>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628_WYSOKA_WYGRANA.png

Warto gonić marzenia! Nasz Gracz wygrał przeszło 232 tys. złotych!

33-letni Krzysiek z pewnością będzie już do końca życia wspominał miniony, październikowy weekend! Kupon, który zagrał przyniósł mu chwałę i sporo pieniędzy, bo przeszło 232 tys. zł!

Weekend pełen emocji!

Ależ taśmę stworzył nasz Gracz! Krzysiek zasiadł w fotelu i w piątek, 20 października, stworzył kupon składający się aż z 19 zdarzeń. Na rozliczenie musiał poczekać do poniedziałku, ale jak się okazało było warto!

33-letni Krzysztof postanowił zapewnić sobie dreszczyk emocji przez cały weekend. Na kuponie znalazły się zdarzenia od piątku do poniedziałku głównie z topowych europejskich lig. Nie zabrakło oczywiście również takich smaczków jak chociażby mecz 2. ligi polskiej. Łącznie 19 trafionych zdarzeń - szacun!

Po trafieniu 18 z 19 meczów, nasz Gracz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z przydatnej funkcji cashoutu, dzięki której połowę ze stawki 232 tysięcy złotych wygrał już przed rozstrzygnięciem spotkania Tottenham - Fulham. Gratulujemy!

Krzysiek pomógł szczęściu i zagrał odważnie. Ty też jesteś w stanie to zrobić. Graj każdego dnia, korzystaj z promocji i goń za marzeniami!

Kupony można zobaczyć -> TUTAJ
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Wlasnie oskubali moja dziewczynę na 500 pln. Tylko dlatego ze pierwsza wplate zrobila blikiem nie ze swojego konta i cała wygrana z bonusu jej (moim zdaniem) po prostu ukradli bo inaczej sie tego nie da nazwac. Polecam uważać

Jezeli od razu przy pierwszej weryfikacji konta dopatrzyliby sie nieprawidłowości i nie przyznali bonusu to jeszcze rozumiem bo ich prawo nie dac bonusu ale w tym przypadku to jawne oszustwo
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Wlasnie oskubali moja dziewczynę na 500 pln. Tylko dlatego ze pierwsza wplate zrobila blikiem nie ze swojego konta i cała wygrana z bonusu jej (moim zdaniem) po prostu ukradli bo inaczej sie tego nie da nazwac. Polecam uważać
Jezeli od razu przy pierwszej weryfikacji konta dopatrzyliby sie nieprawidłowości i nie przyznali bonusu to jeszcze rozumiem bo ich prawo nie dac bonusu ale w tym przypadku to jawne oszustwo
Ale na co polecasz uważać?
Zrobiłeś multi na dziewczynę i popełniłeś błąd, dzięki któremu buk cię wyłapał.
Czemu przez swoją głupotę wystawiasz im złą opinię?
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Ale na co polecasz uważać?
Zrobiłeś multi na dziewczynę i popełniłeś błąd, dzięki któremu buk cię wyłapał.
Czemu przez swoją głupotę wystawiasz im złą opinię?
Napisałem wyraznie czym jest spowodowana moja zla opinia, kazdy moze ocenić to jak chce . To że polecilem swojej dziewczynie zalozyc konto z powodu bonusu nie znaczy ze zalozylem multikonto
 
K 20

kiniek78

Użytkownik
Napisałem wyraznie czym jest spowodowana moja zla opinia, kazdy moze ocenić to jak chce . To że polecilem swojej dziewczynie zalozyc konto z powodu bonusu nie znaczy ze zalozylem multikonto
Chciałeś ich wydymać, ale zrobiłeś to nieudolnie i jeszcze masz do nich pretensje. Nie ma to jak kombinować i się dziwić, że jak wyłapali to zabrali.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
krótka historyjka która mnie spotkała grając na ich maszynach w lokalach(głownie są to bary):
online limituja błyskawicznie , wiec sprawdziłem liste lokali w których można pograć zakłady w betfan, 1km ode mnie maja dwie maszyny na których wygrałem w zakładach sportowych około 5000zł. Od tego momentu zaczęły się schody. Wypłacić dla nich tak "wysoką sume" nie jest zbyt proste. w 1. dniu zostało mi wypłacone 900zł, w kolejnym dniu 254zł , a w 3dniu całe 109zł. obsługa twierdzi że szef z betfan ma 500km do ich lokalu i żeby próbowac wypłacić pieniadzę około środy. W miedzyczasie dowiedziałem się że 30km ode mnie jest równiez lokal betfan. Pojechałem i tam równiez obsługa w szoku, wypłacono mi 800zł, a reszte 200zł ktorę mieli w kasetce zostawili sobie na wypłate mniejszych wygranych dla innych graczy. oczywiście gdyby nie okazjonalna oferta która była tylko u nich i w sts zapewne w życiu bym tam nie poszedł, zobaczymy czy za kilka dni uda się wypłacić reszte około 3000zł,
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
Kiedyś w sts w punkcie stacjonarnym miałem taki przypadek. Po weekendzie poszedłem po wygraną i odesłali mnie z kwitkiem. Kazali przyjść w połowie tygodnia. Kwota była dużo niższa niż 5k
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Muszę pochwalić zachowanie betfan. W grudniu na maszynie zagrałem kupony, dwa z nich weszły ale niestety fizycznie je zgubiłem. Jednak po wyjściu z lokalu zrobiłem ich fotki. W reklamacji napisałem że mam zdjęcia zagubionych kuponów i prosiłem o możliwość wypłacenia wygranej na co betfan się przychylił i wygrana jest u mnie. Niecałe 2k pln. Także brawa za taką postawę bo wiem że nie wszyscy nasi bukmacherzy podobnie rozstrzygnęliby tę sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Muszę pochwalić zachowanie betfan. W grudniu na maszynie zagrałem kupony, dwa z nich weszły ale niestety fizycznie je zgubiłem. Jednak po wyjściu z lokalu zrobiłem ich fotki. W reklamacji napisałem że mam zdjęcia zagubionych kuponów i prosiłem o możliwość wypłacenia wygranej na co betfan się przychylił i wygrana jest u mnie. Niecałe 2k pln. Także brawa za taką postawę bo wiem że nie wszyscy nasi bukmacherzy podobnie rozstrzygnęliby tę sprawę.
U mnie w betfan to standard. Często brakuje papieru do drukowania i musze wtedy robic fotki kuponow.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Chyba pierwszy raz spotkałem się z praktyką, że bukmacher nie chce podać źródła wyników, na które się powołuje.

Zdarzyło mi się spotkanie CS2GO, gdzie opierałem się na godzinie rozpoczęcia spotkania wg hltv.org oraz oficjalnego organizatora EDEN Esports. Podałem na czacie linki z wynikami.

Betfan w rozliczeniu zrobił zwrot sugerując, że ich źródło wskazuje inaczej.

Na moją prośbę o podanie, gdyż chciałem zweryfikować rozbieżność otrzymałem argumenty:
"nie podajemy konkretnie informacji, gdzie znaleźć taki oficjalny raport, nie możemy tego robić"
"Nie ma punktu regulaminu, który obligowałby nas do podawania konkretnego źródła.Jest to informacja, którą otrzymałem od Działu Bukmacherskiego i na tym bazuję. "
"Obawiam się, że nie możemy wysyłać odnośników do stron podmiotów trzecich"


Także wiecie: Twoje oficjalne źródło według ich oficjalnie tajne źródło =0:1.

Po bardzo długiej korespondencji otrzymałem info, że jak ich oficjalne tajne źródło zmieni rezultat to skorygują w ciagu godziny. Skorygowali mi ostatecznie ale tylko na jednym kuponie (moje oficjalne źródła podtrzymały wynik i czas rozegrania meczu) , a za grałem zdarzenie na 4.
Na pozostałych twierdzą, że nie miałem uwag :D Chociaż jak korespondowałem to wskazywałem, ze zagrałem na kilku kuponach i poprosili o przykład 1.

Nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobisz.

Czekam na rozpatrzenie reklamacji i chętnie podzielę się wnioskami.
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
To byłby super projekt. W innych cywilizowanych krajach biorą się od drugiej strony do d... firmom, więc przydałoby się i u nas tym niby legalnym, które mają tyle wspólnego z prawnym działaniem co i 😂 czytając przypadki na tym forum
 
Do góry Bottom