>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami #2 - Mistrz analiz - Division Series

Status
Zamknięty.
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Philadelphia Phillies - Atlanta Braves
typ: Atlanta i powyżej 8,5 pkt w meczu
kurs: 3,30
Link do
ANALiZY

W następnym meczu Atlanty nie widzę innej opcji jak wystawienie Stridera na górkę który rozegrał świetny mecz w pierwszym spotkaniu z Phills zakończonym 0-3 , pierwsze dwa mecze były wyrównane ale wczoraj Elder odpalił dając Phill wygraną 10-2 , aktualnie Phills prowadzi w serii 2-1 i kolejny mecz będzie decydował o być albo nie być dla Atlanty .
Oba zespoły jeśli chodzi o pałkarzy to radzą sobie świetnie górna półka z drobną przewagą dla Phills ale może w kolejnym meczu przebudzi się Harris i to będzie mecz na szczycie
Jeśli chodzi o pitcherów to oba zespoły maja kim zagrać ale jeśli Atlanta chce jeszcze pozostać w PO to powinni postawić na sprawdzonego zawodnika czyli Stridera .
Atlanta musi grać tu VaBank , jeśli Strider zagra i powtórzył by grę z pierwszego meczu to mają jak najbardziej szansę na wygranie tego spotkania i doprowadzenie do 2-2 w serii .
Zagram win Atlanty i powyżej 8,5 pkt to będzie walka do upadłego , nie wydaje mi się żeby obyło się bez błędów więc liczę na over punktowy


-------------------------------------------------------------------------
Edit:

Jest info kto zagra na górce jest to Strider co było raczej oczywiste i Suarez no tu czekałem na te info bo Phil dysponują jeszcze Walkerem
Osobiście uważam że Walker jest lepszym rzucającym ale przy kimś takim jak Strider to obaj wypadają blado , i sądzę że Suarez został rzucony na pożarcie i jeśli spełni się scenariusz że Phills przegra to spotkanie to Walker będzie miał większe szanse przeciwko Fredkowi bo myślę że jest on głównym kandydatem ewentualnie Morton ale najpierw Atlanta musi ogarnąć ten mecz

dodatkowo*
kupon atlanta sabres.jpg
100 - za typ
10 - za kupon
 
Ostatnio zmieniony przez jaroslav_:
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, całość podliczę dzisiaj w nocy. Nowe tematy do typowania również pojawią się dzisiaj w nocy, tak żebyśmy mieli cała niedziele na typy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom