>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2013/2014 -Pokljuka 06.03-09.03 2014

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pokljuka
06 Mrz 12:30 Men 10 km Sprint
06 Mrz 15:30 Women 7.5 km Sprint
08 Mrz 11:15 Men 12.5 km Pursuit
08 Mrz 13:25 Women 10 km Pursuit
09 Mrz 11:15 Men 15 km Mass Start
09 Mrz 13:25 Women 12.5 km Mass Start

Po Igrzyskach Zimowych w Soczi wracamy do biatlonu, sportowcy zawitają do Słowenii. Zapraszam do typowania i pisania analiz.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
A co to wszyscy zapomnieli o biathlonie?:]
Bieg pościgowy kobitek:
Wierer vs Gwizdoń |1| kurs:1,30✅
Formuła jest taka jak zawsze:Są cztery strzelania graj przeciwko Gwizdoń i tego się trzymam i w tym przypadku.Włoszki Wierer i Oberhofer w ostatnim czasie prezentowały wysoką formę i moim zdaniem warto stawiać w ich kierunku,a w tym przypadku w kierunku Doroty:grin:.Wierer rusza z 25 sekundową przewagą,w biegu odstawać nie będzie,a na strzelnicy według mnie jest obecnie lepszą zawodniczką.Nie wierzę w dzień konia Magdy na strzelnicy i swoje pudła pewnie zaliczy.Włoszka powinna wyjść z tego pojedynku jako zwyciężczyni.
Vilukhina vs Henkel |1| kurs:1,60⛔
Lubię grać na Olge,bo ona potrafi wykręcić dobry wynik w każdym biegu.Tutaj za rywalkę ma kończącą powoli przygodę z biathlonem Andree Henkel.Vilukhina strzela lepiej i to,że Niemka prezentuje się w tym sezonie w tym elemencie słabo wiadomo nie od dziś.Sprint to potwierdził,Niemka zaliczyła od dwa pudła więcej.Olga startuje z 38 sekundową przewagą i nie wierzę w to aby ją zaprzepaściła.Biegowo też raczej Henkel nie powinna odrabiać.Stawiam,więc na Vilukhine.
Skardino vs Eckhoff |1| kurs:1,70⛔
Skardino vs Virolaynen |1| kurs:1,30⛔żenada

Szykuje się kolejne 20/20 Białorusinki w tym sezonie?Być może i dlatego myślę,że szczególnie w takim biegu należy na nią grać.Strzela dużo lepiej od obu i to powinien być klucz tego,że będzie od nich wyżej na mecie.Aczkolwiek z Eckhoff nie szalałbym za bardzo,bo może mieć dzień w którym wychodzić jej będzie wszystko.Myślę jednak,że zapas Skardino w postaci 28 sekund powinien wystarczyć.Virolaynen wyskoczyła w sprincie ale dziś Skardino powinna ją łyknąć,bo na pewno Virolaynen dzisiaj wszystkiego nie wystrzela i spadnie trochę miejsc w dół.
Bukmacher:STS
Bieg pościgowy mężczyzn:
Peiffer vs Pinter |1| kurs:1,25⛔brak słów
41 sekund zapasu na starcie Niemca,lepszy biegowo,na strzelnicy potrafi Arnd być solidny i na pewno od Pintera w tym elemencie nie ustępuje.Kurs marny ale jak Peiffer to przegra to będzie...nie do kończę kim.Stawiam na Niemca.
Bukmacher:STS

Malyshko vs Landertinger |2| kurs:1,85⛔

Małysz pokazał się wreszcie z dobrej strony ale nie powoduje to od razu tego,żeby wystawiać go na równi z Landertingerem przed biegiem pościgowym.Dominik prezentuje bdb formę od dłuższego czasu,zarówno na strzelnicy i biegowo prezentuje odpowiedni poziom.Dla mnie dyspozycja dziś Ruska to dalej zagadka i kto wie czy znów nie zanotuje dużo gorszego występu.Stawiam,więc na Austriaka.
Eder vs Soukup |2| kurs:2,30⛔
Dla mnie para 50/50 i dlatego stawiam na Czecha.Potencjał,forma,bieg,strzelanie obu panów obecnie według mnie na podobnym poziomie i w typie na Soukupa widzę lekkie value.

Bukmacher:Expekt
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Boehm - Volkov 1 @ 1,83 bet365 ✅ 16 - 29
Przyzwoity Niemiec, nie schodzi ponizej pewnego poziomu. Startuje z ponad 15sec przewagą nad Ruskim człaponem, w dodatku nie strzela jakoś bardzo gorzej od Volkova.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ferry vs T.Boe |1| kurs:1,60 ZWROT
Ferry tutaj póki co weekend sezonu.Bdb strzela+świetnie biegnie.Boe słabo,sporo pudeł,biegowo rewelacji nie ma.Dziś znowu bieg dla Ferrego,cztery strzelania i szansa na kolejną dobrą lokatę.Boe jest gorszym strzelcem i nie powinien mu zagrozić.
Landertinger vs Volkov |1| kurs:1,55✅

Znów gram na Austriaka,konsekwentnie.Wczoraj się nie udało,brakło tych paru sekund ale cóż bywa.Dziś gram go w zestawieniu z mniej wymagającym Rosjaninem.Volkov to dobry strzelec,ale słabo biega,a tu w Pokljuce nawet tego pierwszego elementu dobrze nie pokazuje.Landertinger lubi takie biegi jest formie i nawet mimo słabszej dyspozycji biegowej powinien zająć znów dobrą pozycję.
Bez analizy dwa value moim zdaniem:
Fourcade vs Shipulin |2| kurs:3,15
Svendsen vs Fak |2| kurs:2,52

Bukmacher:Marathonbet
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Chociaż tu się nie udzielam to sport ten oglądam i znalazłem perełke wgł mnie
D.Domravecha : Gabi Soukalova
Typ : 1
Kurs : 1.41
Soukalova nie startowała tu podczas dwóch poprzednich biegów, ponieważ była chora. Nie wiem jak to jest teraz, skoro jest zgłoszona do biegu tzn, że wystartuje w nim i się lepiej czuje, ale tak szczerze powiedziawszy po przeziębieniu organizm zawsze jest osłabiony i w biegu na pewno wiele straci do rakiety z Białorusii. Strzelecko obie zawodniczki są podobne do siebie,chociaż myślę, że Gabi stać na bezbłędne strzelanie. Jednakże na dziś dzień nie daje szans mojej ulubionej biathlonistce.
Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
IBU World Cup. Pokljuka. Mass Start. Men
Bjoerndalen, Ole Einar vs Boe, Johannes Thingnes
Typ: Bjoerndalen, Ole Einar @ 1.68 ⛔ 9-5 :;/: OEB olał system w końcówce, po ostatnim strzelaniu 13s straty do Boe, a na mecie 43s...
Dwa pokolenia norweskiego biatlonu, dzieli ich wiele, a wydaje się, że zwłaszcza aktualna forma. Bjoerndalen od świetnych dla siebie Igrzysk przeżywa mały renesans formy, co dowodzi wczorajsze podium w biegu pościgowym. Młody Boe to oczywiści wielki talent, co udowodnił w Annecy wygrywając sprint i bieg pościgowy, wszystko fajnie, tylko, że to było w grudniu i jak na razie to był jego jedyny wyskok w tym sezonie. Potem młody Norweg popadł w przeciętność i rzadko gościł choćby w top10. Wczoraj zupełny niewypał, na strzelnicy lekki dramat (5 pudeł), w biegu też człapał, bo do Bjoerndalena (2 pudła) stracił blisko 3 minuty i ledwo zmieścił się w pierwszej 30-tce. Biegowo weteran na pewno lepszy i jeśli nie będzie dramatu z karabinkiem w reku, to nawet 2 pudła straty nie będą problem do nadrobienia w biegu.
Marathon
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Expekt
Podium:B.Ferry 2,50 peffka ✅
Sportingbet
Podium:A.Shipulin 2,40 ZWROT
Obaj zawodnicy wyglądają naprawdę dobrze podczas tego weekendu biathlonowego. Dzisiaj również 4 strzelania a panowie na strzelnicy wyglądają bardzo dobrze. Duże szanse na podium chociaż jednego z nich. Biegowo lepszy Szwed.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Soukalova vs Vilukhina |2| kurs:3,20 ZWROT
Tutaj myślę,że Olga powalczy.Soukalova po chorobie,nie startowała i nie wiadomo czego się po niej spodziewać.Vilukhina odstaje trochę biegowo ale bdb strzela.1,25 na Soukalovą to trochę mało.Tym bardziej,że Rosjanka prezentuje dość równą formę i regularnie zajmuje dobre miejsca.

Bukmacher:STS

Kuzmina vs Eckhoff |2| kurs:2,14⛔

Kursy moim zdaniem powinny być odwrotne.Eckhoff wygląda tu dobrze,lepiej strzela,nieźle biegowo.Kuza trochę pod formą,słabo na strzelnicy.Eckhoff ostatnimi czasy poprawiła strzelanie i myślę,że może tutaj zająć lepsze miejsce od Słowaczki.
Wierer vs Dahlmeier |1| kurs:1,46✅
Włoszka jest w gazie.Zarówno dobrze wygląda jeśli chodzi o bieg jak i o strzelanie.Niemka zatraciła formę z początku sezonu,biegowo przeciętna.Wierer prezentuje w Pokljuce wysoką formę i myślę,że dziś ją potwierdzi i zajmie lepsze miejsce od Dahlmeier.
Bukmacher:Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom