>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32. kolejka Bundesligi (12.05 - 14.05.2023)

Status
Zamknięty.
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln vs Hertha BSC
Typ: Davie Selke strzeli gola
Kurs: 3.20✅️
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Przenosimy się do Niemiec i Kozły podejmą na własnym obiekcie stołecznych. FC Koln wygrało w mały derbach Renu z Bayerem Leverkusen i tym samym zapewniło sobie oficjalnie utrzymanie w niemieckiej ekstraklasie. Nie jest to może najlepszy sezon w ich wykonaniu, ale niedawno kontrakt z charakterystycznym trenerem Steffenem Baumgartem został przedłużony. To tylko pokazuje, że praca szkoleniowca jest doceniona przez włodarzy i fani w zdecydowanej większości również pozytywnie wyrażają się na temat swojego menadżera. Dla FC Koln była to trudna kampania. Pamiętamy przecież, że zespół ten brał udział w eliminacjach, a potem w fazie grupowej Ligi Konferencji i na jesieni przyszło załamanie formy. Kołdra u gospodarzy była po prostu zbyt krótka, aby móc rywalizować na kilku frontach. W niedawnym starciu z Bayerem Doppelpackiem popisał się Davie Selke, z którego śmiano się, gdy występował jeszcze w Herthcie BSC. Po sprowadzeniu tego napastnika do stolicy karnawału Steffen Baumgart stwierdził, że potrzebuje go do innych zadań, niż do zdobywania bramek. Piłkarz ten odwdzięcza się golami za zaufanie. Czy pogrąży dzisiaj swój były klub?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Hertha BSC, która tydzień temu uciekła spod topora. Jeżeli stołecznym przydarzyłaby się strata punktów w meczu ze Stuttgartem, to przyjezdni nie mieliby już nadziei, aby pozostać w elicie. Tak sytuacja jest prosta i goście tracą 3 oczka do miejsca barażowego. Przypomnijmy, że do końca sezonu pozostały jeszcze 3 kolejki i potrzebny jest kolejny sukces, tym razem w Koln, aby uratować się przed spadkiem. Przełamanie Herthy BSC nadeszło w odpowiednim momencie. Kalendarz tego klubu prócz dzisiejszego starcia to Bochum u siebie i Wolfsburg na wyjeździe, a więc rywale, z którymi można powalczyć o pozytywny rezultat. Najpierw jednak w ten piątek czeka przyjezdnych rywalizacja z Kozłami. Pomimo problemów dyscyplinarnych Pal Dardai jest dobrze nastawiony do kolejnych spotkań i ma nadzieję, że jego podopieczni powtórzą swój występ sprzed tygodnia. Czy stać na to outsidera?

Hertha BSC walczy o życie, a FC Koln po przedłużeniu kontraktu ze Steffenem Baumgartem z pewnością nie odpuści końcówki tego sezonu. Jestem zdania, że czeka nas ciekawe widowisko. Pobieram sobie gol Daviego Selke. Tak jak pisałem wyżej, w stolicy Niemiec był wyśmiewany przez swoją nieskuteczność i niezdarność. Otrzymał szanse i zaufanie od Steffena Baumgarta, a ten czuje się coraz pewniej i zagrał świetne zawody przeciwko Leverkusen. Mam nadzieję, że dodatkowa motywacja w postaci spotkania z Herthą BSC popchnie go do kolejnej bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1428
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern- Schalke
Typ: Schalke powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Gralem ostatnio rogi Schalke i nie zawiedli mnie. Tym razem będzie ciężej bo grają przeciwko Bayernowi, a ten raczej nie pozwala innym drużynom na nabijanie dużej liczby rogów, ale mimo wszystko próbuje.
Próbuje dlatego, że Schalke nadal nie jest jeszcze pewne utrzymania . Próbuje też dlatego, że Schalke przekraczało ta linie w każdym z 5 ostatnich spotkań. Widać, że walczą w tych meczach, grają dużo skrzydłami do skutkuje rogami. Ostatni powód dla którego to gram jest taki, że myślę, że przy kiepskiej defensywie Schalke Bayern dość szybko wyjdzie na prowadzenie i Schalke wynik będzie goniło i to też sprzyja mojemu typowi.
Dla mnie jest to do zrobienia i zachęcam do gry. Kto pograł tydzień wstecz ten zarobił , liczę że tak też będzie tym razem.
 
tarki_16 227,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
FC Union Berlin - SC Freiburg

Over 4.5 kartki @2.10 Unibet


Kolejny kluczowy mecz w walce o Europejskie Puchary, i wielkie pieniądze dla obu klubów. Jedna z drużyn zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, druga w Lidze Europejskiej, więc sprawa wielkiej wagi dla obu drużyn. Sąsiedzi w tabeli, z taką samą liczbą zwycięstw, remisów i porażek, dzieli ich tylko różnica strzelonych i straconych bramek na 3 kolejki przed końcem rozgrywek. Może historia nie przemawia za kartkami w tym starciu, może Marco Fritz ze średnią 3.37 ŻK w Bundeslidze też nie powala i daje do myślenia, czy aby na pewno zagrać na kartki - ja się zdecyduje. Myślę, że w Berlinie wielka mobilizacja kibiców Unionu , jak i przyjezdnych , ponadto wielka kasa na stole za awans zespołu do Ligi Mistrzów, więc na boisku nikt nie powinien odstawiać nogi, więc próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
RB Lipsk - Werder
Typ under 3.5 @ 1.76 // STS
Typ under 2.5 @ 2.85 // STS

Lipsk trzeba powiedzieć, ze jest wyraźnym faworytem tego spotkania. Dzisiaj mają idealną okazję do odskoczenia zespołowi Freibourg na cztery punkty. Forma Byków trzeba też zaznaczyć, że jest dobra: cztery wygrane i jedna porażka w pięciu ostatnich potyczkach Bundesligi. Jednak trzeba dodać, że mają ogromne problemy z skutecznością. Podczas ostatnich potyczek ligowych nie byli wstanie wygrać przekonujące nawet z takimi zespołami, jak Hoffenheim, czy też Augsburg.

Niewątpliwie atutami gospodarzami jest dyscyplina i odpowiedz taktyczna piłkarzy. Każdy z zawodników bardzo dobrze wie co ma robić na boisku. Nie ma "dziur" pomiędzy formacjami i to wszystko przekłada się na osiągane wyniki.

Drużyna Werderu natomiast można powiedzieć, że jest myślami już przy nowej kampanii. Już w tym sezonie nic wybitnego nie osiągną. Co zresztą potwierdzają osiągnięte przez ten zespół wyniki, które trzeba jasno powiedzieć, że są niezwykle słabe. Podczas dziewięciu ostatnich spotkań wygrali zaledwie raz! Dodatkowo większość spotkań to pasmo samych porażek!

Reasumując, Lipsk jestem przekonany, że podczas dzisiejszej batalii zdobędzie komplet punktów. Jednak pytanie, jakim wymiarem te zwycięstwo się zakończy, bo gospodarze w ostatnim czasie nie porywają swoimi wynikami.
 
Ostatnia edycja:
N 379,1K

niewierny-janek

Użytkownik
RB Lipsk - Werder
Typ under 3.5 @ 1.76 // STS
Typ under 2.5 @ 2.85 // STS

Lipsk trzeba powiedzieć, ze jest wyraźnym faworytem tego spotkania. Dzisiaj mają idealną okazję do odskoczenia zespołowi Freibourg na cztery punkty. Forma Byków trzeba też zaznaczyć, że jest dobra: cztery wygrane i jedna porażka w pięciu ostatnich potyczkach Bundesligi. Jednak trzeba dodać, że mają ogromne problemy z skutecznością. Podczas ostatnich potyczek ligowych nie byli wstanie wygrać przekonujące nawet z takimi zespołami, jak Hoffenheim, czy też Augsburg.

Niewątpliwie atutami gospodarzami jest dyscyplina i odpowiedz taktyczna piłkarzy. Każdy z zawodników bardzo dobrze wie co ma robić na boisku. Nie ma "dziur" pomiędzy formacjami i to wszystko przekłada się na osiągane wyniki.

Drużyna Werderu natomiast można powiedzieć, że jest myślami już przy nowej kampanii. Już w tym sezonie nic wybitnego nie osiągną. Co zresztą potwierdzają osiągnięte przez ten zespół wyniki, które trzeba jasno powiedzieć, że są niezwykle słabe. Podczas dziewięciu ostatnich spotkań wygrali zaledwie raz! Dodatkowo większość spotkań to pasmo samych porażek!

Reasumując, Lipsk jestem przekonany, że podczas dzisiejszej batalii zdobędzie komplet punktów. Jednak pytanie, jakim wymiarem te zwycięstwo się zakończy, bo gospodarze w ostatnim czasie nie porywają swoimi wynikami.
Trzeba też powiedzieć, że aż oczy bolą od czytania takich wypocin. Jednak trzeba też dodać, że nie jest to napisane w języku polskim. Reasumując, członek zespołu moderatorów powinien sobie radzić zdecydowaniem lepiej na tym polu.

Ciężko, oj ciężko przeczytać kilka zdań, które się napisało i sprawdzić czy brzmią jakoś sensownie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom