>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 e na betclick

baz 25

baz

Użytkownik
zapewne tak też dostałem

Odbierz darmowe 7€!

Szanowny Kliencie!

Zapraszamy Cię do gry w pokera w BetClic. Na swoim koncie znajdziesz bonus 7€. Zagraj za 1,10€ w turnieju &quot;Piłkarska Liga BetClic&quot;!

Odbierz 4 darmowe bilety na turnieje Sit &amp; Go:

Zaloguj się do pokera.
Na swoim koncie znajdziesz darmowe 7€.
Zagraj w piłkarskim turnieju Sit &amp; Go
w BetClic.

Darmowe 7€ będzie dostępne na Twoim koncie tylko do 30 września.
 
S 0

sracz

Użytkownik
Lol ???? chodzi o zmianę numeru ID dysku specjalnym programem, nie wiesz o co kaman to się nie odzywaj:] zabezpieczenie boss medi nie funkcjonuje na zasadzie IP, nie zastanawiało Cie dlaczego po formacie nie masz już limitu i możesz założyć następne konta?
no właśnie...co za burak ????
 
R 58

rychlik

Użytkownik
nie chodzi o zmianę żadnego ID dysku. wystarczy w Documents and Settings\XXX\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media usunąć któryś z folderów ????
 
A 0

adamcz

Użytkownik
sracz nie kozacz ;]
1) ściągamy ten programik ( link do programu na koncu posta)
2) rozpakowujemy i sprawdzamy ścieżkę do folredu w jakim jest ten program
3) otwieramy wiersz poleceń: start-&gt;uruchom-&gt;cmd ENTER
4) domyslna ściezka na jaką jesteście ustawieni powinna być w różnych przypadkach c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera&gt;
przechodzimy teraz do folderu w którym jest ściągnięty program. Jeśli zapiszemy go na pulpicie to powinien mieć taką ścieżkę c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit\volid aby tam przejsc należy uzywać komend cd. To znaczy: jesli chcemy przejść zc:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera do c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit to wpisujemy cd pulpit. Jeśli chcecie przejść do katalogu wyżej to wpisujecie cd.. no ale nie bedę was uczył obsługi wiersza poleceń.
5) jak już jesteśmy w odpowiednim katalogu to wpisujemy następującą rzecz: volumeid c: xxxx-xxxx gdzie zamiast &quot;iksów&quot; wpisujemy nowy numer ID dysku twardego. jest to zapis heksadecymalny tzn kazdy iksjest z zakresu od 0-F tj. 0,1,2....8,9,A,B,C,D,E,F. przykładowy numer dysku 1453-43A6, więc w tym przypadku polecenie będzie wygladało następująco volumeid c: 1453-43A6.
6) restartujemy komputer i już mamy inny numer ID dysku co pozwala nam na założenie 3 kolejnych kont w sieci BOSS
http://www.softpedia.com/get/Programming/Other-Programming-Files/VolumeID.shtml
ja podaje publicznie jak ominac ten problem
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
sracz nie kozacz ;]

1) ściągamy ten programik ( link do programu na koncu posta)
2) rozpakowujemy i sprawdzamy ścieżkę do folredu w jakim jest ten program
3) otwieramy wiersz poleceń: start-&gt;uruchom-&gt;cmd ENTER
4) domyslna ściezka na jaką jesteście ustawieni powinna być w różnych przypadkach c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera&gt;
przechodzimy teraz do folderu w którym jest ściągnięty program. Jeśli zapiszemy go na pulpicie to powinien mieć taką ścieżkę c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit\volid aby tam przejsc należy uzywać komend cd. To znaczy: jesli chcemy przejść zc:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera do c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit to wpisujemy cd pulpit. Jeśli chcecie przejść do katalogu wyżej to wpisujecie cd.. no ale nie bedę was uczył obsługi wiersza poleceń.
5) jak już jesteśmy w odpowiednim katalogu to wpisujemy następującą rzecz: volumeid c: xxxx-xxxx gdzie zamiast &quot;iksów&quot; wpisujemy nowy numer ID dysku twardego. jest to zapis heksadecymalny tzn kazdy iksjest z zakresu od 0-F tj. 0,1,2....8,9,A,B,C,D,E,F. przykładowy numer dysku 1453-43A6, więc w tym przypadku polecenie będzie wygladało następująco volumeid c: 1453-43A6.
6) restartujemy komputer i już mamy inny numer ID dysku co pozwala nam na założenie 3 kolejnych kont w sieci BOSS

http://www.softpedia.com/get/Programming/Other-Programming-Files/VolumeID.shtml

ja podaje publicznie jak ominac ten problem


a doczytałeś co było napisane na końcu tego artykułu...?
 
S 0

sracz

Użytkownik
w dodatku &quot;kolesie&quot; moja instrukcja nie jest skopiowana z elite, tylko sam ją napisałem ???? ktoś mi zapodał informacje, że zabezpieczenie opiera się na ID dysku i sam skminiłem ???? a na elite nie wchodzę, bo to szajs ???? już wolę fb ????
 
Do góry Bottom