>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.10 - 25.10.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Barcelona vs Szachtar
Typ: Ilkay Gündogan strzeli gola
Kurs: 4.30🔴
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Gospodarze potrzebowali bardzo długo, aby napocząć Athletic Bilbao w poprzedni weekend. Dopiero debiutujący 17-letni Marc Guiu, który dopiero co wszedł z ławki, dał komplet punków Dumie Katalonii. La Masia ma się chyba coraz lepiej, ponieważ młodzi piłkarze coraz lepiej odnajdują się w dorosłym zespole i mają realną wpływ na grę seniorów, czego przykładem jest ten napastnik. Brakuje Roberta Lewandowskiego, który jak jest w formie, to może wiele dać Barcelonie. Polaka zabraknie najprawdopodobniej również w El Clasico i należy dokładnie wyleczyć kontuzje. Forma gospodarzy od początku tego sezonu jest wysoka i warto to potwierdzić w kolejnym meczu LM. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Szachtar niedawno musiał pogodzić się z odejściem pierwszego trenera. Patrick van Leeuwen pożegnał się z Mistrzem Ukrainy, a wczoraj powołany na to stanowisko został Marino Pusic. Szkoleniowiec ten w przeszłości prowadził takie zespoły jak NAC Breda, Inter Baku, FC Twente czy też AZ Alkmaar. Trudne zadanie czeka tego menadżera w swoim debiucie i nie należy tutaj oczekiwać cudów. Szachtar od wielu lat ma problemy z ustabilizowanie swojego projektu i tuła się po europejskich arenach w roli gospodarza. W poprzednim sezonie była to Warszawa, tym razem jest to Hamburg i życie na walizkach z pewnością nie pomaga w osiąganiu sukcesów na międzynarodowym podwórku. Udało się jednak pokonać w poprzedniej kolejce Antwerp i celem jest awans nawet do Ligi Europy. Czy outsider postawi się Barcelonie?

Stawiam na gola Ilkaya. Jest tutaj różnica klas i każdy inny wynik niż pewna wygrana Barcelony będzie uznane za niespodziankę. Jestem zdania, że gospodarze często będą przebywać na połowie przeciwnika i tym samym oddawać wiele celnych strzałów. Ilkay Gündogan to pomocnik, który w poprzednich latach w barwach Manchesteru City bardzo często występował w spotkaniach przeciwko Szachtarowi. W 6 rywalizacjach z tym klubem zaliczył 2 bramki i 3 asysty. Liczę na Niemca, który nie ma jeszcze gola w barwach Barcelony, czy to w Lidze, czy też w La Lidze a myślę, że dzisiaj jest ku temu bardzo dobra okazja.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Barcelona vs Szachtar / Barca -1.5
Newcastle vs Dortmund / over 9.5 rr
Lipsk vs Crevena / Lipsk wyścig do 5 rr
Feyenoord vs Lazio / over 4 kartki ( 4-zwrot)
Kurs : @ 4,92 lvbet


Witam, takie moje luźne przemyślenia. Barcelona myślę, że spokojnie pokryje. Szachtar sporo traci, szlaony mecz z Belgami, choć spokojnie mogli stracić jak i strzelić więcej. Zostali zdominowani u "siebie" z Porto, które również mogło spokojnie wyciągnąć wyżej niż 1:3. Już nie można powiedzieć, że na Camp Nou, ale ostatnie spotkanie, którego Barca nie wygrała u siebie było w maju. Od tego czasu dwie bramki stracone w towarzyskim spotkaniu...i dwie z Celtą. Dziś dla Ukraińców to nie ten kaliber. Yamal z Felixem będą kręcić a w środku pewnie Torres, który ma sobie i nam wszystkim coś do udowodnienia i jest piekielnie głodny gry. Uważam, że Barca ten handicap powinna spokojnie pokryć.

Jeśli chodzi o Lipsk to sprawa jest oczywista, jeśli w 20 minut się zrobi 3:0 to może być ciężko, ale uważam że trochę pobiją głową w mur a co za tym idzie sporo rzutów rożnych wpadnie na ich konto. Może nie będzie męczarni jak City, które nabiło ich 12, ale pięć to tylko kwestia czasu, bo chyba oczywiste kto będzie tą grę prowadzić.

W spotkaniu na St James Park nie zdziwi mnie żaden wynik, nawet jeśli Borussia zapunktuje a i wysokie zwycięstwo gospodarzy nie będzie zaskoczeniem.
Mecz pewnie będzie otwarty i szybki a co za tym idzie kornery powinny lecieć aż miło, co nie jest żadną nowością w spotkaniach obu ekip.

Kibice Feyenoordu nastawieni na walkę na murawie i gryzienie trawy, nie będzie odpuszczania. Ważne spotkanie dla obu ekip w kontekście awansu bo siedem punktów Holendrów po trzech spotkaniach to na pewno byłby świetny wynik. Bez wątpienia będzie sporo walki i uważam, że spokojnie pięć kartek jest w stanie sędzia pokazać. Cztery w ostateczności dają na zwrot. Niemiec w tym sezonie w czterech spotkaniach bundesligi pokazał 19 żółtych kartek, natomiast uwzględniając wszystkie rozgrywki jest to bilans 11 do 49.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1247
K 122,8K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Spotkanie: Celtic - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher:
fuksiarz

W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Atletico,forma tej drużyny idzie w górę powinni bez problemu zająć 1 miejsce w grupie,w przeciwieństwie do Celticu który wrzystko na to wskazuje zakończy rozgrywki na ostatnim miejscu.Atletico po pokonaniu w derbach Madrytu Realu napralo pewności siebie odnosząc puzniej jeszcze 5 zwycięstw pod rząd,,w ostatniej kolejce pewne 3:0 z Celtą.Ostatnie 6 męczy to komplet zwyciestw,.Celtic na własnym stadionie w lm poniósł 3 porażki pod rząd,dodając do tego że nigdy w historii nie wygrał z Atletico i nie zanosi się na to żeby tą serię przerwali,Moim zdaniem pewne zwycięstwo Atletico,ponieważ Celtic nie ma żadnych atutów żeby przeciwstawić się rozpędzonej ekipie z Madrytu.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
PSG vs AC Milan:

Theo Hernandez kartka @3.20🔴
Lucas Hernandez kartka @2.55🔴
AKO @8.16 Superbet🔴


W dzisiejszym hicie po raz pierwszy w historii zmierzą się przeciwko sobie bracia Hernandez. Była okazja w przeszłości, aby doszło do tego zdarzenia w rywalizacjach La Liga ale tak naprawdę w tę środę nadchodzi realna szansa, bo obaj odgrywają kluczowe role w swoich drużynach. Zarówno jeden jak i drugi nie przebierają w środkach i otrzymują wiele upomnień. Theo musiał nawet pauzować w starciu z Juventusem w ten weekend za nadmiar kartoników obejrzanych w tej kampanii Serie A, a było ich już 5. Lucas jest nieco łagodniejszy w obecnych rozgrywkach, bo łącznie był karany tylko 2 razy w Ligue 1 oraz w Lidze Mistrzów. Jest to grupa śmierci i każdy punkt jest na wagę złota. Zdaję sobie sprawę, że z gwizdkiem będzie biegał Vincić, ale jest szansa na przepychanki, czy też brudne faule. Ja spróbuję sobie te dwa zdarzenia na jednym kuponie, chociaż więcej szans widzę po stronie Theo (3.20), który będzie odpowiedzialny za krycie szybkiego Dembele.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Wczoraj gładko nie gładko - ale weszło, więc dziś oczywiście próbujemy dalej. Nie mam zbytnio pomysłu na "proste" bety, dlatego skleiłem betbuildery na forbecie, który dziś oferuję grę bez podatku przy 3 zdarzeniach powyżej 1.30.

Feyenoord - Lazio / Feye gol + over 3.5 RR + każda over 0.5 ŻK
Royal Antwerp - Porto / X2 + over 1.5
Young Boys - Man City / Young Boys over 0.5 ŻK + gol w każdej połowie
@4.41 - iForbet


Zaczynamy meczem o 18:45 - pojedynkiem pomiędzy Feyenoordem i Lazio. Obydwie ekipy mają dobre bilanse, ponieważ 4 wygrane na 5 ostatnich spotkań. Holendrzy przegrali na Metropolitano z Atletico mimo, iż większość meczu wygrywali i grali naprawdę bardzo dobrze, Lazio natomiast poległo na San Siro w Mediolanie. Gospodarze to ekipa, to ekipa która strzela co najmniej dwie bramki w każdym od 10(!) spotkań, a łącznie zdobyli ich 36 co łatwo policzyć daje średnią 3.6/mecz. Ostatni mecz na "zero z przodu" to 1. kolejka z Fortuną, gdzie grali ponad godzinę w osłabieniu a i tak potrafili być stroną przeważającą w tym spotkaniu. Lazio w trzech na pięć ostatnich spotkań traci bramki, a dziś grając na wyjeździe z Feyenoordem w takiej formie, wydaje mi się, że to będzie kolejny mecz bez czystego konta. W ubiegłym roku obie ekipy spotkały się w LE i dwukrotnie Holendrzy znajdywali drogę to bramki Biancocelesti. Ponadto grają na własnym obiekcie gdzie naprawdę są rewelacyjni. Liga Mistrzów to jednak trochę inna bajka, ale skoro naprzeciw Atletico wyszli bez strachu i zagrali naprawde świetne spotkanie, nie spodziewałbym się, że spanikują przed meczem z Lazio przed własnymi trybunami.
Jeszcze słowo odnośnie rożnych, bo tych Feyenoord też nabija dość sporo. Tylko z Ajaxem nie nabili żadnego, co jest w sumie pewnym ewenementem, bo w każdym innym ligowym meczu bili co najmniej 4, a u siebie najmniej zdobyli ich 5. Średnio biją 8,2 roga/spotkanie w roli gospodarza. Co do kartek chyba nie ma co się rozpisywać, większość chyba kojarzy jak gra Lazio i że tam odpalić się dla kilku zawodników to jak pstryknięcie palcami. Jedna kartka dla każdej z ekip to śmieszna linia, która może być pokryta nawet podczas jakiejś przepychanki. Podobny zakład w Madrycie wszedłby w 53 bo wtedy zawodnik Feyenoordu dostal kartkę, a rogi i bramki weszły już w pierwszej połowie (a wtedy zrobili aż 15 rogów).

Co do meczu Porto już troszkę zostało napisane. Antwerp po świetnym początku spuścił z tonu i zaliczył tylko jedno zwycięstwo na przestrzeni miesiąca. Ponadto dwa remisy i dwie porażki w tym ta dość haniebna z Szachtarem, gdzie wygrywali 2-0 aby oddać komplet Ukraińcom. Porto od początku zmagań ligowych, przegrało zaledwie dwa spotkania - dwa w niedalekiej przeszłości z Barcą w LM (0:1) i Benficą (1:0) w Superpucharze. Trzeba jednak powiedzieć, że Portugalczycy w meczu z Barcą mieli trochę pecha, oddali 13 strzałów, w tym 5 celnych i realnie zagrozili bramce Ter Stegena kilkukrotnie, a xG 0.50 nie do końca obrazuje ich grę. W każdym razie, na ten moment z pewnością są ekipą silniejszą od Antwerp i spokojnie stać ich na to aby sami pokryli over, ale biorąc pod uwage, że Royal też potrafi zagrozić bramce i strzelić to biorę over meczowy aniżeli Porto. Bezpieczniejszą opcją jest X2 + gol Porto po 1.45 ale wydaje mi się, że parę bramek tam powinno paść. Zwłaszcza Antwerp musi ruszyć do przodu bo mają 0 pkt po dwóch kolejkach, i stracili w nich 8 bramek, strzelając tylko 2, dlatego nie wydaje mi się aby murowali bramkę.

W meczach Young Boys z City, pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to bramki. W spotkaniu z Crveną City co prawda nie strzeliło, ale zaskakująco to Crvena schodziła na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Dlatego też idę w gole którejkolwiek z ekip aniżeli tylko City choć jednak na nich oczywiście mocniej liczę w kwestii tego betu. Majac taka ofensywę kilka bramek poiwnno wpaść, jednak trzeba wziąć pod uwage, że to mecz na wyjeździe gdzie Young Boys postraszyło Lipsk, a jest tam sztuczna murawa, która może trochę przeszkadzać piłkarzom City nie przywyczajonym do tego typu nawierzchni. Nie wykluczam gola dla piłkarzy z Berna jak wspomniałem, przede wszystkim liczę na to, że któraś z ekip otworzy worek z bramkami już w pierwszej połowie. W kwestii kartek też raczej dość prosta piłka, bo potrzebujemy zaledwie jednej kartki do powodzenia, a grając na przeciwko City nie potrafię sobie przypomnieć meczu, w którym któraś z ekip nie dostała kartki grając na tak szybkich skrzydłowych czy Haalanda.

Newcastle - BVB / Over 2.5 @1.57

Ten bet mam co prawda na freebecie, ale wydaje mi się, że w tym meczu musza paść bramki. Świetne ofensywy po obu stronach, ale obrony nie są idealnie szczelne. Choć moim zdaniem to Sroki mają lepszą obronę aniżeli BVB, to w tym spotkaniu można się spodziewać bramek z obu stron. Newcastle straciło zaledwie gola przeciwko PSG, a następnie dwa z Młotami na wyjeździe. Nie chce mi się wierzyć, aby Borussia, która daje sobie strzelić dwa gole Unionowi czy Freiburgowi była w stanie zachować na St. James Park czyste konto. W tym meczu jeśli nie będzie szachów muszą być gole, a Newcastle ma apetyt nie tylko na rundę grupową i sami są w stanie pokryć ten over co pokazali choćby przeciwko drużynie Paryżan.

Standardowo - jeden dzień do przodu, drugi już nie.
 
Ostatnia edycja:
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Te mecze ligi mistrzów jakieś dziwneecz feyenerodu miał być meczem walki meczem o awans a tam 26 minuta i 3 faule lazio 0 o co chodzi w tym wszystkim
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
PSG- MILAN
Typ: over 9,5 RR
Kurs: 1,75
Fortuna


Dziś na Parc des Princes spotykają się zespoły PSG z Milanem. Typowanie tego meczu jak dla mnie ciężki temat bo Paryż jak dla mnie w tym sezonie to jakieś nieporozumienie. Milan z kolei przeplata dobre mecze z z przeciętnymi i nie za bardzo wiadomo czego się spodziewać. Dlatego też idę w tym spotkaniu w rzuty rożne gdyż obie drużyny mocno overowe w tym aspekcie. PSG dotychczas w LM 10 roków z BVB i 8 z Newcastle, czyli średnia 9 na mecz. Milan z kolei 6 z Newcastle i 7 z BVB, czyli średnia 6,5 co łącznie daje 15,5 cornera na mecz, zatem linie na poziomie 9-11 warte ryzyka.
over 10,5 RR @ 2,23 Fortuna
Poza tym Milan jeszcze bez bramki w tej edycji LM, PSG u siebie bramkostrzelne zatem dobrą opcją wydaje się też:
BTS @ 1,64 Fortuna
BTS + over 2,5 @2,06 Fortuna

Celtic- Atletico
Typy:
1X @ 2,04 Fortuna
Remis do przerwy lub w całym meczu @ 1,85 Fortuna


Coś czuję w kościach że Atletico coś dzisiaj odwali. Los Colchoneros mają serię 6 zwycięstw z rzędu co jak na nich to spory wyczyn w ostatnim czasie. Spotkania na Wspach mają swój klimat i są dużym wyzwaniem nawet dla wyżej notownych rywali z innych lig. Celtic gra przyjemna dla oka piłkę, mają sporą łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich. Celtic poprzednie spotkanie przegrał z Lazio po golu w 95 minucie więc mocno pechowo, mimo że byli stroną dominującą przez całe spotkanie.

YB Bern- Manchester City
Typy:
City strzeli w obu połowach @ 1,86 Fortuna
over 1,5 HT @ 2,30


City w ostatnim czasie przeżywa słabszy okres, aż 3 porażki w ostatnich 5 spotkaniach. Z Newcastle w Pucharze Anglii, z Arsenalem i Wolves w Lidze. Jednak już grają niemal w pełnym składzie bo po kontuzjach wrócili Stones, Bernardo i Rodri po zawieszeniu. Uważam że dziś mecz na przełamanie i podbudowanie morali dla gości, którzy mimo sztucznej murawy powinni ogarnąć bez problemu zespół YB. Pierwszy mecz na własnym boisku z Lipskiem YB przegrało 1-3, mimo że po kwadransie mogło być śmiało 4-0 dla Lipska, lecz brakło skuteczności. Dziś uważam że Haaland i spółka wypunktują Szwajcarów mimo mocnej rotacji ze strony PEPA, gdyż na ławce mamy Bernardo, Stonesa, Gvardiola, Alvareza, Walkera.
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Lipsk-Crevena Zvezda powyżej 1,5 gola i powyżej 10,5 roznych @3 :)

Ostatnio sie udalo taki kombinowany. Lips powinien mecz zgarnac wydaj mi sie. Licze na ataki i kontraaki gosci i dodatkowo na rzuty rozne. Nie ma sie co rozwodzic nad analiza bo mecz praktycznie na minutach, a pisanie dlugich analiz jest w takim przypadku zbedne, poniewaz tu i tak musi zagrac czynnik szczescia przy typie pod wysoki kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1881
chosen70 144,1K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Milan
Typ: Pierre Kalulu otrzyma kartkę
Kurs: 4.60
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza
:

23-letni obrońca zagra dzisiaj na przeciwko Kyliana Mbappe. Dla Kalulu jest to pierwszy występ w podstawowym składzie od połowy maja, a w tym sezonie jak dotąd jedynie wchodził z ławki rezerwowych. Głównym argumentem przemawiającym za kartką Kalulu jest dla mnie odpieranie ataków w wykonaniu Mbappe, ale także sytuacja w grupie. Newcastle z 4 punktami, PSG z 3, Milan z 2, a Borussia Dortmund z 1 sprawiają, że jeszcze wszystko może się tu wydarzyć, a każdy mecz jest o wysoką stawkę. Arbitrem spotkania jest Slavko Vincic, który w poprzednich sędziowanych spotkaniach pucharowych pokazywał kolejno 5, 2, 9, 4, 4, 7 i 7 żółtych kartoników.


Żółta kartka Kalulu za faul na Mbappe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3710
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom