>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ale rozsądek podpowiada Rudzikom przegrać i dostać Lakeside w półfinale, a nie Poole,
Dlaczego wprowadzasz w błąd innych userów :?:
Po 1, jeśli Swindon dzisiaj przegra to już na pewno nie zajmie 1 miejsca w rundzie zasadniczej i na pewno nie będzie wybierał sobie rywala, jeśli będzie Lakeside w PO to na pewno Brummies ich wybiorą.
Po 2 brak słów na Twoją wiedzę.
 
D 4

daro744

Użytkownik
Martin Smolinsk over 8 @ 2.10 Bet365 ⛔ 7pkt :;/:

Martin ostatnio przejawia wysoka formę także wydaje mi się ze ten pułap jest spokojnie w jego zasięgu w 4 startach

pkt Smolinski w Birmingham (9,1,10,10,10,10,8,14)
na 8 meczów 2 razy by nie weszło także wydaje mi się ze przy takim kursie warto pograć
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Swindon Robins - Poole Pirates (+6.5 punkta) Expekt
Pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy drużynami Swindon oraz Poole. Zapowiada się ciekawa walka Swindon to aktualni mistrzowie Anglii. W fazie zasadniczej drużyna Swindon zajęła 2 miejsce natomiast Piraci 4. Faworytami zdaje się być drużyna Swindon dość równy skład :Andersen , Batchelor , Kennett ,Kildemand, Morris to wyrównany skład. Piraci natomiast mają 3 bardzo dobrych zawodników Warda , Hancoka i Janowskiego pozostali trochę odstają. Faworytami są zawodnicy Jaskółek ale moim zdaniem handicap+6.5 jak najbardziej do pokrycia przez Piratów
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Swindon✅ + Wolverhampton ⛔1,81 bet365
Jak dla mnie dzisiaj bardzo fajny dubel do zagrania. W obu spotkaniach stawiam na gospodarzy. Ekipa Swindon bardzo wyrównany skład na pozycjach 1-5 z trzema bardzo solidnymi zawodnikami i do tego dwójka Kennett i Morris jak na druga linie na swoim torze wyglądają dobrze. Ekipa Poole to świetny Ward dobry Greg no i właśnie co dalej...Janowski miewa dobre mecze ale też często zdarzają Mu sie wyniki na poziomie 4-5pkt co jest poprostu żenujące i jeśli dzisiaj tak pojedzie to się wcale nie zdziwię. Jak dla mnie dzisiaj Rudziki wygrywają 8-10 oczkami.
Wiliki bez Tajskiego ale mają Iversena co w moim odczuciu wcale ich nie osłabia. Jeden jak i drugi notuje super wyniki a może i ostatnimi czasy Duńczyk jest w lepszej dyspozycji...Drugim liderem jest Fredka Lindgren ktory ostatnio ciut słabiej się spisuje jednak poziom 10pkt jak najbardziej do zdobycia. Skórnicki na swoim torze spisuje sie naprawdę fajnie i potrafi zdobywać bardzo ważne pkt.Wells Miśkowiak i Klindt uważam,że dzisiaj sa spokojnie w stanie wygrywać z rezerwowymi gości.Smolinski ostatnio spuścił z tonu i już tak nie lata a King na wyjazdach traci sporo w porownaniu z występami na swoim owalu.Wygrana Wilków dzisiaj uważa w miarę pewna.
Kildemand - Hancock 1 1,53 Betsafe ✅
Czekałem na taka parę od południa no i się doczekałem. Kildemand lider Rudzików i dzisiaj zapewne będzie podobnie i zakeci się w okolicach 12pkt. Greg niby dobrze się spisuje ale w każdym meczu zdarzaja Mu sie słabsze biegi. Dodatkowo dzisiaj w każdym biegu będzie miał zawodnika z ktorym może przegrać.
POZDRAWIAM RADULA
Kapszti zawsze jak grasz typ w druga strone to mi nie wchodzi...;)
Zadecydował bardzo słaby mecz Iversena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wiliki bez Tajskiego ale mają Iversena co w moim odczuciu wcale ich nie osłabia. Jeden jak i drugi notuje super wyniki a może i ostatnimi czasy Duńczyk jest w lepszej dyspozycji...Drugim liderem jest Fredka Lindgren ktory ostatnio ciut słabiej się spisuje jednak poziom 10pkt jak najbardziej do zdobycia. Skórnicki na swoim torze spisuje sie naprawdę fajnie i potrafi zdobywać bardzo ważne pkt.Wells Miśkowiak i Klindt uważam,że dzisiaj sa spokojnie w stanie wygrywać z rezerwowymi gości.Smolinski ostatnio spuścił z tonu i już tak nie lata a King na wyjazdach traci sporo w porownaniu z występami na swoim owalu.Wygrana Wilków dzisiaj uważa w miarę pewna.
Po takim kursie, moim zdaniem nie ma co sobie nawet dupy zawracać graniem na Wilki. Występy w PO, zawdzięczają świetnej pierwszej części sezonu. Gdyby brać pod uwagę formę z końcówki sezonu, to na pewno można by znaleźć cztery ekipy mocniejsze od nich. King nawet jak na wyjeździe traci, to jednak jest mocny, do tego Barker po kontuzji w formie, Doyle lata aż miło. Do tego Harris i Smoła zawsze dorzucą swoje punkty. Owszem na rezerwie będzie gorzej, bo Tully chyba za Auty&#39;ego jedzie, bo ten z tego, co czytałem, to coś nadgarstkiem ma. Tak czy siak Brummies dzisiaj muszą pojechać dobrze, żeby w rewanżu spokojnie odrobić straty i awansować do finału. Handicapy całkiem fajne więc moim zdaniem spokojnie można grać, tym bardziej, że Fred w Anglii ostatnio spuścił z tonu.
Brummies(+7,5) @ 1,71 Betsson✅44:46
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Mam tu takie taśmy jakby kogoś zainteresowały. Dodam, także krótkie analizy.
Wolves - Birmingham 1 @ 1,35 + Swindon - Poole (-6,5 ) 1 Łącznie : 2,57
Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates, godz. 20:30.
Swindon Robins: Hans Andersen, Edward Kennett, Peter Kildemand, Nick Morris, Troy Batchelor, Lewis Kerr (gość), Kyle Howarth.
Poole Pirates: Darcy Ward, Tomas H. Jonasson, Greg Hancock, Rohan Tungate, Maciej Janowski, Josh Grajczonek, Micky Dyer.
Elite Leauge: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies, godz. 20:30.
Wolverhampton Wolves: Niels Kristian Iversen (gość), Ricky Wells, Fredrik Lindgren, Robert Miśkowiak, Adam Skórnicki, Ludvig Lindgren, Nicolai Klindt.
Birmingham Brummies: Martin Smolinski, Jason Doyle, Daniel King, Ben Barker, Chris Harris, Nicolas Covatti, Andrew Tully (gość).
Wkraczamy w decydującą fazę w Elite League. Tam najpierw &quot;Wilki&quot; zmierzą się z Birmingham. Jak widać nie wystąpi &quot;Tajski&quot;, ale godnie go powinien zastąpić sobotni zwycięzca GP. Szwecji w Sztokholmie Niels Iversen. Silnym ogniwem jest Fredka, a swoje pkt zdobywają Sqra, Misiek i Wells . Na rezerwie solidny Klindt i Ludvig Lindgreen .
Goście natomiast nie mają lidera w swoich szeregach. Słabą 2 połowę sezonu ma Harris, Smoliński nie jest tak rewelacyjny, ale wciąż przywozi dobre punkty, Barker ogólnie ma słaby sezon, King przebłyski, w dobrej formie jest natomiast Doyle. Na rezerwie niedoświadczony &quot;gość&quot; Tully i Covatti .
Drugi mecz, to pojedynek mistrza z wicemistrzem, czyli rewanż za finał. Jednak forma szczególnie &quot;Piratów&quot; jest trochę gorsza.
Skład ten ma pewniaka w osobie Warda i Hancocka, słaby sezon ma THJ, &quot;Magic&quot; na wyjazdach nie jest tak skuteczny,Tungate jeszcze się obywa na torach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rezerwowi mogą być kluczem w tym zakładzie, jeśli nie zaskoczą, powinien wejść na luzie.
&quot;Rudziki&quot; wygrały rundę zasadniczą i są w bardzo dobrej formie. Świetny kolejny sezon na Wyspach ma Andersen, dzielnie kroku dotrzymuje mu Bachelor, kolejnym liderem jest Kildemand, który tworzy silną parę z Morrisem ,skład seniorski uzupełnia robiący cenne pkt Kennett.


http://www.youtube.com/watch?v=Gu8edpl1R2o
Wilki zawiodły i to bardzo. Nie spodziewałem się tak fatalnego występu Ivera.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maciej Janowski-TH Jonasson(+1) 2 @ 2,04 Betsson
Nikt mi nie powie, że w tym typie nie ma value, bo jest. Przede wszystkim mamy zz-etkę za Tungate&#39;a, a to oznacza dodatkowy start dla THJ. Do tego jedzie w biegu numer 8, gdzie rywale naprawdę w miarę łatwi i tam 2-3pkt spokojnie do zrobienia. Jedzie też 3x w parze z Wardem ale młody Kangur jeździ zespołowo i pomaga swoim kolegom więc może go puścić przed siebie. Ogólnie, to THJ na Wimborne Road spisuje się dobrze więc trochę punktów powinien zdobyć. Janowski jedzie spod numeru 5, a to oznacza mega trudny bieg 13. Do tego jego występ w biegu 15, to nie jest żaden pewniak, bo Ward to tam na bank będzie, a i Hancocka kandydatura też lepiej wygląda. Końcówka sezonu na Wyspach, wydaje mi się, że jest słabsza ale mimo wszystko w Poole jeździ bardzo dobrze. Jednakże dodatkowy start dla THJ, łatwiejszy układ biegów i dodatkowy punkt handicapu, to są argumenty, które mnie przekonują do grania na Szweda, po fajnym kursie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maciej Janowski-Jason Doyle 2 @ 2,04 Betsson✅8:8 - Doyle wygrał dwa biegi i dlatego plus
Co prawda w Bet365 jest ten sam zakład i 2,15 na Australijczyka ale tam przy remisie mamy pewność porażki, więc wolę taką opcję. Doyle jak wiemy znowu spod numeru 2, a to oznacza, że ma w miarę łatwy bieg numer 8 i tam oczekiwałbym 3pkt. Niby nie prowadzi pary, patrząc przez pryzmat numeru ale to Doyle jest właśnie numerem 1 w drużynie. Forma naprawdę kozacka, co pokazał w półfinałach. Teraz wraca na Wimborne Road, gdzie trochę czasu spędził, zatem atut znajomości toru dochodzi i tym samym w tej parze, ciężko mówić, że w tym aspekcie ma przewagę Magic. Wczoraj był brąz IMP, a jak będzie dzisiaj? Myślę, że wobec takiej formy Darky&#39;ego i Herbie&#39;ego, to ciężko mu będzie uzyskać dostęp do biegu 15. Tak samo w biegu 13 rywale naprawdę trudni i tam też może stracić. Moim zdaniem jest value na Kangura, bo układ biegów łatwiejszy, większe szansę na jazdę w ostatnim biegu oraz zajebista forma oraz podobna znajomość toru, do tej jaką ma Magic.
w Poole dziś Zz-tka za Tungate&#39;a - https://twitter.com/poolespeedway
Także również Magic będzie miał jeden bieg więcej.. więc jeśli utrzyma formę z wczorajszego dnia to może być różnie...
Owszem, że jest zz-etka ale nic to nie zmienia w tej kwestii. Za Tungate&#39;a mogą jechać Jonasson, Newman i Grajczonek.
Potem do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
looker29 0

looker29

Użytkownik
Birmingham - Poole 1 1,44 Bet365
Wiadomo.. przewaga piratów po pierwszym meczu jest ogromna i losy tytułu są rozstrzygnięte, ale nie wierzę że Brummies nie powalczą o to by z honorem pożegnać się z sezonem i z kibicami..
W sezonie zasadniczym wyraźna wygrana gospodarzy.. Ponadto na własnym torze tylko jedna porażka na początku sezonu. Harris, Doyle pewne punkty, nie wierzę że Smolińśki zaliczy kolejny fatalny występ. Druga Para King z Barkerem też zawalili trochę pierwszy mecz ale na swoim torze z reguły nie zawodzą.. w Pool Darcy i Greg mega pewni, ale już Janowski na obcych torach nie punktuje zbytnio, Grajczonek też raczej mistrz swojego toru, THJ loteria.. Liczę na to że Brummies mają jeszcze cień wiary w tytuł, bo w żużlu nie takie rzeczy się działy i finał będzie pasjonujący..
drugi typ Smoliński over 5 1.90 bet365
no lekka przesada.. nie tak dawno lider teraz miałby nie zdobyć 5 pkt w najważniejszym meczu sezonu.. ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom