>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

$25 Bonusu CEECOOP – tylko dla Węgier i Polski ----> POKERSTARS

paint12 130

paint12

Użytkownik
Zyskaj za darmo $25 bonusu!
Mistrzostwa Central &amp; Eastern Championship of Online Poker to szansa na udowodnienie, że potrafisz rywalizować z najlepszymi graczami regionu i wygrać. Warto wziąć udział w tej serii turniejów i zawalczyć o pulę nagród wynoszącą $150.000. Aby Ci w tym pomóc, PokerStars oferuje graczom z Węgier i Polski darmowy bonus gotówkowy, wynoszący $25, który możesz wykorzystać do gry w tych niezwykłych turniejach.
Wystarczy, że zarejestrujesz się do fikcyjnego turnieju dostępnego w lobby PokerStars, a w ciągu 24 godzin otrzymasz swój bonus. Kiedy Ci go przyznamy, poinformujemy Cię o tym mailowo. Aby uwolnić bonus, wystarczy grać w nas, jak zwykle. To proste!
Jak działa Bonus Central &amp; Eastern COOP
Nazwa: $25 Bonusu CEECOOP
Czas na uwolnienie bonusu: 10 dni od daty jego przyznania
Uwalniane raty: $5
Warunki uwalniania bonusu: 20 VPP za $1
Fikcyjny turniej „CEECOOP Bonus” jest otwarty od teraz do 23:59 CET 12 grudnia, a znaleźć go można w lobby PokerStars w zakładce „Turnieje” &amp; „Prywatne”. Kosztować Cię to będzie tylko 1 FPP, więc nie przegap tej szansy!
Uwaga: Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus.
Turnieje Central &amp; Eastern COOP odbędą się w dniach 9-19 grudnia, więc będziesz mieć dość czasu na wyrobienie bonusu. Pieniądze przydadzą Ci się, na przykład, do rejestracji w turnieju nr 3 No Limit Hold’em za $22, w którym do wygrania będzie co najmniej $5000. Wysokie pule gwarantowane i mistrzowskie tytuły pozwolą Ci zamknąć rok w wielkim stylu.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie bonusu Central &amp; Eastern COOP, wyślij je na adres [email protected] .
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
a tak dla dokładności co muszę zrobić z tymi 25dolarkami jak je dostane ??
Wszystko masz opisane w informacji:
Pieniądze przydadzą Ci się, na przykład, do rejestracji w turnieju nr 3 No Limit Hold’em za $22, w którym do wygrania będzie co najmniej $5000. Wysokie pule gwarantowane i mistrzowskie tytuły pozwolą Ci zamknąć rok w wielkim stylu.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
tes 25 $ dostane w ciagu 24h od rejestracji ?? dobrze rozumiem ?
Warunki uwalniania bonusu: 20 VPP za $1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lantz 183

lantz

Użytkownik
A ja nie mogę znalesc tego turnieju gdzie on dokładnie jest ?
Dobra turniej mam.
Kasa po jakim czasie na koncie ?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Smieszna ta promocja, w mailu pisali mi ze dostane 25$ i nawet nie musze robic depozytu, tylko dla przykladu jak mam uwolnic ten bonus nie majac pieniedzy na koncie.
Troche to zalosne, no ale w te spsoob ppoglebiaja moja opinie o nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 18

diego18

Użytkownik
Ktoś kto wymyśłał ten mailing to wpadł na taki pomysł by podpuścić ???? I o to w taki sposób setki osób zarejestrowało się do tego turnieju i skorzysta z bonusa ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
  • Jak wyrobić bonus?

Od momentu przyznania bonusu, gracze będą mieli 10 dni na jego wyrobienie. Aby wyrobić $1 bonusu, należy otrzymać 20 punktów VPP.
Uwolnienie całego bonusu będzie zatem wymagało od nas wyrobienia 500 punktów VPP. Jeśli ktoś nie wyrobi całości, to nie ma problemu, gdyż uwalniany on będzie w transzach po $5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom