>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2014/2015 Nove Mesto 06.02-08.02

Status
Zamknięty.
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik



Wszystkie bilety wyprzedane, szykuje się udany biathlonowy weekend w Czechach.

Tego samego życzę typującym.

W harmonogramie mamy:
06.02 15:10 Single Mixed Relay
06.02 17:30 Mixed Relay
07.02 12:30 Sprint W
07.02 15:00 Sprint M
08.02 13:00 Pursuit W
08.02 15:00 Pursuit M


Na pierwszy dzień proponuję:

+ Single Mixed Relay. Match-Ups. USA vs Japan. Head to Head : USA. [1,35] ✅
Mixed Relay. Match-Ups. Norway vs Germany. Head to Head : Norway. Kursy: [1.55]
✅

Pierwszy typ to niekonwencjonalne zawody w parach. Stawiam Na USA swój typ opierając na tym, ze BURKE znam i to solidny zawodnik a TACHIZAKI to dla mnie no-name. U kobiet para wyrównana, nawet ze wskazaniem na Japonkę, chociaż obie są słabe. Liczę, że jednak Burke pozamiata.

W rywalizacji sztafet mieszanych stawiam na Norwegów. Mocny skład, zwłaszcza spodziewam się przewagi braci Boe nad Boehm i Doll. Pogoda sprzyja, więc na strzelnicy powinno być równo, a biegowo Norwegowie odjadą. Pary pań również ze wskazaniem na Horn Eckhoff w stosunku do Hinz i Hildebrand. Reasumując, 2/4 mian wyrównane, ale na pozostałych przewaga Norwegii. Kurs miły.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Sprint. Men. Match-Ups. J.Boe vs T.Boe [1,40]
Sprint. Men. Match-Ups. O.Bjoerndalen vs M.Slesingr [1,72]
Sprint. Women. Match-Ups. K.Makarainen vs M.Dorin-Habert [1,43]
Sprint. Women. Match-Ups.D.Domracheva vs V.Vitkova [1,38]


Młodszy pędziwiatr z braci Boe biegowo odstawia brata. O strzelanie w Nove Mesto jestem dosyć spokojny, pogoda raczej nie spłata figla. Martwi jedynie fakt, że jak młodszy Boe nie ma szans na zwycięstwo to już się demotywuje i odpuszcza. Ostatnio jednak nawet jak odpuścił to i tak był przed starszym (w Anterselvie 36 sek, przed Tarjei przy 1 pudle więcej).

Kurs na króla Ole zaskakująco wysoki, radzi on sobie nadzwyczaj dobrze w tym sezonie.
Norweg miał 1,20 min przed Czechem w Anterselvie (przy 1 pudle więcej), szybko biega, strzelanie solidne ale bez rewelacji. Slesingr lepiej wyglądał na początku sezonu, obecnie to Norweg ma lepszą formę. Dla mnie kurs na Ole powinien być 1,5 - jest wyższy wiec chwytam.

Co do kobiet, to i Finka i Białorusinka to jak zwykle faworytki do zwycięstwa. Vitkova po okresie wysokiej formy zawodzi, zwłaszcza na strzelnicy. Dorin odbudowuje formę, ale dotychczas w sprintach 3 razy gorzej od rywalki. Dosyć pewny jestem tego dubla.
 
T 0

turas

Użytkownik
Z Vitkovą to Cię trochę poniosło z tą analizą, formę to ona dopiero łapie, tydzień temu w sztafecie dobrze biegła, wczoraj w mieszanej też i jeszcze była u siebie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na dochodzenie Kobiet - 10km

Laura Dahlmeier vs Franziska Hildebrand 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 3-50

Obie Niemki zajęły w sprincie 1 i 2 miejsce. Wystartują razem i tak na prawdę tylko dzisiejsza dyspozycja zdecyduje o ich pozycjach. Jestem pod wrażeniem tego co w tym sezonie prezentuje 22 letnia Dahlmeier. Świetna, wciąż młoda zawodniczka, a moim zdaniem ma ona jeszcze w sobie rezerwy. Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza w całej stawce na strzelnicy. Bardzo rzadko się myli, potrafi wytrzymać presję. Właśnie te 4 strzelania ją faworyzują i tutaj może uzyskać przewagę nad swoją rodaczką. Na pewno Laura bez problemu może wystrzelić nawet 20/20. Ona jest pewniejsza w tym elemencie. Hildebrand oczywiście też solidna, ale jednak jej od czasu do czasu przydarzają się problemy. Biegowo obie na podobnym poziomie i odrobienie nawet jednej karnej rundy nie będzie łatwe. W tym pojedynku powinno zadecydować strzelanie. Większe szanse ze względu na lepszą skuteczność i pewniejszy ten element daje Dahlmeier i dlatego spróbuję na nią pograć.

@ Ciekawy też kurs na Eckhoff w parze z Gabi. Jeżeli Norweżka przynajmniej solidnie zaprezentuje się na strzelnicy to ma spore szanse, bo Soukalova w najlepszej dyspozycji biegowej to na pewno nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Z Vitkovą to Cię trochę poniosło z tą analizą, formę to ona dopiero łapie, tydzień temu w sztafecie dobrze biegła, wczoraj w mieszanej też i jeszcze była u siebie.
Ciekawe wnioski, jednak nie ma to jak być mądrym po zawodach.
Vitkova po zdobyciu podium w Oberhofie i Ruhpolding, we Włoszech zdobyła tylko 16 i 19 miejsce i na tym opierałem swoje wnioski ze spadkiem formy. Anterselva jest natomiast specyficzna, to fakt.

Dzisiaj bez większej weny, niskie kursy do dubli:
D.Domracheva vs V.Semerenko [1,30] ✅
M.Dorin-Habert vs S.Dunklee [1,23]
✅
Svendsen - Burke [1,35] ✅

Darya uwielbia bieg pościgowy. Spokojnie powalczy dzisiaj o zwycięstwo. Ukrainka jest solidna, ale tylko tyle. Valj w ostatnich 9 zawodach z rzędu za placemi Białorusinki, do tego startuje 6 sekund za nią.
Dorin-Habert, nie doceniałem ostatnio. Nie sądziłem, że tak szybko po powrocie zobaczymy ją w czołówce. Zwracam honor i stawiam dzisiaj na nia w parze z Dunklee. Francuzka 20 sek. przed Amerykanką (mimo 1 pudła więcej w sprincie) to spory handicup.
Z zawodów męskich stawiam na Norwega. Liczę na sportową złość Svendsena, który zaliczył 4 pudła i zajął dopiero 43 miejsce w sprincie. Norwego traci do Amerykanina 8 sekund (ten zaliczył 3 pudła). Burke marnie w tym sezonie, ani razu w I dziesiątce, ostatnio tuła się pomiędzy 40 a 60 miejscem.
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Dzhyma – Guzik 1 @ 1.40 ✅ 7-22
Makarainen – Vitkova 1 @ 1.60 ✅ 2-11
Semerenko – Varcin 1 @ 1.20 ✅ 9-21
Ako: 2,36 Sts
Forma Krystyny zarówno biegowa jak i strzelecka wciąż jest na średnim a jak na możliwości Pałki-Guzik na słabym poziomie. W dzisiejszym pojedynku stawiam na Ukrainkę, która wystartuje 14 sekund przed Krystyną. Wczoraj Dzhyma pobiegła lepiej od Guzik, z każdym kolejnym okrążeniem to Krystyna zdecydowanie traciła na trasie w porównaniu do rywalki. Strzelecko w biegu pościgowym Dzhyma bardzo dobra na poziomie 88, 89 %, Krystyna może „pochwalić się” poziomem poniżej 80%. Widać, że Dzhyma lubi biegi pościgowe – zdecydowanie poprawiała w nich swoje wyniki raz awansując do pierwszej dziesiątki a następnym razem z 60 miejsca na 34. Kilka plusów po stronie Dzhymy, więc idę w jej stronę.
Semerenko z Varcin, no dobra fantastyczny wynik Francuski w sprincie, ale biegi na dochodzenie czy massowe weryfikują umiejętności, dodatkowo forma Valji jest wysoka i ustabilizowana.
Szukałem „dobrej” przeciwniczki dla Kaisy i padło na Veronikę, w sprincie biegowo Kaisa o 40 sekund lepsza od Vitkowej, która wciąż biega dobrze(4 czas sprintu w biegu), ale różnica między nimi była spora i raczej dziś nie powinna ulec zmianie. Makarainen jak na poważnie myśli o wygraniu pucharu świata musi wrócić na miejsca medalowe. Kaisa nie wygrała od 7 biegów, głód zwycięstwa musi być duży. Co do Vitkovej wydaje mi się, że nie wytrzyma presji 18 tyś widzów, w żadnym tegorocznym biegu na dochodzenie nie zaprezentowała się dobrze. Przewaga jaką ma ze sprintu nad Makarainen powinna zostać szybko przez Finkę zniwelowana.
Zobaczymy co rywalizacja pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bieg pościgowy mężczyzn 12.5 km✅ 1
Typ: Zwycięzca - J. Fak
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś moim zdaniem bardzo interesujący bieg pościgowy na dystansie 12.5 km w Nowym Mieście na Morawach. Po biegu sprinterskim liderem jest Słoweniec Fak i według mnie ma dzisiaj duże szanse na wygraną. Fak na starcie będzie miał 13 sekund przewagi nad Schempem oraz 26 sekund nad Francuzami Forcade i Beatrix. Różnice bardzo niewielkie bo 17 zawodnik ma do lider zaledwie 1.05 sekund straty. sloweniec to bardzo mocny zawodnik zwłaszcza w biegu. Strzelanie nie zawsze mu wychodzi w Anterselwie 3 pudła i 7 miejsce. Często właśnie strzelanie stoi mu na drodze do świetnych wyników. Chociaż nie jest tak źle już uciułał trochę medali brąz olimpijski jeszcze w barwach Chorwacji. Na Mistrzostwach Świata jeden złoty medal jeden srebrny oraz dwa brązowe. Dzisiaj warunki w Nowym Mieście trudne wiatr zmienny i mogą być błędy na strzelnicy według mnie jeżeli na strzelnicy Fak popełni jeden lub dwa błędy ma bardzo duże szanse na wygrana bo pozostali zawodnicy też będą pudłować. W biegu natomiast Fak jest zawsze mocny i nie ustępuje takim zawodnikom jak Fourcade , Schemp, Shipulin.
Świetna forma biegowa. Strzelanie na dobrym poziomie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom