>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (09.04.2023 - 16.04.2023)

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 949,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
13.04. (czwartek) 🎾

👉 Musetti vs. Djokovic powyżej 18,5 gemów @1,5 ✅ lub Musetti wygra seta @2,3 ✅ spotkanie o ćwierćfinał turnieju rangi Masters, które zapowiada się arcyciekawie, choć jeszcze przed tygodniem powiedzielibyśmy, że to raczej będzie mecz bez historii. Lorenzo ostatni dobry turniej, który pamiętam zagrał w ubiegłym sezonie w Paryżu, gdzie przegrał z...Djokoviciem. Później raczej zawodził z pojedynczymi wyjątkami, a przed tygodniem wydawałoby się, że coś ruszyło. Wzrost dyspozycji potwierdził właśnie tutaj ogrywając bardzo pewnie Kecmanovicia i swojego rodaka Nardiego. Oczywiście tym razem poprzeczka zawiśnie wiele wyżej, ale sam styl gry Musettiego zrobił duże wrażenie. Był wręcz wszędzie i popełnił bardzo niską liczbę niewymuszonych błędów, które często były jego wizytówką. Na serwisie także potrafi dołożyć i nie stawiam go na straconej pozycji, szczególnie, że już kiedyś potrafił napsuć krwi Serbowi, ale co ważniejsze Nole na inaugurację turnieju zaliczył bardzo słaby występ z Gakhovem, który jeszcze niedawno bił się w turniejach rangi ITF. Djokovic ewidentnie nie był sobą, ale trzeba też przymknąć na to oko, bo wielcy gracze mają w zwyczaju powolne wejście w turniej, a Serb potrafi też dołożyć od siebie nieco aktorstwa, a czasem zwykłego zlekceważenia. Jestem przekonany, że dziś zagra znacznie lepsze zawody, lecz jeśli zobaczymy Włocha odbijającego na tak wysokim poziomie oraz tak szybkiego jak w ostatnich dwóch meczach to myślę, że może spokojnie urwać kilka gemów, a może nawet seta.

👉 Sinner wygra @1,3 ✅ lub Sinner powyżej 2,5 przełamań @1,61 (vs. Hurkacz) ✅ forBET. Nie ma w tych kursach value, ale porażka Włocha będzie tu sporą niespodzianką. Minusem u Jannika jest jedynie brak ogrania na cegle, bo zagrał zaledwie seta ze Schwartzmanem, który kreczował. Hubert pograł więcej, lecz każde z tych spotkań miało podobny obraz, a mianowicie Polak bronił się serwisem, a w wymianach był pasywny i czekał na błąd rywala. Taki scenariusz nie przejdzie z Sinnerem, który będzie grał płasko i szukał winnerów. Jeśli dostałby rywala, który gra wolno to widziałbym jakieś szanse Huberta, ale w tym przypadku musiałby pomóc sam Włoch przez jakąś niedyspozycję dnia lub kontuzję. Samym serwisem będzie bardzo ciężko cokolwiek ugrać. Chyba, że serwis siedziałby perfekcyjnie i udałoby się doprowadzić do kolejnych loteryjnych tb.

👉 Rune wygra @1,45 (vs. Berrettini) 🔁 ZWROT nie jestem fanem gry Włocha w tym sezonie, szczególnie na cegle. Serwis nie robi w Monte Carlo aż takiego wrażenia i Cerundolo był bardzo bliski wygranej, lecz nie wykorzystał jego słabości. Duńczyk jest tutaj zasłużonym faworytem, bo jest bardziej kompletnym graczem, ale ma luki w kwestiach mentalnych i wolicjonalnych. Matteo w każdej chwili może to wykorzystać dzięki swojemu doświadczeniu i spokojowi. Potrafi wykorzystywać słabości rywali, mimo że sam ma ogromne problemy z bekhendem. Myślę, że to zawodnik, którego wyniki są znacznie większe niż potencjał. Mimo wszystko na mączce nieco bliżej mi do Rune, który odprawił bardzo pewnie Thiema, który wydawało się, że wraca do gry. Austriak nie zagrał źle, ale i tak nie miał szans.

Typ bez analizy:
➡ Sinner vs. Hurkacz poniżej 0,5 tb @1,58 ❌ forBET. Typ przeciwko serii. Hurkacz jest rekordzistą pod względem tb i w tym sezonie ma już ich pod 30 (ciężko to zliczyć). W ostatnich pięciu meczach zawsze był minimum jeden tb, a zdarzyły się nawet trzy na mecz.

Raport asów (skrajne linie) 🎾
Hurkacz vs. Sinner
9,5 – betclic
12,5 – forBET

Hurkacz
6,5 – betclic
8,5 – forBET

Tsitsipas vs. Jarry
10,5 – forBET
12,5 – betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina :16.50+
D.Medvedev- A.Zverev
Typ A.Zverev i poniżej 22.5 gema
Kurs 4.40
Forbet.
Analiza : H2H bardzo wyrównane , wszystkie mecze na hardzie I dominują tam zacięte trzysetowe spotkania.
Medvedev zaskoczył w ostatnim meczu z Sonnego dość gładko pokonując włocha a Zverev również w dwóch setach Bautiste Aguta.
Ostatnio mierzyli się w Indian Wells I było meczycho 7: 6 6;7 5:7 wygrał Rosjanin ale było dosyć blisko 2;0 dla Niemca.
Dziś ich pierwszy mecz na cleyu I może dzisiaj się ufa??? Hm linia 22.5 gema wysoka ale jeden tajbrek i 6:3 to 22 gemy.Latwo nie będzie ale cleyu czysto teoretycznie lepszy jest Sasza no iten kurs mnie skusił
 
Otrzymane punkty reputacji: +660
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Fritz-Tsitsipas 2 @1.42

Niestety nie mialem okazji ogladac dzis tych mecow przed 15, ale probuje tak zdrowo rozsadkowo. Tsitspisas poki co troche trdny do oceny, poniewaz we wczesniejszych rundach Bonzi byl niezdolny do gry i skreczowal po 5 gemach, natomiast Jarrya, a wlascicwie jego styl gry to nie jest do konca dobry wykladnik co do gry, bo Chilijczyk skraca wymiany jak nadazy mu sie okazja i gre opiera na podaniu.

Niemniej jednak sluchalem po meczu wywiadu w studio z Tsitsipasem i kilka odpowiedzi na moje pytania tam padlo. Znczy przede wszystkim Tsitsipas wygral dwie ostatnie rdycje turnieju w Monte Carlo i na pewno zaczal myslec o tym, zeby wygrac po raz trzeci. Tsitsipas tak w ogole jest rezyentem Monte Carlo, ale tu by sie znalazl niejeden tenista czy tenisistka, ktory tak ma zameldowane z wiadomych wzgledow.
Grek na pytanie o swoje ramie, z ktorym mial problem w amerykanskich turniejach przed przyjazdem do Europy, odpowiedzial ze ramie ma sie swietnie, wiec to od razu ogranicza niepokoj.

Trzeba docenic tez Fritza, ktory gra dobrze. Amerykanin mial bardzo dobry mecz z Wawrinka, a Lehecka stanal na wysokosci zadania. Rywali mial bardziej wymagajacych i na tle tych, ktorych pokonal Tsitsipas. Na pewno wiecej praktyki i wartosciowego tenisa, z ktorego plyna korzysci zagral Amerykanin w tym turnieju. Niemniej jednak potenjcla Tsitsipasa na cegle jest wiekszy. Moze ciekzo bedzie Grekowi w poczatkowej fazie meczu, ale mysle, ze Tsitsipas sie rozegra, a jak wejdzie na dobry poziom to wtedy szanse jego wzrosna. Mimo mniejszej praktyki meczowej od rywala i wspomnainaego jakosciowego tenisa, ktorego plyna korzysci, to daje jednak ten typ pod Tsitsipasa, takze dorzucam do akumulacyjnego tradycyjnie przy tak stosunkowo nieduzym kursie i licze na ta dobra gre Tsitsipasa.
 
Tenis by Dawid 949,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
14.04. (piątek) 🎾

👉 Rublev wygra @1,41 (vs. Struff) ✅ luźniejsza propozycja, bo nie mam tu mocnych argumentów, ale liczę na Rosjanina. Niemiec gra znakomicie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta passa będzie trwać dłużej. W ostatniej rundzie trafił na nieco zmęczonego po Estoril Ruuda, a wcześniej bezjajecznego Minaura. Oczywiście nie odbieram mu zasług, bo z jednym jak i drugim trzeba zagrać prawie bezbłędnie, by wygrać, jednak obaj nie mają takich walorów ofensywnych co Andrey.

👉 Musetti vs. Sinner powyżej 19,5 gemów @1,52 ❌ ogólnie miałem nie ruszać tego meczu ze względu, że to starcie rodaków, ale obejrzałem ich poprzednie spotkania i mam kilka przemyśleń. Po pierwsze Musetti gra znakomicie w Monte Carlo i na pewno go stać na zwycięstwo, lecz pytanie czy utrzyma tę samą dyspozycję. Po drugie Sinner zagrał bardzo przeciętnie z Hurkaczem i jeśli to powtórzy to może mieć problem, ale jeśli wzniesie się na swój optymalny poziom to według mnie może być lepszy. Jeśli patrzyłbym tylko na ostatni mecz jednego i drugiego to zagrałbym set underdoga, a jeśli na całokształt to Sinnera. Jednak najbliżej mi do overa, bo daje w nim furtkę do zwycięstwa Sinnera w dwóch setach, lecz po walce, a raczej wykluczam gładką wygraną Musettiego, choć mogę się mylić.

Edit: bezmyślnie skopiowałem wszystko z mojego wątku KUPONY. Oczywiście bez BJKC i ATP Challenger.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Fritz - Tsitsipas
Typ: 2
Kurs: 1.4
Fortuna

Oglądałem mecz Fritza z Wawrinką i oczywiście kompletnie nie przekonał, gdyby Stacho miał więcej kondycji to by z Amerykanina nie bylo co zbierac, ale wiadomo wieku, eksploatowania przez lata na takim poziomie organizmu nie oszukasz, nie zagrał nic szczególnego, widać było jak Stanislav opadał z sił i było to ewidentnie widoczne, drugi tylko przebijał, ziemia to najgorsza nawierzchnia z możliwych, na hardzie przy graniu do 2 setow bym sie bal ruszac(do 3 na szlemie juz nie bo on jest strasznie slaby, nie ma kondycji, wrażenie kruchego itp.)natomiast tu mamy ulubiona ziemie Tsitsipasa, zajezdzi go po calym korcie

Medvedev - Rune
Typ: 2
Kurs: 1.83
Fortuna

Tu po zażartym meczu z Niemcem jestem skłonny zagrać przeciwko Daniłowi, po pierwsze Rune w formie, na ulubionej najlepszej nawierzchni gdzie jego tenis przynosi efekt tj.styl, po drugie wydaje mi się że Danił będzie z czasem podmęczony i tylko czekać jak młodziak wykorzysta to breakiem, po trzecie to najgorsza z nawierzchni dla Ruska - w przeciwieństwie do Duńczyka, te grane płaskie patelnie bez rotacji nie będą robic takiego spustoszenia jak na hardzie , po przełamaniua już nie będzie odłamania, ładny kurs i ogólnie typ, polecam.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Medvedev - Rune
Typ: 2
Kurs: 1.83
Fortuna

Tu po zażartym meczu z Niemcem jestem skłonny zagrać przeciwko Daniłowi, po pierwsze Rune w formie, na ulubionej najlepszej nawierzchni gdzie jego tenis przynosi efekt tj.styl, po drugie wydaje mi się że Danił będzie z czasem podmęczony i tylko czekać jak młodziak wykorzysta to breakiem, po trzecie to najgorsza z nawierzchni dla Ruska - w przeciwieństwie do Duńczyka, te grane płaskie patelnie bez rotacji nie będą robic takiego spustoszenia jak na hardzie , po przełamaniua już nie będzie odłamania, ładny kurs i ogólnie typ, polecam.
Po czym wnosisz że Rune jest w formie? Wygrana z powracającym na dobre tory Thiemem na to raczej nie wskazuje. Daniił na mączce pokazał wczoraj fenomenalną grę i śmiem twierdzić, że nigdy wcześniej tak dobrego spotkania nie zagrał na ziemi. Moim zdaniem mega się wzmocni po tym i nie jest dziś bez szans z Rune, któremu czasem brakuje chłodnej głowy. Poza tym dziś widzę wygranę Rubleva, Sinnera oraz Tsitsipasa :)
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Sinner - Rune
Typ: 1
Kurs: 1.6 będzie spadał
Fortuna

Choć nie mamy za wysokiego kursu to po dzisiejszych meczach stwierdzam że to Jannick zamelduje się w finale. Ktoś na pierwszy rzut oka spojrzy na wynik Rune z Ruskiem i stwierdzi że jest meeega, owszem jest w formie, sam stawialem, ale wystarczy zobaczyć powtórke i stwierdzic jaka padake zagral Danił, jak mu pomogl, Rune przebijał na środek i poza kilkoma akcjami nic nadzwyczajnego nie pokazał, piłki były wolne, porownujac z piłkami Sinnera to ewidentnie inna moc, takie przebijanie, jak ocenialem szanse Danila? Otoz takie że grajac na Dunczyka te plaskie patelnie na ziemi nie beda robily zadnego wrazenia na Holgerze i tak tez sie potwierdziło, efekt mozna zobaczyc w powtorkach, owszem Danil wygral wczesniej z Sasza ale wydaje mi sie ze Niemiec jeszcze nie wrocil do pelnej dyspozycji, jutro natomiast na Jannicku te stosunkowo "wolne" bynajmniej przy przebijaniu pilki nie beda robily wrazenia, bedzie returnowal, a gdy dostanie pilke na srodek tak jak dostawal Danil zaraz skonczy sie to bombą i nie bedzie co zbierac, przekonal sie o tym dzis Musetti, gosc kompletnie nie istnial, mimo niewygorowanego kursu polecam ten typ bo Jannick sie jutro MELDUJE w finale.
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Czy tylko mi się wydaje, ze kursy na finał są lekko absurdalne ? Z jakiej paki Rune aż taki faworyt ?
Dziś skończył przed 22, jutro finał o 14:30.

Rublev ugra seta 1.6 💚💚💚💚
Ciężko mi uwierzyć, ze Rune nawet jeslinwygra to w dwóch setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +881
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Rune-Rublev 1 @1.65

Mysle, ze Rune jest tu faworytem po tym co pokazal w tym turnieju. U Dunczyka jest wszytsko forehand, backhand, skrot i to wszytsko poparte duza sila w wymianach. Runde ma szanse siegnac po drugi tytul ATP 1000 w tak mlodym wieku (ten pierwszy przyszedl w Paris-Bercy). Sinner taki tytul wciaz goni. Sadze, ze jest na dobrej drodze po dzisiejszym meczu Dunczyk.
 
S 28,3K

sobolekk

Użytkownik
Panowie zaznaczam że nie jestem ekspertem od tenisa ale po tym co oglądałem w tym turnieju to dla mnie mecz jest 50/50 a kursy na rune są przesadzone. Dziś był dziwny dzień , pogoda płatała figle
 
Tenis by Dawid 949,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dwa zakłady na finał bez analizy. Osobiście wolę oglądać takie mecze niż stawiać.

➡ Rublev powyżej 5,5 bp @1,81 ✅ forBET
➡ Rune vs. Rublev powyżej 4,5 przełamań @1,66 ✅ forBET

Ogólnie oferta specjalna bardzo szeroka, może znajdziecie coś ciekawszego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1553
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom