>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2015/2016 - Antholz-Anterselva 20-24.12.2015

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Sztafeta 4x6 km Kobiet
Polska - Nemcy typ 1 kurs 3.0 Bet 365⛔11-10
Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursami ponieważ Niemki bez Dalhmaier to dużo słabsza ekipa. Liderką będzie Hildebrand, która w biegu sprinterskim oraz pościgowym bez rewelacji podobnie jak Goessner, która pudluje jak zawsze niemiłosiernie biegowo też bez rewelacji. Hinz i Hoechler to bardzo słabe zawodniczki ze skłonnością do pudłowania zwłaszcza Hinz. Nasze zawodniczki powoli łapią wysoką formę wczoraj bardzo przyzwoity występ Guzik świetne 5 miejsce natomiast Hojnisz i Gwizdoń 16 i 28 miejsce w porównaniu z Niemkami dobre zawody. Biegowo też wygląda to dużo lepiej. Wielka niewiadoma to forma Nowakowskiej , ale według mnie dzis wygrają Polki z Niemkami ponieważ są w tej chwili lepsze.
Weronika i wszystko jasne!
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@wlodek02

Kurs na Polki jest przeszacowany to zgoda ale to co piszesz to są BZDURY.
Hinz jest bardzo slaba zawodniczka ?? A to ciekawe bo wydawało mi się że jest lepsza niż wszystkie Polki w tym sezonie, no może poza Guzik ktora wczorajszym wystepem znacząco podniosla morale. Biegowo Polki wygladaja lepiej od Niemek ?? to juz jest mega ciekawe stwierdzenie bo w sprincie Goessner z 3 pudlami byla lepsza niż Gwizdoń i Hojnisz z 1 a to jest przepaść odrobić 2 karne rundy na tak krótkim dystansie.

To że Goessner biegowo bez rewelacji nawet nie będę komentował ...

Uważajcie na Norwegów bo zamiast Svendsena pojawił się na liście Birkeland.
U czechów też zmiana - nie ma Moravca a zamiast niego Soukup
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Sztafeta Panów :

Austria [top 6] @1.30
Francja [top6 ] @1.30

Ako : 1.69 Fortuna

✅✅✅
Obie ekipy powinny zameldować się w top 5 jak to zwykle bywa. Co prawda Francja bez Martina Fourcarde więc trzeba wziąć na to poprawkę. Największym zagrożeniem w ekipie Austrii może być znowu Eberhard który ostatnio biegał karną rundę i o mało nie zniweczył wysiłku całej drużyny. Dla porównania Marathonbet daje tutaj 1.15 i 1.18

USA - Canada [1] @1.63 2/10 Marathonbet ✅✅✅

Czesto taki pojedynek to było dla mnie typowe 50/50 ale nie tym razem bo Amerykanie ostatnio w sztafecie bardzo fajny występ i 6 miejsce tuż za &quot;wielką &quot; 5. Ani jedni ani drudzy nie biegali karnych rund a jednak 40sek. róznicy na korzyść Amerykanów było w ostatnim biegu sztafetowym. Tym razem przewaga może być jeszcze większa bo w biegu sprinterskim Amerykanie zdecydowanie lepiej od Kanadyjczyków. Najlepszy z nich Green dopiero 45 miejsce a Amerykanie Burke 17, Bailey 32 i Nordgreen 43
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
@wlodek02
Kurs na Polki jest przeszacowany to zgoda ale to co piszesz to są BZDURY.
Hinz jest bardzo slaba zawodniczka ?? A to ciekawe bo wydawało mi się że jest lepsza niż wszystkie Polki w tym sezonie, no może poza Guzik ktora wczorajszym wystepem znacząco podniosla morale. Biegowo Polki wygladaja lepiej od Niemek ?? to juz jest mega ciekawe stwierdzenie bo w sprincie Goessner z 3 pudlami byla lepsza niż Gwizdoń i Hojnisz z 1 a to jest przepaść odrobić 2 karne rundy na tak krótkim dystansie.
To że Goessner biegowo bez rewelacji nawet nie będę komentował ...
Uważajcie na Norwegów bo zamiast Svendsena pojawił się na liście Birkeland.
U czechów też zmiana - nie ma Moravca weronika i wszystko jasnea zamiast niego Soukup
Kolego wszystko było tak jak przewidziałem Polki jako drużyna były lepsze tylko Weronika i wszystko jasne.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Kolego wszystko było tak jak przewidziałem Polki jako drużyna były lepsze tylko Weronika i wszystko jasne.
to chyba tekst roku ... ale niech to inni ocenią...

Nawet gdyby Polska wygrała i miała 3 minuty przewagi nad Niemkami to nie zmienia faktu że rzeczy o których pisałeś to BZDURY i totalna nieprawda.
Wynik zawodów to jedna sprawa a fakty to inna ...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Widzicie jakies ciekawe pary na sztafete panów? Bo tak szukam szukam i jakoś nic fajnego nie znalazłem może ktoś coś znalazł i podrzuci??
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Też właśnie nie widzę nic atrakcyjnego i do tego kursy tragiczne, ale chyba się pokuszę Rosja 1-2 z kursem 1.50 ✅. Najbardziej wyrównany skład sztafety jest to chyba skład na mistrzostwa świata i mają bardzo duże szanse na zwycięstwo. Do tego dorzucam Austria i Francja 1-6 1.30 które zostały juz opisane to daje ako 2.54. ✅✅
Co do wlodek02, Polki nigdy nie miały podlotu do Niemek, a gdybać to każdy może.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
to chyba tekst roku ... ale niech to inni ocenią...

Nawet gdyby Polska wygrała i miała 3 minuty przewagi nad Niemkami to nie zmienia faktu że rzeczy o których pisałeś to BZDURY i totalna nieprawda.
Wynik zawodów to jedna sprawa a fakty to inna ...
Gdzie widzisz bzdury Goessner teraz bez rewelacji w biegu to nie jest zawodniczka odrabiająca po minucie teraz miała stratę 1 min i na swojej zmianie straciła jeszcze 9 sekund do liderek mimo dobrego strzelania jak na nią. Nie pisałem ,że Polki są lepsze biegowo od Niemek tylko, że biegowo wygląda u Polek dużo lepiej. Hinz tak jak się spodziewałem fatalne strzelanie. Niewiadoma to Nowakowska gdzie te bzdury kolego?

Wystarczy już. Typ na minus i koniec dyskusji. Nie ma usprawiedliwienia na to. RADULA
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Norwegia - Rosja 2 @1,73 ✅
Norwegia - Niemcy 2 @2,30 ✅
Rosja WIN - @2,50 ✅

Daruje sobie opisywanie szczegółowe ekip, bo widzę iż Panowie są zainteresowani Biathlonem i wiedzą co w trawie piszczy. Nie trzeba nikogo przekonywać, że obecnie 5 reprezentacji jest w stanie walczyć o najwyższe laury - Rosja, Francja, Norwegia, Austria i Niemcy.
Austriaków traktowałbym nieco warunkowo i z dystansem, gdyż potencjał w tej kadrze w końcu po kilku latach biegania w tym składzie się obudził, natomiast panowie nie są wzorem powtarzalności. Eder strzela jak maszyna, nie wiem czy nie jest najlepszym strzelcem w czołówce, ale strzela bardzo szybko i ryzykownie. Landertinger jest nieco bardziej wyważony, natomiast Eberhard to człowiek który w każdej chwili może coś wierutnie zawalić, w ostatniej sztafecie zarobił Austriakom karną rundę. Dlatego też, Austrii nie traktuje tak poważnie.
Podobnie sprawa ma się z Francuzami, u których nie biegnie dzisiaj młodszy Fourcade, co automatycznie ich skreśla.
Zostają więc trzy. Sprawdziłem jednak skład Norwegii - Bjoerndalen, Birkeland, Johaness Boe i Bjoentegaard. No bez żartów - Król w Anterselvie nic nie pokazuje, pudłuje i szwęda się z tyłu. Birkeland jest marny, Bjoentegaard ma ogromny potencjał i może być z niego gwiazda w przyszłości, ale póki co kiepsko strzela a biegiem dużo nie nadrabia. Zostaje najlepszy z Norwegów, młodszy z braci Boe, który na pewno na trzeciej zmianie zrobi robotę, ale też nie wiadomo ile i w jakiej proporcji będzie pudłował. Norwegię skreślam.
Niemcy mogą być groźni, wystawiają solidny skład Lesser, Doll, Peiffer, Schempp. Nauczeni doświadczeniem ze sztafety w Ruhpolding postanowili nie wystawiać żadnego amatora ???? Nie bardzo widzę tutaj kandydata do zawalenia sprawy. Może Doll, ale on biegnie na zmianie z najsłabszym Norwegiem Birkelandem. Co Boe nadrobi nad Peifferem (a nadrobi na pewno), to Schempp odrobi na ostatniej zmianie, bo w Anterselvie prezentuje się dobrze.
Stawiam jednak na zwycięstwo Rosji. Ich lider - Shipulin fantastycznie strzela, a biegowo wysokogórskie trasy w Anterselvie też wydają mu się służyć. Tsvetkov zaskoczenie w sprincie gdzie przybiegł drugi. W pościgu spieprzył wierutnie pierwsze strzelanie i biegał 4 karne rundy, ale chyba wystrzelał limit pudeł, następne 3 bezbłędne co przy niezłym biegu dało mu 11 miejsce. Tuż za Garanichevem, który już nie jest największą gwiazdą Rosjan, ale trzyma fason i myślę że zrobi przewagę na drugiej zmianie nad Eberhardem, Birkelandem i Dollem.
Jest jeszcze Malyshko, który w tym sezonie jest najsłabszy, zaledwie raz w pierwszej dziesiątce, natomiast doświadczenie pomaga mu w sztafetach, gdzie nie zawala i jest tym w miarę pewnym czwartym elementem.
Jeśli ktoś gdzieś znajdzie typ Norwegia poza podium, to też można spróbować, bo kurs powinien być elegancki, a oprócz Rosji i Niemiec myślę że Austria też może ich ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
V 5

viper993

Użytkownik
Polecam zastanowić się nad typami z Óni
kto lepszy po 1 zmianie:
Lesser - Tsvetkov - 2 1.95
Anev - Chepelin - 1 1.60
Niestety nie mam kompletnie czasu żeby napisać kilka słów ale polecam do analizy;)
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Wlosi - USA [1] 2.01 Betsson ⛔ Montello 4 karne ????
Licze na Wlochow u siebie, bardzo wiele bedzie zalezec od postawy Montello... jest to pewna zagadka.. jak sie nie spali powinno byc OK, bo USA tez raczej nie powinni powtorzyc wystepu z Ruhpolding.. niemniej to tylko biathlon : )
Biegowo Wlosi wygladaja lepiej, na strzelnicy teoretycznie pewniej USA.. moze dlatego sa faworytem buka
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Widzicie jakies ciekawe pary na sztafete panów? Bo tak szukam szukam i jakoś nic fajnego nie znalazłem może ktoś coś znalazł i podrzuci??
w unibet dość bezpieczna wydaje sie byc para Kanada - Szwecja, ostatnio Kanada była lepsza a tutaj dochodzi jeszcze Nathan Smith a u Szwedów ubywa Lindstroma, w dodatku reprezentanci klonowego liscia lepiej sie spisywali podczas tygodnia we Włoszech.

Kanada - Szwecja @ 1,5 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Powiem Wam ze kompletnie nie rozumiem jak Austryjacy moga wystawiac tego Eberharda ?? Przeciez on jest taką kulą u nogi ze szkoda gadac -- w innych ekipach tez sa slabe ogniwa ale to ogniwo jest regularne -- co wystep to karna runda..
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
kogos z zaplecza, Wlosi wystawili Montello ????
w takich warunkach 4 karne to sie nie moglo wydarzyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
To kogo mają wystawić Twoim zdaniem?
Ja bym sprobował jak Komatz sobie poradzi albo powrót do Mesotischa który w sztafetach całkiem dobrze się spisywał bo tutaj masz pewniaka -- co start to karna runda a na koniec Austria ścisła czołowka mimo iż po Eberhardzie trzeba walczyć o pierwsza 10
Dzis znów komplet ale szczerze to po drugiej zmianie już nie dawałem szans żeby i Francuzi i Austryjacy weszli do 6 bo myslałem że przynajmniej jeden z nich utopi i jeszcze Jankesi pięknie ???? ale mnie Smith postraszył ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom