>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon- Oberhof 08.01.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzisiejsze pojedynki:
WILHELM-DENKINGER 1.32 2.75
WILHELM-GUSEVA 1.31 2.81
OLOFSSON-TJORHOM 1.32 2.75
OLOFSSON-GLAGOW 1.36 2.61
S.BAILLY-X.HOU 1.33 2.70
S.BAILLY-DAFOVSKA 1.31 2.81
DISL-M.GWIZDON 1.31 2.81
DISL-BAVEREL R. 1.33 2.70
ISMOURAT.-FILIPOVA 1.32 2.75

Buk: Profesjonał
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wilhelm jest liderka PŚ i faworytka w obu pojedynkach. Moim zdanie jedynki :wink
Olofsson powinna wygrać pierwszy pojedynek jednak w drugim bym iwazal poniewaz Glagow zaczyna lepiej strzelac.
Bailly i Disl powinny byc 1.
W ostatnim pojedynku moze byc roznie choc faworytka jest 1. :wink:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
1. Martina Glagow (Niemcy) - 39.05,7 (0)
2. Olga Pylewa (Rosja) - strata 2,0 (0)
3. Katrin Apel (Niemcy) - 5,3 (1)
4. Kati Wilhelm (Niemcy) - 23,8 (3)
5. Uschi Disl (Niemcy) - 25,9 (3)
6. Linda Tjoerhom (Norwegia) - 39,2 (0)
7. Sandrine Bailly (Francja) - 1,03,3 (3)
8. Simone Denkinger (Niemcy) - 1.11,8 (3)
9. Andrea Henkel (Niemcy) - 1.22,9 (3)
10. Sylvie Becaert (Francja) - 1.23,4 (1)


P.S I jednak Glagov zrobila niespodzianke... :wink:
 
L 45

laha

Forum VIP
Miejmy nadzieje ze forma Magdaleny i Tomka poparwi sie do IO w Turynie ???? z tego co wiem Tomek Sikora zają 22 miejsce a Magda tesh coś około 20-30 ???? Jeśli trenerzy dobrze rozpracowałi treningi to na IO powinien nastąpic szczyt formy..tylko na co stać Tomka i Magde ?? Myśle ze Tomek 1-5 a Magda hmm na kobiecej ise mniej znam ale chyba Disl i Wilhelm powinny stoczyć zee sobą walke o Złoto.Magde (jeśli bedize szczyt formy) plasuje nja 6-10 miejscu
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Taka forma Sikory jest spowodowama przerwa w treningach.Ja jestem optymista co do niego zmienil karabin i w sprincie 10/10 tylko forme biegowa trzeba poprawic.A co do Magdaleny to pierwsze strzelanie miala czyste a potem 3 pudla moim zdaniem zaszybko pobiegla po pierwszym strzelaniu .Trenerzy powinni sie tym zajac i bedzie ok.
Mam nadzieje ze na Olimpiadzie bedzie dobrze.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeśli chodzi o IO to bardziej bym liczył Tomka Sikore, jednak jest bardziej doświadczony i mam nadzieje ze jego szczyt formy nastapi w Turynie :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom