>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betssen - zwrócone zakłady powtarzające

M 0

mannymaker

Użytkownik
Postawiłem na stronie betssen.com zakłady, że Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Arabią Saudyjską. Zakład został wniesiony w postaci kilku kuponów. Na zdarzenie był limit, ok. 1600 zł, który po postawieniu zakładu po jakimś czasie się odnawiał. I tak kilka razy stawiałem ten zakład. Teraz po meczu patrzę, a oni zaliczyli mi tylko ten pierwszy zakład, a pozostałe widnieją jako "returned". Pani na czacie cytuje mi regulamin, który brzmi: "W przypadku, gdy firma wykryje więcej niż 1 zakład z tego samego konta gry na ten sam wynik, który się powtarza (zarówno zakłady pojedyncze, jak i zakłady wielokrotne), ma prawo zaakceptować jako ważny tylko pierwszy zakład i unieważnić pozostałe, niezależnie od kalkulacji zakładu etap". Wygląda mi to beznadziejną sytuację, ale po pierwsze dlaczego w ogóle system przyjął moje zakłady, a poza tym dlaczego nie zwrócili stawki przed meczem? Czy któryś z forumowiczów może coś doradzić? Pani z czatu powiedziała, że mogę napisać do nich maila, ale nie sądzę, żeby to coś zmieniło. Z góry dziękuję, za pomoc.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
betssen to stare bsensation.com z tego co widzę. Nie wiem co możesz zrobić nie widzę ich na żadnych stronach rankingowych 🤷‍♂️ JA Ci mogę napisać co ja bym zrobił. Wyślij im reklamacje z zapytaniem dlaczego ich system pozwala na wielokrotne zawieranie zakładów skoro jest to zabronione w regulaminie. Zapytaj się, dlaczego tego nie zablokują i wprowadzają tym samym użytkowników w błąd łamiąc przy tym warunki licencyjne. Poinformuj też ich o tym, że oprócz złożenia reklamacji zamierzasz powiadomić licencjodawcę o tym procederze (https://validator.antillephone.com/...eaeb79&stamp=1fb8f4073da5bc053438958af84f0d4f), który świadomie wprowadza użytkowników w błąd. I nie jest to wina systemu tylko świadome działanie bukmachera (to też im napisz) i napisz, że z łatwością udowodnisz ciąg przyczynowo skutkowy :)

na dole w linku, który wkleiłem jest email gdzie skargi składać tylko użyj takich słów jak ja użyłem (pisząc do betssen także) aby to wyglądało na bełkot kogoś kto się zna na prawie ;)

edit: napisz jeszcze, że jest to zapis abuzywny i zdajesz sobie sprawę z tego, że akceptacja regulaminu nie oznacza jego zgodności z prawem, bo jesteś z Polski gdzie cały czas masz doczynienia z tego typu spawami wobec bukmachera :LOL: pamiętaj to kim jesteś zależy wyłącznie od Ciebie... albo będziesz kimś kto nic nie może albo będziesz kimś komu nikt nic zrobić nie może ;)
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Zrobię jak radzisz i wyślę im konkretną reklamację. Pozdrawiam.
Pamiętaj! Nigdy nie ulegaj emocjom i nie strasz ich :) oni mają odnieść wrażenie, że tak na prawdę nie zależy Ci na pieniądzach a na tym aby nikogo więcej to nie spotkało ;) jak będziesz ich straszył to będą wiedzieć, że nic im nie zrobisz. Takie straszenie to oznaka bezsilności a to spece od socjotechnik.
 
Do góry Bottom