>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Botbeetle obsługa

S 0

sk8wojtek

Użytkownik
Witam, zainstalowałem darmowy program do tradingu Botbeetle. Chciałbym go ustawić tak, że gdy obstawiam LAY na faworyta program automatycznie by kontrował zakład po zmanie kursu o określoną ilość ticków. Natomiast gdyby trend poszedł w złą stronę o określoną ilość ticków program by sprzedawał zakład minimalizując stratę. Czy istnieje możliwość takiego ustawienia? Proszę o wytłumaczenie opcji oznaczonych na screenie numerkami
Pozdrawiam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To się nazywa stop loss ale też nie wiem jak to ustawić.
na razie działa mi w drugą stronę czyli stawiam LAY to mi się back ustawia ale 3 ticki wyżej ????
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Dołączę się z pytaniem podobnym lecz trochę innym. Wystawić zakład przeciwny umiem. Gram załóżmy w rynek u/o2.5 i ustawiam żeby program wypluł mi zakład przeciwny o 3 ticki niższy ale jak to ustawić z automatu żeby ewentualnego greena rozłożył na dwóch liniach tj. under oraz over, a nie tylko na under tam gdzie faktycznie stawiałem back i lay?
Kiedyś mi tak botbeetle ustawiał ale możliwe, że gdzieś coś przestawiłem ucząc się programu. ????
Z góry dzięki za odpowiedź.
e. wystarczyło zaznaczyć opcję ze strzałkami &gt;&lt; :p to co kolega vrc1983 potrzebował ????
 
O 7

oleks94

Użytkownik
Mógłby mi ktoś pokazać ( najlepiej screenem ekranu ) jak używając botbeetle ustawić żeby najpierw kupywało back a później lay gdy będzie różnica 5 ticków ?
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Musisz ustawić przed kupnem dokładnie to co napisał Dalik w poście #5 (zielone &quot;tarcze&quot; czy jak to tam można nazwać) i zamiast 1 wpisać 5 i BotBeetle kupi napierw np. back a potem lay przy różnicy 5 ticków. Inaczej na screenach nie da się tego ująć ;p
 
O 7

oleks94

Użytkownik
Mam pewien problem z BotBeetle wersja 4.9 Gdy wybieram jakiś rynek i chce podejrzeć kursy np. under 2,5 w wersji ladder ( czyli że tabelka ) to wyświetla się tylko pasek jakie drużyny grają a tabelka nie jest rozwinięta , tak jakby jakiś błąd. Przez jeden dzień wszystko było okej , a od wczoraj coś się zepsuło. Miał ktoś coś takiego ?
 
B 0

berst

Użytkownik
miałem podobny problem z 4.9, nie wszystko się otwierało, wywaliłem i wgrałem od nowa 4.8, wszystko chodzi i czekam na 5.0 ????
 
pseudotrader 13

pseudotrader

Użytkownik
Nie chcę tworzyć nowego wątku, więc zapytam tutaj:
Taka sytuacja.
Stawiam back 1.05 i od razu zaraz lay 1.01. Przykładowo na drabince jest przede mną 300e. Kurs spada do 1.01 i w kolejce jest 100e przede mną.
Jak wyłączę drabinkę i po chwili włączę ją ponownie to ląduję na końcu kolejki.
Czy to normalne? Mam po prostu nie wyłączać drabinki, gdy już się ustawię ?
 
S 29

slawww

Użytkownik
Również z pytaniem. Czy istnieje w botbeetle&#39;u opcja na ustawienie na kolejne wydarzenia stawki na stały zysk na layu z ewentualnym recovery stake&#39;iem po przegranym zakładzie?
 
M 239

mikki

Użytkownik
W żaden sposób nie mogę zalogować się przez botbeetle. Przy każdej próbie wyskakuje komunikat: &quot;INVALID_USERNAME_OR_PASSWORD&quot;, mimo że dane są prawidłowe. Do tej pory próbowałem logować się na dwóch komputerach używając różnych wersji programu. Pomimo tego kończyło się w tej sam sposób za każdym razem.
Nie mam pomysłu o co może chodzić. Miał ktoś podobny problem?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
1) na bank coś wpisujesz nie tak
2) masz jakiś zbajerowany login lub hasło i API nie może sobie poradzić z jakimś znakiem
3) spróbuj zmienić hasło i wtedy się zalogować.
 
Do góry Bottom