>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Brazylia 2018 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
może po prostu &#39;statystyk&#39; odhaczający akcje zasnął ???? Tak różowo nie było ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 498

addam44

Użytkownik
Campeonato Sergipano
Lagarto-Olimpico
Typ;X
Kurs 3.40 Unibet.
Niska liga -zadziwiajace statystyki.
Logarto 4z10 ostatnich meczy to remisy.
Olimpico 8z10 ostatnich meczy to remisy.
Wszystkie mecze w br.
Ich bezposrednie starcie w styczniu br;2-2.
Reasumujac ;pobieram kurs 3.40 na remis.
⛔
Wynik 2;1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Gaucho:
Gremio - Brazil de Pelotas
(4:0)
1- @1,4 ✅
Kurs niski, ale i tak zawyżony. Pobieram go. Gremio jest w finale tylko dlatego, że by zgarnąć puchar Gaucho. Braziil.. dla nich sam finał to sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
A co sądzisz o meczu :
Real Potosi - Bolivar
Bolivar ma doskonały bilans z Real Potosi i myślę, że po kursie 1,85 warto spróbować ?
Pamiętaj, że za 5 dni (?) Bolivar podejmuje Atletico w Libertadores. Kurs nie jest za wysoki na Bolivar.. może lepiej over?
Aha.. ja ten mecz odpuszczam.
\\edit:
1-6... Bolivar nie dał szans. i ov i 2.. - pomysły były dobre
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Pamiętaj, że za 5 dni (?) Bolivar podejmuje Atletico w Libertadores. Kurs nie jest za wysoki na Bolivar.. może lepiej over?
Aha.. ja ten mecz odpuszczam.
\\edit:
1-6... Bolivar nie dał szans. i ov i 2.. - pomysły były dobre
Mam nadzieje że Barca tez wejdzie, bo zamyka mi ostatni kupon. Z Bolivar skorzystałem z overa
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie C-B
Godz: 21:00
Spotkanie: Bragantino - Operário
Typ: Bragantino
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Brazylii gdzie w tamtejszej Serie C grupie B w 8 kolejce ligowej na Estádio Nabi Abi Chedid zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Clube Atlético Bragantino a w gości przyjedzie drużyna Operário Ferroviário Esporte Clube.
Bragantino w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobyło 11 punktów co daje obecnie 4 miejsce wtabeli ligowej natomiast Operário plasuje się na 2 pozycji w tabeli brazylijskiej Serie C-B ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa oraz remis i bilans bramek 4-2 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 2-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie zdobywają więcej ligowych oczek co widać też po początku tego sezonu ligowego a goście w tym sezonie ligowym są beniaminkiem tej kasy rozgrywkowej i o ile u siebie grają dobrze bo być może są niedoceniani przez swoich rywali to już na wyjazdach tak ciekawie nie jest i już dali sobie wbić 6 goli i moim zdaniem Bragantino powinno sobie na swoim Estádio Nabi Abi Chedid poradzić z beniaminkiem i zgarnąć komplet 3 ligowych oczek.
⛔0:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom