>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Back & Lay

S 0

shamee78

Użytkownik
W poprzednich postach dużo było o pewnej metodzie grania u buka &quot;betfair&quot; mam jedno zasadnicze pytanie czy jeżeli postawię Lay na remis i padnie jakikoklwiek inny wynik od remisu to wygram?
bo wydaje mi się to aż niemożliwe... Będę wdzięczny za odpowiedź.
:kwasny4565:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
W poprzednich postach dużo było o pewnej metodzie grania u buka &quot;betfair&quot; mam jedno zasadnicze pytanie czy jeżeli postawię Lay na remis i padnie jakikoklwiek inny wynik od remisu to wygram?
bo wydaje mi się to aż niemożliwe... Będę wdzięczny za odpowiedź.
:kwasny4565:
dokladnie tak
radze sie jednak nie napalac, kursy na layu liczy sie inaczej niz normalnie, wzor na to jest:
k=1/(1-(1/K))
K - kurs lay
k - kurs rzeczywisty (&quot;zwykly&quot;)
np w dzisiejszym meczu Derby - Arsenal kurs lay na remis wynosi 5,9 (betfair), policzmy wiec:
k=1/(1-(1/5,9))
k=1/(1-0,1695)
k=1/0,8305
k=1,20 -kurs rzeczywisty na to spotkanie, stawiajac wiec 10zl zarobimy 2 zl jesli nie bedzie remisu
jak wiec widac interes z tego jest jak na wszystkich innych zakladach...
 
S 0

shamee78

Użytkownik
A co z opcją możliwości podwyższania stawki mogę ją zaproponowac na 6,1 np w stosunku do tego co jest aktualnie &quot;zagrywane&quot; ?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
A co z opcją możliwości podwyższania stawki mogę ją zaproponowac na 6,1 np w stosunku do tego co jest aktualnie &quot;zagrywane&quot; ?
mozesz, ale ktos musi przyjac zaklad po zaproponowanym przez ciebie kursie
inna sprawa ze jak zmienisz z 5,9 na 6,1 to sobie nie poprawisz, grajac lay musisz miec jak najmniejszy kurs, wtedy wygrywasz najwiecej...
 
S 0

shamee78

Użytkownik
Dzieki &quot;michalnada&quot; za przykład ale jeżeli można zadać jeszcze jedno pytanie to?
Mogę sam zaproponować kursy na &quot;back&quot; jeżeli przed samym meczem ustawię atrakcyjny kurs na &quot;x&quot; i po podliczeniu wszystkiego wyjdzie mi z kombinacji &quot;sure bet&quot; (bo ktoś się znajdzie chętny żeby to kupić) to zawsze będę do przodu bez względu na uzyskany rezultat.
Co Wy na to?
 
M 0

maxityper

Użytkownik
Dzieki &quot;michalnada&quot; za przykład ale jeżeli można zadać jeszcze jedno pytanie to?
Mogę sam zaproponować kursy na &quot;back&quot; jeżeli przed samym meczem ustawię atrakcyjny kurs na &quot;x&quot; i po podliczeniu wszystkiego wyjdzie mi z kombinacji &quot;sure bet&quot; (bo ktoś się znajdzie chętny żeby to kupić) to zawsze będę do przodu bez względu na uzyskany rezultat.
Co Wy na to?

No na tym to wlasnie polega by w konsekwecnji miec 2 przeciwstane zdazenia obstawione i niezaleznie od wyniku byc do przodu ;) zarabiajac na roznicy kursow. Tylko zadko to sie ustawia przed meczem a w trakcie gdy obserwujemy kursy;) jak ktos majakies pytania co do bet fair to chetnie pomoge na PW
 
Do góry Bottom