>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Aplikacja

S 0

szymonbobry

Użytkownik
Działa wam aplikacja? Mi od ponad godziny wyskakuje jakiś błąd jak wchodzę w zakłady oraz zalogować się nie potrafię, jak u Was to wygląda?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacje od firmy Totolotek w sprawie aplikacji:
- w sobotę mieliśmy problem który rozwiązany został ok 22 z uwagi na duży ruch. W niedzielę działało choć na niektórych pojawiały się drobne problemy. To był dopiero drugi dzień komercyjnego działania aplikacji i staramy się na bieżąco rozwiązywać problemy. Oczywiście bardzo przepraszamy za problemy związane z korzystaniem z aplikacji.
Cały czas pracujemy by nie było żadnych komunikatów z błędem na poszczególnych modelach, zachęcamy do kontaktu z naszym live chat i przekazywaniem ewentualnych problemów.
- promocje na freebet i grę bez podatku w aplikacji są do odwołania. jeżeli będzie miała nastąpić zmiana, na pewno wcześniej o tym poinformujemy. - podsyłam regulamin http://help.totolotek.pl/pomoc/?promocje-i-bonusy/promocja-totolotek-mobile-bez-podatku.html
-Aplikacja ios w procesie akceptacji przez appstopre i zakładamy do 10 dni pojawi do pobrania zarówno wersja na telefony jak i tablety.
- Nowy msite będzie gotowy do końca miesiąca
- Jeżeli cześć waszych użytkowników ma uwagi czy sugestie co do aplikacji i jej funkcjonalności można śmiało je wysłać do nas na [email protected] lub przez livechat.

pozdrawiam.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
A czy teraz aplikacja Wam działa?
Ofertę mogę przeglądać, mecz do kuponu dodam, ale postawić już nie mogę. Mecz z kuponu usuwam bez problemu, a &quot;zagraj&quot; już nie łapie. To u mnie coś nie bangla czy wina apki?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A czy teraz aplikacja Wam działa?
Ofertę mogę przeglądać, mecz do kuponu dodam, ale postawić już nie mogę. Mecz z kuponu usuwam bez problemu, a &quot;zagraj&quot; już nie łapie. To u mnie coś nie bangla czy wina apki?
Nie wiem, jak teraz bo aplikacja już tydzień temu wylądowała w koszu. Wpłaciłem sobie 30zł, zagrałem na over 2,5 w meczu Pogoni z Zagłębiem. Typ nie wszedł, spoko, dostałem 5zł bonusu, za który nie grałem. Potem na wieczorne mecze piątkowe porównałem kursy z forbet i totolotek miał korzystniejsze w typach, które chciałem zagrać, więc wpłaciłem 50zł do totolotka, wchodzę na aplikację, wybieram typy, mam już 3 typy, wpisuję stawkę 50zł i klikam &quot;zagraj&quot; i się nic nie dzieje, zupełnie nic. Myślę dobra, jakiś błąd może, wyłączam i włączam aplikację raz jeszcze, wybieram typy, dalej nic, nie można zagrać. To próbuję zagrać jeden z typów chociaż, które miałem grać - over 2,5 w Gdańsku w meczu przyjaźni. Nie poszło, bo akurat Lechia strzeliła na 1:0 ???? Więc w przerwie meczów stwierdziłem, że spróbuję zagrać under 1,5 w meczu Bundesligi. Najpierw jak kliknąłem na mecz pokazał mi się jakiś błąd, potem pojawiła się oferta, ale wyskoczyło okienko &quot;ostrzeżenie&quot;, tylko było puste, bez żadnego tekstu ???? No nic, przeglądam te kursy, jak już się pojawiły - specjalnie w przerwie, żeby się nie zmieniały kursy i żebym mógł spokojnie zagrać - znalazłem ilość bramek 1,5, klikam poniżej, nic się nie dzieje, próbuję poruszać listą kursów, czy aplikacja się czasem nie zacięła, ale hula wszystko, klikam więc znów na poniżej 1,5 ze 3-4 razy. Potem aplikacja się zacięła, a po odwieszeniu wykonała te 3-4 kliknięcia, co ja, tylko nie kliknęło na poniżej 1,5 a na typ podwójna szansa na 12 i za chwilę potwierdzenie &quot;kupon został postawiony&quot;. Aha. Postawiło mi kupon podwójna szansa 12 za 50zł po kursie 1,4 :] Od razu pomyślałem, że pewnie kuponu nie cofną, ale co mi szkodzi spróbować podbić na livechat, jeszcze póki nie grają, żeby nie było, że po przebiegu meczu chce zrezygnować z kuponu. Wchodzę na stronę na kompie, klikam pomoc, a tu:

A była godzina 21:20, więc nic nie mogłem zrobić :jezora: Mecz oczywiście skończył się 0:0, kupon przegrany, dziękuję, dobranoc :] Stwierdziłem, że i tak po fakcie nic nie wskóram i postanowiłem zakończyć przygodę z aplikacją, ale został jeszcze bonus 5zł. Były mecze ligi argentyńskiej i o północy grała liga chilijska. Mając w pamięci problemy z zagraniem zakładów akumulowanych stwierdziłem, że marne me szanse na zagranie dubla, ale stwierdziłem, że może jednak się uda. Aplikacja nawet nie dała mi szans na spróbowanie szczęścia, bo zwyczajnie meczu o północy nie było w aplikacji w ofercie ???? Pomyślałem, że może wycofali mecz z oferty, bo goście nie grali o nic, a Club Universidad de Chile w przypadku wygranej awansowałby do pucharów. Ale na stronie totolotka normalnie mecz był w ofercie. Wkurzyłem się, odinstalowałem aplikację, a za bonus 5zł zagrałem jakąś taśmę przez stronę z odliczeniem podatku, bo szkoda nerwów na aplikację ;) Tak to wygląda z mojej strony :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 837

marcios

Użytkownik
U mnie w pierwszy dzień po pobraniu było wszystko ok, a na następny chciałem zagrac, zrobiłem kupon i też nie dało się posłać, patrzę a tu stan konta 0 w aplikacji mówie co jest, loguje na stronie normalnie kasa jest, czyli bład aplikacji, która nie widziała kasy pokazując, że mam 0 na koncie i tyle z grania ???? Ale jak poprawia wszystkie błedy i utrzymają gre bez podatku przez aplikację to i tak wole o 100 razy Totolotek niż aplikacje i śmieszną promocje STS 5zł bonus za zagranie za 100:p
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Ja, jak chyba większość na początku miałem podobnie.... Napisałem do nich na livechat i dostałem info, że jest już nowa wersja appki, która eliminuje wszystkie błędy. Od czasu instalacji (piątek wieczór) nie mam żadnych problemów. Póki co hula i wszystko ok.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
u mnie w sklepie play nie ma aplikacji...
I nie będzie żadnej aplikacji związanej z zakładami, bo nie może być w sklepie play aplikacji związanych z hazardem. Jedyna opcja to ściągnięcie aplikacji przez stronę, tak jak w przypadku aplikacji innych bukmacherów.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Też nie możecie zagrać za kwotę np 520,50 zł tylko za pełną 520zł.Jak daje 520, i już nie ma miejsca na wpisanie kwoty po przecinku?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Też nie możecie zagrać za kwotę np 520,50 zł tylko za pełną 520zł.Jak daje 520, i już nie ma miejsca na wpisanie kwoty po przecinku?
Ja po tym, jak wyszła aktualizacja aplikacji dałem jej drugą szansę i teraz jest już lepiej. Przede wszystkim można postawić duble i triple :jezora: Co do Twojego problemu, to nie spotkałem się z nim, ale może dlatego, że ja grałem o jedną dziesiątkę mniejszą kwotą, dokladnie 33,50zł, może problem następuje przy trzycyfrowych? spróbuj puścić zakład za 52,5zł np. i zobaczysz, u mnie poszło bez problemów po przecinku ;)
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Ja po tym, jak wyszła aktualizacja aplikacji dałem jej drugą szansę i teraz jest już lepiej. Przede wszystkim można postawić duble i triple :jezora: Co do Twojego problemu, to nie spotkałem się z nim, ale może dlatego, że ja grałem o jedną dziesiątkę mniejszą kwotą, dokladnie 33,50zł, może problem następuje przy trzycyfrowych? spróbuj puścić zakład za 52,5zł np. i zobaczysz, u mnie poszło bez problemów po przecinku ;)
za dwu cyfrowe stawki można dać po przecinku , trzycyfrowe już tylko pełne stawki - taki mały niuans ;)
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Czy ktokolwiek z Was używa ich aplikacji na tablecie? Jeśli tak, to czy działa Wam obracanie, czy pracuje jedynie w pionie jak na tel?
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Te aplikacje to jedna wielka farsa . ***** to działa . Non stop się zawiesza i nie mozna sie zalogowac . Chcą zdobywac nasz rynek a sa dekade za zagranicznymy bukami . Dramat
 
Do góry Bottom