>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Wigan-Sheffield
Typ: Przedział braemek 3-4
Kurs 2.95
Buk Sportingbet
Analiza: Na dziś z racji iż moje spotkanie zostało przełożone postanowiłem wybrać do analizy spotkanie Wigan-Sheffield. Gospodarze na chwilę obecną zajmują dopiero 22 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem tylko 25 punktów na swoim koncie po rozegranych 27 seriach spotkań. na swoim stadionie ich bilans to tylko 12 punktów w 13 spotkaniach 3 wygrane 3 remisy oraz aż 7 porażek , gospodarze mają co prawda 2 spotkania zaległe w stosunku do innych drużyn,ale nie zmienia to faktu że na chwile obecną znajdują się w strefie spadkowej. Goście natomiast są w po 28 seriach spotkań na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji i zdołali ugrać 48 punktów , na wyjazdach do tej pory ugrali 18 punktów, co daje im pod względem wyjazdów mniej więcej miejsce w środku ligowej stawki. W tym meczu niezwykle cięzko wytypować faworyta do zgarnięcia pełnej puli, bowiem gospodarze potrzebują wygranej aby wydostać się ze strefy spadkowej a goście aby zachować swoją pozycję lub iśc wyżej co da im możliwość gry w barażach o Premier League w sezonie następnym. Goście jednak w ostatnich spotkaniach mają znacznie słabszą formę aniżeli na początku obecnego sezonu, bowiem w poprzednich 1o spotkaniach wyjazdowych zanotowali zaledwie 2 zwycięstwa , 4 remisy oraz 4 porażki. Według mnie w tym meczu znów możemy zobaczyć wynik remisowy,ale z racji iż liczę tutaj na sporo bramek postawiłbym na 2:2 po 90 minutach tego meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bristol City - Rotherham United
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Standardowo tabela na początek:

Oba zespoły są w dole ligowej tabeli ale Rotherham zdecydowanie w tej lidze odstaje od reszty zespołów. Gospodarze u siebie grają w kratkę i mają bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, goście natomiast na wyjazdach są najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 1 remis i aż 14 porażek i nic nie wskazuje na to, by coś się tutaj w ich grze miało zmienić. Bristol City zagra dziś bez obrońców Bryana (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Matthewsa (11 występów w tym sezonie) i pomocnika Smitha (9 występów w tym sezonie). U gości z kolei dużo więcej absencji i w ich szeregach nie wystąpią pierwszy bramkarz Camp (18 występów w tym sezonie), obrońcy Fisher (26 występów w tym sezonie), Frecklington (15 występów w tym sezonie), Belaid (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Broadfoot (3 występy w tym sezonie) i napastnicy Blackstock (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Harris i Morris (obaj bez występu w tym sezonie). Rotherham popełnia bardzo dużo błędów w obronie a na wyjazdach to już kompletnie sobie nie radzą i myślę, że tutaj też tak będzie. Bristol bez wątpienia będzie miał tutaj swoje szanse i myślę, że najlepszy strzelec w ich zespole napastnik Abraham (28 występów w tym sezonie, 16 goli na koncie) poprawi swój bilans strzelecki. Nic tutaj nie przemawia za tym, aby goście byli w stanie coś ugrać. Meczy do rozegrania jeszcze dużo ale przed spadkiem nic ich nie powinno uratować i to główny kandydat do opuszczenia szeregów Championship. Bristol mimo, że też dołuje w tabeli to zdecydowanie jest zespołem lepszym i u siebie powinien zainkasować 3 punkty.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 13:00
Spotkanie Huddersfield-Leeds
Typ: x
Kurs 3,25
Buk bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z zaplecza Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to ekipa Huddersfield na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Leeds, gospodarze na chwilę obecną zajmują 5 pozycję w ligowej klasyfikacji tracac dwa punkty do zespołu przyjezdnych , co prawda mają jedno spotkanie rozegrane mniej niż goście, ale moim zdaniem w tym meczu nie odpuszczą i zapewne będą chcieli poszukać przed swoją publicznością kompletu punktów, ostatnio ich gra na własnym stadionie wygląda świetnie , z poprzednich 6 kolejek 5 wygranych oraz remis na pewno musi robić wrażenie w poprzedniej kolejce gospodarze pokonali po bardzo dobrym spotkaniu drużynę lidera z Brighton 3:1 i byli tam zespołem znacznie lepszym, który stworzył sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych . Leeds natomiast bramki na wyjazdach strzelać potrafi ,ale często kończy mecze porażkami , rzadko dzieli się punktami w tym momencie ich bilans wyjazdowy to 7 wygranych 1 remis oraz 6 porażek , myślę że w tej kolejce znów wpadną bramki i obie ekipy strzelą co najmniej po jednej , bowiem ostatnie spotkani tych dwóch ekip na stadionie tych pierwszych obfitowały w bramki, stawiałbym tutaj na wygraną gospodarzy jednym golem lub na remis oraz podział punktów, mój typ na dokładny wynik to 2:1 , może 2:2, myślę że over 1.5 spokojnie będzie tutaj pokryty jesli obie ekipy utrzymają formę z poprzednich spotkań.
 
mezamorto_ 59,8K

mezamorto_

SantoSubito
W ostatniej minucie zawodnik Newcastle wybil pilke z pustej bramki po strzale głowa gracza Derby.To sie nazywa pech dla tych(w tym mnie)co obstawiali remis.Tak czy siak bardzo dobra gra Newcastle,marnuja sie w Championship.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj w Champioship odbędą się dwa bardzo ciekawe spotkania .
Huddersfield - Leeds United

O godzinie 13:00 na boisko wybiegną piłkarze Huddersfieldu którzy w tygodniu rozbili ekipę lidera Brighton spotkanie ewidetnie toczyło się pod ich dyktando i pierwszą połową ustawili sobie całe spotkanie pod siebie. Niemiec Trener David Wagner zbudował zespół na swoich rodakach ponieważ w podstawowym składzie najczęsciej występuje ich co najmniej trzech, w wyżej wspomnianym spotkaniu było ich nawet czterech. Linia defensywy jest opanowana przez Rodaków Wagnera ponieważ zazwyczaj mamy ich trzech z czteroosobowego bloku. W ataku szaleje Kachunga który bez większych sukcesów występował w Padeborn i Inglostadt. W Anglii robi furorę jest szybki i dobrze zbudowany potrafi odpowiednio zastawić piłkę i dać partnerom możlowiść do dobrze przeprowadzonego ataku, dzisiaj w ich zespole nie zobaczymy Browna, Billinga, Schindlera oraz Scannella. Dziś przyjeżdża zespół Leeds który ma 2pkt właśnie nad Huddersfield. Podopieczni Garrego Monka w ostatniej kolejce pokonali Blackburn 2:1 po bramkach Dallasa oraz Janssona. Jedynym osłabieniem Leeds jest dzisiaj brak Taylora, do składu powoli wchodzi pozyskany Pablo Hernandez widać że zaowdnik będzie robił różnicę ale nie &#39;&#39;już&#39;&#39;. Linia ataku jest opanowana przez rosłego Wooda który rónież potrafi się zastawić. Dzisiejszy mecz to będzie próba siły, ponieważ obie drużyny preferują grę siłową. Osobiśćie idę w kierunku gospodarzy którzy zrobili na mnie ogromne wrażenie w spotkaniu z Brighton.
Zwycięstwo Huddersfield @@ 2,25 Bet365 ✅
over 2,5 gola @@ 2,15 Pinnacle ✅

INNE TYPY :
Brentford - Brighton 2 @@ 2,55 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom