołów pod wzgledem ugranych punktów, Santa Cruz do tej pory na wyjazdach grało 17 spotkań zdobyło w nich tylko 8 punktów, jest to bardzo słaby wynik , który myślę że w tym meczu nie zostanie poprawiony, gospodarze bowiem pomimo tego iż przed strefą spadkową dzieli ich 4 punkty na pewno maja jedno z łatwiejszych spotkań przed własną publicznością co na pewno będa chcieli wykorzystać , moim zdaniem to gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty spotkania zaatakują drużynę przyjezdnych a goście skoncentrują się tylko na obronie w tym sezonie i tak już w ligi spadną więc nie mają nic do stracenia również w tym spotkaniu do tej pory obie ekipy spotykały się ze sobą 5-krotnie 4 wygrane zaliczyła ekipa Coritiby i padł jeden podział punktów,w tej kolejce stawiam na wygraną gospodarzy do połowy i na koniec oraz na wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Korekta. Palmeiras nie gra z Atletico MG tylko Americą MG ;)
Kursy pozabijane i ja odpuszczam granie. Chape widziałem co robi grając na luzie i Batafogo, które miało podobny mecz nie tak dawno u siebie i zremisowało 0:0. Po 1,6 ja ich nawet nie ruszam. Coritiba spoko ale w Brazylii po 1,45 grać zespół z dołu tabeli to przesada, tu nie ma takich różnic.
Reszta meczów ruletka dla mnie totalna ???? Palmeiras niby tak ale away po takim kursie nie ma co grać.
a America nie gra z Flamengo? Palmeiras dwa razy wygrało z Americą po 2:0 ;)
dlatego nie brałem pod uwagę Americi.. jakoś nie mam zaufania do Fla.
a co do kursów.. to mój drugi typ Cori w sam raz do solo. Szczerze powiem mocniej liczę na niego.
zobaczymy jak to będzie.. fakt - liga wyrównana - ale to jej urok.
Masz rację pomieszałem wszystko ;)
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
a America nie gra z Flamengo? Palmeiras dwa razy wygrało z Americą po 2:0 ;)
dlatego nie brałem pod uwagę Americi.. jakoś nie mam zaufania do Fla.
a co do kursów.. to mój drugi typ Cori w sam raz do solo. Szczerze powiem mocniej liczę na niego.
zobaczymy jak to będzie.. fakt - liga wyrównana - ale to jej urok.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Santos dzisiaj pewny win? Jak myślicie?
W teorii tak. Grają u siebie gdzie na Vila Belmiro zawsze mocni. Ponadto to szansa dla nich bo bezpośredni mecz ze sobą zagrają Atletico Mineiro z Palmeiras. A to dwaj główni rywale Santosu o mistrza i walkę o top3 gdyby o mistrza nie dało się walczyć.

Santos: Vanderlei- Victor Ferraz, Fabián Noguera, Yuri, Zeca- Thiago Maia, Renato, Lucas Lima-Vitor Bueno, Copete, Ricardo Oliveira.
Vitoria: Caíque-José Welison, Kanu, Victor Ramos, Diego Renan- Willian Farias, Marcelo, Euller- Zé Love (Cárdenas), Marinho, Kieza.


Santos dziś jednak bez dwóch obrońców ważnych. David Braz i Gustavo Henrique nie zagrają. To powoduje mały niepokój, ale z przodu wszystko co trzeba jest więc powinni wygrać.
Ale należy pamiętąc, że Vitoria walczy o utrzymanie.
pozdrawiam
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Ja odpuszczam Santos.. niski kurs.. a wg mnie oba zespoły walczą. Wole dziś zagrac Internacional win. Wraca Vitinho do ataku. Plus Inter walczy o utrzymanie, plus u siebie ogrywali lepszych bo i Santos i Flamengo.. minus, tracili pkty z Santa Cruz czy Vitorią. Ponte o nic nie walczy. Nie zagra Maycon. Ostatnie 3 mecze to porażki. Ten obraz trochę psuje Potteker w ataku Ponte Preta. Może coś &#39;odwalić&#39;, w końcu walczy o króla strzelców.
Ja wystawiam takie typy:
Interacional wygra
x/1
1+un2,5

//edit

i wszystko na ⛔... jak zwykle - &#39;było blisko, zabrakło niewiele&#39;... na razie chyba nie warto brać na poważnie moich pomysłów - tych co przeze mnie przegrali bardzo przepraszam.
Pozdrawiam
M
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś gram tylko typ do taśmy:

-

Flamengo - Coritiba (1:1)
1 - @1,4 - bet365 ⛔
Fla po ciężkich meczach z Botafogo, Atletico i Corinthians wreszcie ma szanse na zdobycie kompletu pkt - punktów tak potrzebnych w lidze. Dodatkowo Flamengo dziś niemal w optymalnym składzie. Dostępni do gry są Muralha, Guerrero - powracają ze zgrupowań kadry, oraz Rever, Vaz i Emerson - powracają po zawieszeniach. Uważam, że walcząca przed spadkiem Coritiba mimo wielkich chęci nie postawi za dużych wymagań gospodarzą i dziś nie zgarnie nawet 1 pkt.
Pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Uważam, że walcząca przed spadkiem Coritiba mimo wielkich chęci nie postawi za dużych wymagań gospodarzą i dziś nie zgarnie nawet 1 pkt.
Widzę brak konsekwencji ;)
Santos ominąłeś z tym samym argumentem gdzie Santos u siebie to jednak pewka w 90% przypadkach na oko, a na Flamengo dałeś jednak.
Tak mi się rzuciło w oczy tylko więc wbiję małą szpileczkę by była ciekawa dyskusja hehe.

Palmeiras już niemal mistrzem na 99%. 6 pkt przewagi na 2 kolejki przed końcem. Tego nie da się zaprzepaścić.

Corinthians - Internacional


Dziś ważny mecz dla układu całej tabeli. Corinthians gra o top6 i eliminacje Libertadores.
Internacional o utrzymanie rozpaczliwie walczy. Powiem, że spadek Interu to będzie tragedia po prostu jak dla mnie. Co z tym zespołem się stało? Przecież po 10 kolejkach byli liderem! Owszem grali brzydko ale punktowali. Zmiany trenerów zrobiły swoje i wyniki się skończyły. Skład przeiceż tam mają naprawdę bardzo dobry, a wyników brak. Czarna seria i czeka ich raczej czyściec.
W ostatnich latach często któryś z wielkich klubów spadał z ligi. Vasco, Corinthians, Fluminense (chociaz przy zielonym stoliku się bodaj utrzymali).

Corinthians dziś bez Giovanni Augusto, Rodriguinho, Lucca, Guilherme, Rildo, Yago, Danilo e Bruno Paulo
Internacional bez Fernando Bob e Marquinhos

Składy:
Corinthians: Walter, Fagner, Vilson, Balbuena e Guilherme Arana; Cristian; Marquinhos Gabriel, Camacho, Uendel e Marlone; Romero
Internacional: Danilo Fernandes; William, PaulĂŁo, Ernando e Geferson; Anselmo, Rodrigo Dourado, Eduardo Sasha, Anderson e Valdívia; Vitinho
No sami spójrzcie na ten skład Interu. Na papierze tam mnóstwo jakości przecież. A na ławce jeszcez taki Nico Lopez chociażby...
Jakiś pomysł @majekx? @szymon1989 ?
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
co do meczu.. ja bym tutaj widział 3 typy:
Inter nie przegra - @1,7 ⛔
un2,5 - @1,57 ✅
i perełka un2,5+no bts - @1,95 ✅
\\edit: i skończyło się 1:0 dla Corinthians
Mam cały czas nadzieje na utrzymanie Interu. Zwłaszcza, że trochę szczęścia im sprzyja - braki w Cori:
Rodriguinho, Lucca i Giovanni Augusto - wszyscy zawieszeni za kartki..
i remisy z Gremio, Chapecoense i minimalna porażka z Palmeiras.
Z drugiej strony statystyka jest mocno przeciw Internacionalowi:
- Internacional nie wygrał od 15 meczy wyjazdowych w lidze
- 7 w ostatnich 8 meczach Internacionalu zakończyło się underem 2,5
- W 3 ostatnich meczach wyjazdowych Internacional nie strzelił gola
Z drugiej strony Corinthians zaliczył ostatnio wpadkę z Figueirense.
A to co pokazało Flamengo - to dziś po cichu liczę, że gospodarze stracą pkty.

a co do &#39;szpilki&#39;:
To Santos nie grał na wyjeździe z Cruzeiro (2:2)? ;) - tam akurat typowałem 1:1 - to tak na marginesie. No i mi wychodziło lepiej Fla... bo jak by wygrali to by odskoczyli o te 2 pkty. Ale Serie A bywa mocno nieprzewidywalna - ku mojemu pechowi.
No i jeszcze wspomnę o Chapecoense.. które przecież gra Sudamericanie w tygodniu - a jak by nic - wypunktowało Sao Paulo (jak by nie było grając defensywnie). Powiem szczerze, że zrobiło na mnie wrażenie.
Podsumowując kolejkę i ligę - Palmeiras mistrzem.. potem Santos, Flamengo - pewnie w tej kolejności. W eliminacjach do Libertadores oba Atletica, Gremio.. i jeszcze ktoś - ale w Botafogo nie wierze. No i jeszcze trzeba pamiętać, że Gremio i Mineiro gra finał w pucharze. Do spadku bym stawiał Vitorię..
Trochę się rozpisałem, trochę w tym chaosu, ale myślę, z grubsza widać jakie jest moje zdanie i moje przewidywania.
pozdrawiam
m
 
P 53

pablos

Użytkownik
Nautico- Oeste
W ostatniej kolejce sezonu 2016 rozgrywek brazylijskiej Serie B dojdzie do pojedynku walczącego o awans Nautico z walczącym o utrzymanie Oeste. Gospodarzom jedynie wygrana da jakąkolwiek szansę na awans do Serie A, zaś goście by być pewnymi utrzymania również muszą wygrać, tym bardziej, że ich bezpośredni rywal - Joinville podejmuje niegrającą już o nic drużyne Villa Nova. Ostatnie 2 potyczki tych drużyn na arenie Nautico kończyły się zwycięstwami gospodarzy 2-1 i 3-2. Jeśli chodzi o ten sezon, to Nautico wygrało ostatnie 6 spotkań u siebie, dodatkowo w 3 z nich zachowywało czyste konto. Oeste ostatnie 3 mecze poza domem remisowało, ale generalnie notuje serię 9 spotkań wyjazdowych bez zwycięstwa. Biorąc pod uwagę powyższe oraz cel jaki stoi przed gospodarzami, wydaje się, że nie powinni oni mieć problemu z pokonaniem ekipy Oeste. Możliwe jest jednak, że goście zepną się na ostatni mecz sezonu i ich determinacja przełoży się na jakąś zdobycz bramkową dlatego warto zastanowić się nad zagraniem zakładu obie strzelą.
Typy: Nautico @1,5 ⛔ (0:2)
Nautico i obie strzelą @ 3,15 ⛔
forBET
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Jak by ktoś planował grać Gremio - to przypominam, że Gremio gra 1.12 o 0:45 czasu PL finał Pucharu Brazylii. Dlatego w najbliższym meczu mimo dostępnego pełnego składu pewnie wybiegnie drugi garnitur.
A planując coś zagrać na tą kolejkę mam zupełną pustkę w głowie... myślę zagrać na Inter ✅ i właśnie przeciwko Gremio ✅.. ale mam złe przeczucia. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A planując coś zagrać na tą kolejkę mam zupełną pustkę w głowie... myślę zagrać na Inter i właśnie przeciwko Gremio.. ale mam złe przeczucia. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?

Też Gremio odpuszczam. Ale gram za to Palmeiras

VS

Palmeiras - Chapecoense
Typ: Palmeiras @ 1,40 b365
✅

Palmeiras: Jailson; Jean, Edu Dracena (Mina), Vitor Hugo e Zé Roberto; Tchê Tchê, Moisés e Cleiton Xavier; Erik (Róger Guedes), Dudu e Gabriel Jesus

Chapecoense: Danilo; Caramelo, Neto, Filipe Machado e Dener; Josimar, Gil e Cleber Santana; Tiaguinho, Bruno Rangel (Kempes) e Lucas Gomes

Do tytułu trzeba im remisu, ale maja mecz u siebie, mobilizacja wielka, potem feta i świętowanie. Rywal też im się trafił w miarę dobry. Chapecoense jest rewelacja w Copa Sudamericana, dotarli tam do finału. W śodku tygodnia grali wyczerpujacy mecz z San Lorenzo, remis fartowny dał awans. Bramkarz Danilo bohaterem. O zdiwo na trzy dni przed pierwszym meczem finałowym trener Chapecoense nie wystawia dzisiaj rezerw, tylko w teorii pierwszy skład. Jednak zapewne gracze nie są głupi i wiedzą, że w Medellin gdzie zagrają z Ateltico Nacional czeka ich trudny mecz.
Palmeiras to samo. Jakieś prioryutety muszą wygrać.

Co prawda w lidze mają serie 3 wygranych z rzędu. ALe jednak coś mi się wydaje, że dziś koniec passy.


Internacional - Cruzeiro

Mecz trudny, Inter musi wygrać, ale musieli już poprzednie itp itd. Fatalna czarna seria ich dopadła. Będzie fatalnie jak spadną z ligi. Kurs @1,8 dla mnie przesadnie niski i na pewno na Inter nie daję.

Wrzucam tylko skład Interu: Danilo Fernandes; William, Paulão, Ernando e Geferson; Rodrigo Dourado, Anselmo, Seijas, Anderson e Alex; Vitinho (Ariel ou Nico López).


Flamengo - Santos

Hit o 2 miejsce, które daje więcej kasy. Ale mecz zagadka, dwie świetne drużyny. Jestem za Santosem, ale Diego z Flamengo gra świetnie więc powinno być na co popatrzeć ;)
Jak miałbym coś stawiać to jakieś rozwiązanie typu BTS lub ov2,5 gola
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
No to sezon mamy zakończony. Był to niewątpliwie wyrównany sezon i po za kilkoma zespołami z obu biegunów tabeli każdy wynik mógł paść.
Właściwie ścisła czołówka tabeli była już znana w poprzedniej kolejce. Ale walka w CL i o utrzymanie toczyła się do końca. Efekt ostatniej kolejki jest taki, że Corinthians spadło na 7 pozycję (szkoda kilku straconych pkt w końcówce tabeli) a za to Botafogo po słabym początku ligi potem przeżywało renesans... i znowu przyszedł dołek formy. Awansowali dosłownie rzutem na taśmę dzięki 3 pkt w ostatniej kolejce.
Dla mnie osobiście szkoda Internacionalu, który ostatnie 2 sezony jednak był gdzieś tam w czołówce.
Puchar powędrował do Porto Alegre.
Królów strzelców z 14 bramkami na koncie, mamy trzech - Fred (33 lata) (Atletico Mineiro), Pottker (22 lata) (Ponte Preta ) i Souza (31 lat) (Sport Recife) - z tej trójki to Pattker przebywał najkrócej na boisku - 1912 min - wychodząc 19 razy w podstawowym składzie i 12 razy z wchodząc z ławki rezerwowych.
Dla porównania Fred - 2189 min (33 meczy w podstawowym składzie + 1 wejście z ławki)
Souza - 2909 min - i 34 mecze rozpoczynał w wyjściowym składzie.
Bohaterem i objawieniem ligi niewątpliwie został 19 - to letni Gabriel Jezus z Palmeiras.
W lidze po tym sezonie znowu pojawiło się kilka gwiazd, które pewnie niebawem rozjadą się po świecie, ale i co raz większą grupę stanowią piłkarze bardziej zaawansowani wiekowo. Nie wróży to najlepiej lidze, ale przecież to Brazylia - tutaj diamenty piłkarskie można znaleźć na co drugim boisku ????
To teraz przed chwilę odpoczynku i ligi stanowe.
A Wy co sądzicie? Może ktoś jeszcze doda jakieś swoje przemyślenia po tym sezonie?.. @robson United - liczę m.in na Ciebie ;)
Pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom