>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2013/2014 - Oberhof - 03.01.2014 - 05.01.2014

Status
Zamknięty.
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Efortuna
Soukalova
- Pidhrushna 1(1,55)
Soukalova po wpadce strzeleckiej w sprincie awansowała w biegu na dochodzenie o 14 pozycji. Zaliczyła juz tylko 2 karne rundy czyli 18/20. Obecnie jest szybsza na trasie od Ukrainki, strzelecko też pewniejsza, Pidhrushna lubi sobie postrzelać obok tarczy szczególnie w stójce. Pewny bet jak dla mnie.
Wynik:✅13-14. słaby bieg Soukalovej, dobre strzelanie Pidhrushnej, ale to mnie nie dziwi, ale biegiem mnie nie zaskoczyła.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Wierer - Pałka 2 1.82

Krysia przyzwyczajona do walki bezpośredniej, wczoraj biegowo prezentowała się już nieco lepiej. Wierer nie jest tak doświadczona, wczoraj sporo straciła biegowo, dla mnie warto po takim kursie.

Eckhoff - Ringen 2 2.35

dwie Norweżki, które mają problemy na strzelnicy, trudno powiedzieć jak im strzelecko dziś pójdzie, zapewne obie &quot;trochę&quot; napudłują, jednak Ringen na tych trasach czuje się świetnie, biegowo nadrobi, warto spróbować.

AKO: 4.277
marathonbet
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Valj Semerenko vs Eckhoff |1| kurs:1,35⛔
Semerenko pewniejsza jeśli chodzi o strzelnicę,biegowo nie powinna dużo stracić.Na przestrzeni sezonu dużo lepsza forma jak i wyniki.Valja nie schodzi poniżej określonego poziomu i myślę,że z tej pary wyjdzie zwycięsko.
Henkel vs Vitkova |2| kurs:1,90⛔
Nie wydaje mi się aby Henkel była tutaj faworytką.Czeszka lepsza forma,na strzelnicy ostatnio pewniejsza.Niemka przeciętna.Stawiam na Vitkovą.
Vilukhina vs Starykh |1| kurs:1,70✅
Starykh w Oberhofie spisuje się poniżej oczekiwań i nie wygląda tu dobrze.Vilukhina wczoraj pokazała,że jest w dobrej dyspozycji,na strzelnicy poradziła sobie bdb.Wcześniej stawiałbym na Starykh ale obecnie myślę,że Olga w lepszej formie.
Pidhrushna vs Gasparin |1| kurs:1,40✅
Szwajcarka w Oberhofie bardzo słabo.Pidhrushna trzyma poziom.Biegowo od rywalki słabsza ale na strzelnicy uważam,że jest pewniejsza.Stawiam na Ukrainke.
Pałka vs Hildebrand |1| kurs:1,75✅
Krysia prezentuje się dobrze,lubi biegi ze startu wspólnego.Niemka nie zachwyca,myślę,że Pałki nie wyprzedzi.
Bukmacher:STS
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
E.Sachenbacher-Stehle vs F.Hildebrand
Marathonbet 1.75
Ja dorzucam od siebie typ na Sachenbacher-Stehle.
Obie niepewne na strzenicy, ale moja faworytka jest w stanie odrobić 2 pudła.
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
BERGER-VALJ.SEMERENKO-1 1.55✅ Fortuna Berger szybsza widac ze powoli forma wraca na strzelnicy troche slabiej ale jest w stanie odrobic karna runde...BOE J.-USTYUGOV-1 1.6✅ Fortuna Norweg biegowo jak i na strzelnicy lepszy...Rusek potrafi na strzelnicy zrobic &quot;cuda&quot;...OLE E.B.-MORAVEC-1 1.55⛔ Fortuna Ole w formie biegowo lepszy od Czecha na strzelnicy podobnie...cos z CHANCE a.s SLESINGR-LINDSTROEM-1 1.98⛔ Czech widac zlapal forme na strzelnicy pewniejszy i to powinno wystarczyc...HENKEL-HILDEBRAND-2 2.52⛔ starsza z niemek bez formy ...Mlodsza pewniejsza biegowo i na strzelnicy po takim kursie warto...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Robinho co do jednego typu się nie zgadzam zdecydowanie to Henkel - Vitkova.
pamiętać trzeba o tym że Henkel w piątek się wywróciła, straciła trochę czasu, a wczoraj już biegowo od Czeszki zdecydowanie lepsza, ogólnie dobry występ i awans o ponad 20 pozycji. odradzam.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Synnove Solemdal - Veronika Vitkova 1 1,80 Marathonbet ✅
Dzisiaj bieg masowy Pań. Obie podobnie strzelają to znaczy potrafią pudłować ale o niebo lepszą biegaczką jest Synnove. W tym upatruje sukces ponieważ trasa jest długa. Wczoraj zajęła miejsce na podium a przypomnę w sprincie była 21. To pokazuje, że na takiej długiej trasie mimo 2 pudeł nadrobiła osiemnaście pozycji. Dzisiaj odcinek jeszcze dłuższy niż wczoraj więc znowu szansa dla zawodniczek które nie żle strzelają ale bardzo dobrze biegają i do nich należy Solemdal. Uważam, że dzisiaj będzie wyżej niż Vitkowa. Dodam, że na takim odcinku spokojnie może odrobić karną rundę.
Kaisa Makarainen - Gabriela Soukalova 1 1,92 Marathonbet ✅
Rzadko gram przeciwko Gabrieli ponieważ bardzo ją lubię chyba głównie za jej urodę i uśmiech.. ???? Kaisa jednak jest w formie, nie przekonywała mnie ona bo z reguł dużo pudłowała mimo swojego super biegu. Gabriela trochę może lepiej strzela niż Finka ale biegiem nie dorównuje jej do pięt. Puki co jest to weekend Domrachevej i Makarainen i może tak pozostać bo obie nawet, że strzelają nie rewelacyjnie to puki co super biegają i to ich przewaga. Uważam, że Kaisa która jest w stanie odrobić nawet karną rundę do Czeszki będzie na mecie szybciej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom