>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Southern Stars vs Oakleigh Cannons 2 1,69 ✅
Marathon



dorzucam jeszcze handi -2 azjatycki po 4,45 ✅



http://pl.soccerway.com/matches/2013/07/27/australia/victoria/southern-stars-fc/oakleigh-cannons/1424240/


Wiele dodawać nie trzeba, wystarczy rzucić okiem. Ja osobiście pobieram ten typ bardzo mocno, jednak w temacie stawkuję 5/10 gdyż spotkanie na drugim końcu świata http://pl.soccerway.com/teams/australia/southern-stars-fc/20800/ na takim oto boisku niesie za sobą pewne ryzyko. Składów nawet nie szukam bo i po co... Oakleigh drużyny na poziomie, który reprezentuje Southern ogrywali ostatnio 4-2 i 4-0 oraz toczyli wyrównane mecze ze ścisłą czołówką.

myślę, że warto zwrócić uwagę na ekipę gospodarzy i nie mam na myśli tylko w/w spotkania
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
West Torrens vs. Croydon Kings 1, 1.60 Unibet 3/10 (Australia - Południowa Australia) ⛔ 1:1, pech :|
Gospodarze to zespół, który walczy o dostanie się do fazy play-off. Do końca sezonu zasadniczego niewiele i tracą pięć punktów by dostać się na wymarzoną pozycję. Mają jednak mecz do tyłu i dzisiaj go nadrabiają. Croydon po dobrym początku sezonu, zaczął grać fatalnie. Jest to spowodowane brakiem aż pięciu podstawowych kopaczy, którzy nie wystąpią już do końca sezonu - w tym kapitan oraz dwóch defensorów. Ostatnia dyspozycja gości wszystko nam wyjaśnia, cztery porażki z rzędu w tym 1:4 czy 0:5. Croydon (ex-Polonia Adelaide) najprawdopodobniej utrzyma się w lidze. West Torrens mimo słabszej dyspozycji ostatnio ma nóż na gardle. Sądzę, że dzisiaj będziemy świadkami łatwego zwycięstwa gospodarzy.
Polecam.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
West Torrens vs. Croydon Kings 1, 1.60 Unibet 3/10 (Australia - Południowa Australia)

Gospodarze to zespół, który walczy o dostanie się do fazy play-off. Do końca sezonu zasadniczego niewiele i tracą pięć punktów by dostać się na wymarzoną pozycję. Mają jednak mecz do tyłu i dzisiaj go nadrabiają. Croydon po dobrym początku sezonu, zaczął grać fatalnie. Jest to spowodowane brakiem aż pięciu podstawowych kopaczy, którzy nie wystąpią już do końca sezonu - w tym kapitan oraz dwóch defensorów. Ostatnia dyspozycja gości wszystko nam wyjaśnia, cztery porażki z rzędu w tym 1:4 czy 0:5. Croydon (ex-Polonia Adelaide) najprawdopodobniej utrzyma się w lidze. West Torrens mimo słabszej dyspozycji ostatnio ma nóż na gardle. Sądzę, że dzisiaj będziemy świadkami łatwego zwycięstwa gospodarzy.

Polecam.
Warto jednak zauważyć, że ta &quot;słabsza dyspozycja&quot; gospodarzy oznacza 4 porażki z rzędu. Myślę, że trzeba o tym wspomnieć zanim ktoś pobierze typ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadza się. Niemniej Croydon jest w dużo gorszej sytuacji. Ponadto o nic już praktycznie nie grają. Rywale z dołu tabeli mają dużo cięższe mecze na finiszu, zatem goście się utrzymają na niemal 100%. West Torrens nie przepuści takiej okazji i to wygrają dzisiaj.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
http://pl.soccerway.com/national/australia/victoria/2013/regular-season/r20084/
Jak widać ekipa Richmond jest bliska spadku. Mają zaległy mecz z zespołem Dandenong w piątek, kursów niestety nie ma, a ja widzę ich win. Niezależnie jednak od wyniku tego spotkania kolejnym meczem o życie jest spotkanie z outsiderem Southern Stars. Goście to dostarczyciele punktów, o których pisałem już wcześniej, poza pojedyńczymi wyjątkami wszystko dostają ostro po tyłkach. Śledziłem livescory i jasną mówią, że ich mecze to zabawa do jednej bramki, bynajmniej to nie oni są stroną dominującą. W meczu Richmond - Stars, który odbędzie się 13 września nie widzę innej opcji jak pewny win gospodarzy i pobieram go już dziś w marathonie z handi po zadowolającym kursie.
Richmond vs Southern Stars
Richmond -1,5 2,05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom