>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

26. kolejka Jupiler Pro League / 23. kolejka Eredivisie (17.02-19.02.17).)

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
26. kolejka Jupiler Pro League


22. kolejka Eredivisie

Oferta Betsson

Zapraszam do dyskusji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Roda Kerkrade - Go Ahead Eagles
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz rozpoczynający 22 kolejkę w Eredivisie. Tabela:

Mecz drużyn walczących o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii. Roda u siebie jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 zwycięstwo, 5 remisów i 5 porażek, goście z kolei są jednym z najgorzej grających zespołów na wyjazdach mając bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 7 porażek. Jest to zatem mecz, w którym jeden z zespołów może poprawić ten niechlubny bilans. Go Ahead ostatnio swoje 2 mecze z rzędu wygrali, jednak dzisiaj w Kerkrade uważam, że się zatrzymają. Wyżej cenię Rodę i myślę, że w tym meczu dopiszą 3 punkty i osiągną 2 zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością. Jeżeli chodzi o absencje to Roda dzisiaj w najmocniejszym składzie, jedynym nieobecnym jest napastnik Church (4 występy w tym sezonie). Goście zagrają bez obrońcy Lambooji (6 występów w tym sezonie) i pomocników Daemena (3 wystepy w tym sezonie) i Davida (bez występu w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Lacigno (6 występów w tym sezonie), pomocnika Duitsa (20 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnika Kogela (13 występów w tym sezonie) i to czy któryś gracz będzie gotowy do gry będzie wiadomo dopiero przed meczem. Mimo, że Roda jest niżej w tabeli to dla mnie kadrowo są mocniejsi. Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz ale liczę, że zwycięsko z niego wyjdą gospodarze. Gra gości na wyjazdach opiera się głównie na murowaniu bramki i wyprowadzaniu kontr a, że w obronie popełniają sporo błędów to stąd tak kiepski bilans wyjazdowy. Roda u siebie też nie błyszczy, żeby nie napisać, że gra marnie ale dzisiaj jestem zdania, że ten mecz im wyjdzie i zwycięży.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Gent 1@ 2.32 Unibet⛔
Gospodarze ostatnio nie zachwycaja ,Buffalos tylko jedno zwyciestwo na wyjezdzie,jesli Les Rouches mysla zagrac w PO1 musza ten mecz wygrac.Goscie na pewno skupiaja sie teraz na EL ,bo w czwartek czeka ich wazny mecz z Tottenhamem.W druzynie gospodarzy wszyscy zdrowi ,nie wiem jak jest u gosci ale na pewno jakies tam zmeczenie po czwartkowym meczu jest.Nie bedzie to latwy mecz ale na pewno ciekawy...kibice maja zaprezentowac oprawe ktora przygotowywali przez rok...
 
M 27

milt

Użytkownik
Standard-Gent 1@ 2.32 Unibet
Gospodarze ostatnio nie zachwycaja ,Buffalos tylko jedno zwyciestwo na wyjezdzie,jesli Les Rouches mysla zagrac w PO1 musza ten mecz wygrac.Goscie na pewno skupiaja sie teraz na EL ,bo w czwartek czeka ich wazny mecz z Tottenhamem.W druzynie gospodarzy wszyscy zdrowi ,nie wiem jak jest u gosci ale na pewno jakies tam zmeczenie po czwartkowym meczu jest.Nie bedzie to latwy mecz ale na pewno ciekawy...kibice maja zaprezentowac oprawe ktora przygotowywali przez rok...
W Gent z ważnych zawodników nie zagra tylko napastnik Simon (22/3).
Muszę napisać że w poprzedniej kolejce typowałem zwycięstwo Gent w meczu z Eupen i wyszła niezła wtopa, przegrali 0:1.
Oglądałem ten mecz i co można napisać o zespole Buffalos? Zagrali naprawdę słabo. Zespół Eupen strzelił bramkę w 96 minucie i może wydawać się że postawili najpierw autobus w polu karnym i w końcówce strzelili szczęśliwie bramkę, ale tak nie było. Gospodarze tego spotkania zagrali otwartą piłkę i gdyby byli bardziej skuteczni to mogliby strzelić nawet 3 gole. Zmarnowana sytuacja sam na sam z bramkarzem Gent, poprzeczka po rzucie wolnym również ratowała piłkarzy Buffalos.
Gent słabo weszło w mecz, w drugiej połowie zaczeli cisnąć rywali, ale bramki zdobyć nie potrafili.
Piłkarze Liege ostatnio wygrali z Bevren. U siebie ostatnio dwie porażki, ale ogólny bilans mają bardzo dobry: 7 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki. Jednak teraz jak napisałeś zmierzą się z ekipą która nie potrafi grać na wyjazdach i także uważam że powrócą na właściwe tory i zaczną znowu wygrywać na swoim boisku.
Także typ popieram i życzę powodzenia;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom