>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Aplikacja do prowadzenia statystyk

mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czołem wszystkim.
Założyłem temat ponieważ chciałbym mieć miejsce na burzę mózgów w temacie aplikacji do prowadzenia własnych kuponów, statystyk itd.
Mianem wstępu może powiem, iż wpadłem na pomysł (zdaję sobie sprawę z mnogości takich pomysłów), aby stworzyć aplikację, która daje więcej możliwości niż excel w ramach nazwijmy to ewidencji własnych typów. O ile excel jest bardzo dobrym narzędziem o tyle uważam, iż posiadanie bazy danych jest złotym strzałem. W połączeniu z interfejsem przyjemnym dla oka możemy &quot;zapytać&quot; bazę o dowolną rzecz, dzięki czemu możemy mieć szybkie statystyki, takie jak np. skuteczność typów live, skuteczność pod kątem kursów, skuteczność datowa itd.

Generalnie chcę zebrać pomysły i wdrożyć je w ten projekt. Obecnie jestem na etapie projektowania bazy danych i mam pewien zarys póki co na kartce. Potem pewnie przystąpię do faktycznego modelowania. Myślałem nad wykorzystaniem php w połączeniu z mysql, czyli klasyczny układ, pewnie jakiś bootstrap dla przejrzystego wyglądu... może wykorzystam jakiś framework, zobaczymy. Dodam, iż zawodowo od 3 lat jestem programistą i to chyba już nawyk, aby coś pisać i ciągle coś robić w ramach swojego zawodu i pasji. Zapewne tak czy inaczej w przypadku braku zainteresowania aplikacja powstanie, chciałbym natomiast gorąco zachęcić aby każdy zainteresowany rzucił swój pomysł czego oczekiwał by od aplikacji, która pomaga w typowaniu - ze statystyk możemy zauważyć błędy które gołym okiem uciekają np. ja osobiście nie znam się na tenisie ale silę się na jakieś typowanie. Podczas dodania typu aplikacja może zasugerować - słuchaj typowałeś tenis 49 razy, udało ci się 9 razy, zainwestowałeś więcej niż uzyskałeś, czy jesteś pewien ? To taki luźny pomysł, zapewne jeden z wielu jakie mam w głowie.

Chciałbym też nieco zintegrować samą aplikację z forum pod takim kątem, iż podczas dodawania samego typu w aplikacji można kliknąć coś w stylu &quot;publikuj&quot; i taki kupon idzie do naszego tematu w formie posta (czyli zaoszczędza się troszkę czasu z przeklejaniem typu itd... to kolejny luźny pomysł). Zastanawiałem się także aby rozwinąć aplikację w takim kierunku, by stała się też pomocna w sugerowaniu typów - czyli jakiś proces zbiera statystyki z tabel/rankingów/h2h poprzez scraping czy może jakieś API. Widziałem kilka stronek, które szybko pozwalają na takie przeczesywanie takich statystyk, ale może i takim stronom czegoś brakuje - nie wiem. Stąd własnie moja zachęta na dorzucenie swoich 3 groszy do tematu.

Temat założyłem zarówno ze względu na bogatą wiedzę i doświadczenie ludzi goszczących na forum ale także by mieć czarno na białym, że coś obiecałem przede wszystkim sobie i mam na to świadków ????

Zapewne jak coś zamodeluję to zrobię jakiś update tematu. Póki co pozdrawiam ;)
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
A może dasz radę zrobić scraping kursów zapisywanych do bazy danych? Zarówno pre-play jak i live-play.
Jeżeli chodzi o pre-play to robiłem coś takiego dla siebie - scrapowałem kursy na over i under w meczach nba więc raczej nie był by to problem. Zależy od częstotliwości... jeżeli scraper uderzał by ciągle do jakiejś strony to prędzej czy później ktoś to zauważy i zablokuje. I tutaj pojawić się może problem ze scrapowaniem live, mianowicie nie wiem gdzie znajdę takie kursy i jak często należy je scrapować (przypuszczam, że częściej niż w przypadku pre-play). Więc ogólnie - jasne da się, a szczegółowo to trzeba dopowiedzieć z jaką częstotliwością... no i co robić z historycznymi kursami, bo będzie ich przybywać i będą zapełniały bazę.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
I jak postępu w pisaniu aplikacji. Moja mała wstępna wersja ruszyła online ????
Postępy są raczej w nauce i doświadczeniu aniżeli w czymś namacalnym. Raczej podyktowane jest to czasem. Ale projektu na pewno nie zaniecham ;)
 
Do góry Bottom