>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

2. kolejka Ligue1 (18.08 - 20.08.2023)

Status
Zamknięty.
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Metz - Marsylia
Typ: Metz lub remis
Kurs: 2,03
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Co tu dużo pisać, sami wiemy jaką wtopę w kwalifikacjach do LM zaliczyła francuska ekipa z Marsylii. Grali z greckim zespołem z Panathinaikos i odpadli sensacyjnie po karnych. Osobiście uważam, że morale zespołu trochę podupadły. Patrząc na to, że zawodnicy mają w nogach 120 min gry w ostatni wtorek, to jestem wręcz przekonany, że nie zdołają wygrać i to w dodatku na wyjeździe. Idę bezpiecznie w typ Metz lub remis. Dla odważnych polecam Metz na czysto :) Co ciekawe 5 ostatnich meczy miedzy tymi zespołami kończyło się czterokrotnie remisem. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1123
H 91K

hasbaart

Typer
Metz - Marsylia
Druga kolejka Francuskiej Ligue ĘŁ. Beniaminek podejmuje trzecia ekipę poprzedniego sezonu.
W pierwszej kolejce Rennes pokazało Metz, że powrót do najwyższej klasy rozgrywek to jedno a pozostanie w niej to drugie. Wynik 5:1, 70% posiadania piłki i zasłużone wyraźnie zwycięstwo.
Marsylia z kolei że względu na mecz rewanżowy w eliminacjach LM próbowało jak najmniejszym nakładem sił poradzić sobie. Finalnie to się udało ale nie bez problemów.
Jak wspomniał kolega w poście wcześniej Metz jest dość niewygodnym rywalem dla marsylczyków.
Ostatnie 5 meczy - 4 remisy,
7/10 ostatnich meczy u siebie Metz strzelało gola,
kartki w ostatnich 9 meczach w Metz (4, 5, 5, 1, 4, 4, 2, 4, 3)
Karne - 2
Czerwone kartki - 0

A może by tak na przekór zagrać czerwona kartkę?? UWAGA TEORIA KONSPIRACYJNA ‼

Sędzia... Jérôme Brisard
Czy Pan lubi sędziować mecze którejś z drużyn? Popatrzmy:

2022/23 20 meczy, 65żk, 3 czk, 5 karnych
Metz w Ligue 2
Olympique 3mecze 1żk, 3żk, 5żķ + karny (dla Lille)

2021/22- 20meczy, 56żk, 5czk, 10 KARNYCH‼

13 kolejka MARSYLIA - METZ (0:0) 4żk, 1czķ (METZ) sprawdzałem spotkania od 2005r odkąd są dostępne statystyko i to jest jedyna czerwona kartka w meczach pomiedzy drużynami
Inne mecze
Metz - 0żk,
Marsylia - 2żk, 3żk + karny (dla Marsylii)

2020/21 Sezon życia‼🤣 20meczy, 75żk, 11czķ, 11karnych
Metz w Ligue 2
Ale za to sędzia bawił się w meczach Marsylii 😁
3 kolejka
PSG - Marsylia (0:1) 12żk, 5czk‼ (3:2)
25 kolejka
Bordeaux - Marsylia (0:0) 2żk, 2czķ (2 Marsylia)
32 kolejka
Montpellier - Marsylia (3:3) 4żk, 1czk (Marsylia)

11 czerwonych kartek w sezonie w tym 8 meczach Marsylii 🤣

2019/20 - 14 meczy, 48żk, 4czk, 5karnych
Metz Ligue 2

Marsylia - 1żk, 5żk, 5żk + karny (Marsylia)
+
3runda Pucharu Francji
Trellisac FC - Marsylia (1:1, 3:5pen) 5żk + czerwona Marsylia 😉

2018/19 - 20 meczy, 67żk, 5cz, 5karnych
Metz w Ligue 2

Marsylia - 4żk, 5żk + czerwona (Bordeaux uff)

2017/18 20 meczy, 90żk‼, 5czk, 10żk‼
Metz w Ligue 2

Marsylia 🙈😁
31 kolejka
Dijon - OM (1:3) 5żk, 1 czk (Dijon), 2 karne (Marsylia)
38 kolejka
OM - Amiens (2:1) 0zķ, 1 czerwona (Amiens)

Musicie przyznać, że dzieje się jak pan Żerom spotka się z Marsylia to przewaznie jest impreza 😁

Biorąc pod uwagę
- sedziego
- dość niewygodnego rywala, który dostał baty w poprzedniej kolejce i za wszelką cenę nie będzie chciał kolejny raz dostać batów
- 120 w nogach + przegrane karne Marsyli po meczy w eliminacjach LM
- frustracji po odpadnięciu w LM

Aż glupio nie spróbować

Metz - Marsylia
Czerwona Kartka - 4,00 ✅
Over 4,5żk - 2,30✅
+
Może...
Karny - 2,90⛔
@Superbet

Karteczki iiiziii...🤷‍♂️
Z karnym się trochę nie złożylo ale byly okazje 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
H 91K

hasbaart

Typer
LYON - MONTPELLIER

Kolejny mecz, moim zdaniem wysokiego ryzyka. Gdybym sobie przypadkiem nie zaczął sprawdzać dokładniej tego meczu to bym go ominął bo jakoś nigdy nie kojarzyłem Lyonu z ostrą grą, a ostatnio jakoś całkowicie nie kojarzę ich z jakąkolwiek dobrą gra. 7 miejsce w poprzednim sezonie, brak pucharów i jakoś nie potrafią nawiązać do sukcesów sprzed paru lat gdzie zachodzili wysoko w Lidze Mistrzów. Nawet Laurent Blanc jakoś nie potrafi wyciągnąć drużyny z przeciętności... W pierwszej kolejce tego sezonu porażka na wyjeździe 2:1 że Strasburgiem. Ze statystyk wyglads to tak: 65% posiadania piłki wiele sytuacji bramkowych 8 strzałów a natomiast Strasbourg 2 strzały 2 bramki...🤷‍♂️
Montpellier środek tabeli (12 miejsce), puchary im nie grożą a z tego co pamiętam to przez jakiś czas w tamtym sezonie musieli mieć ciepło bo byli blisko strefy spadkowej... Ale kojarzę Motpelliet z tamtego sezonu z paru czerwonych kartek dlatego zacząłem sprawdzać ten mecz...

Sprawdziłem z ciekawości, zostałem jak zobaczyłem co tam się odwala w meczach tych zespołów 😁

2023
Lyon - Montpellier (5:4) - 3 żółte (3 Mon), 2 x KARNY - 4 gole Lacazette × 4 gole(1 karny)

2022
Montpellier - Lyon (1:2) - 4żk, 2 x CZERWONA , Lacazette x 1 gol
Lyon- Montpellier (5:2) - 4żk, 1 KARNY

2019
Montpellier - Lyon (0:1) - 5żk
Lyon - Montpellier (1:2) - 1żk

2020
1 kolejka ‼ Montpellier - Lyon (2:1) - 5żk, 2 x CZERWONA, 2 x KARNY‼

2019
Montpellier - Lyon (1:0) - 6żk, 1 CZERWONA, 1 KARNY
Lyon - Montpellier (3:2) - 3żk, 1 KARNY
2018
Montpellier - Lyon (1:1) - 3żk
Montpellier - Lyon (1:1) - 4żk
Puchary Francji Montpellier - Lyon (1:2) 3żk, 1 KARNY
2017
Puchary Ligi Montpellier - Lyon (4:1) 5żk, 1 KARNY
Lyon - Montpellier (0:0) 3żk
TOWARZYSYKI Lyon - Montpellier (1:1) CZERWONA
Montpellier - Lyon (1:3) 4żk
Puchar Ligo Lyon - Montpellier (5:0) 3żk
2016
Lyon - Montpellier (5:1) 1żk , 1 CZERWONA 1 KARNY
Montpellier - Lyon (0:2) 3żk
2015
Lyon - Montpellier (2:4) 7żk,
Montpellier - Lyon (1:5) 9żk, 2 x KARNY

I tak cały czas... nie chcę mi się już dalej wklejać ale co roku karne i czerwa to rzecz powrzechna w meczach tych drużyn. Dajcie im odpowiedniego sedziego a będzie się działo...😉
Jeśli już mówimy o arbitrze😁👌 dziś posędziuje Mathieu Vernice lat 30 🤔 to pewnie nie ma wielkiego doświadczenia ten dość młody sedzia? Ano zobaczmy bo gość w powaznej piłce od sezonu 2020

2020/21
Ligue 2 - 19 meczy, 70żk, 8 KARNYCH + jeden karny w Pucharze
2021/22 ( się rozkręca)
Ligue 2 - 23 mecze, 105żk ‼ 12czk‼9 KARNYCH + 2 w Pucharze
2022/23 za super skuteczności awansuje😁
Ligue 1 - 16 meczy, 51żk, 9czk i 8 KARNYCH (+2 Puchar i Ligue2)

W tym sezonie niestety nie sędziował Lyonu ale za to pokazał się w Montpellier 😅

3 kolejka
Montpellier - Auxerre (1:2) 3żk, 4 CZERWONE ‼ I KARNY
O proszę jak tu się Pan ładnie tutaj przedstawił przed milionami kibiców 😁😁

I teraz dostał ten Pan młody sedzia kolejną kobyłę do prowadzenia i co poradzi sobie czy go poniesie razem z piłkarzami???

Coś mi się zdaje że tu dzisiaj będzie ciekawie... dlatego też:

Lyon - Montpellier
Rzut karny - 2,80🤷‍♂️
Czerwona Kartka 4,40 ‼✅
Over 4,5 żk - 2,50 ‼✅
@Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1302
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AS Monaco - Strasbourg

Ligi powoli powoli rozkręcają się, już 2 kolejka we Francuskiej Ligue1. Obie drużyny w swoich pierwszych meczach wygrali, Monaco pokonał na wyjeździe 4:2 Clermont natomiast Strasbourg wygrał u siebie 2:1 z Lyon.
Strasbourg przed sezonem rozegrał aż 7 meczów towarzyskich i w każdym meczu strzelał co najmniej 1 bramkę a grali z dość mocnymi drużynami jak np. Besiktas, Werder Brema, Hoffenheim, Freiburg. Goście tego meczu to przede wszystkim świetny atak Mothiba, Gameiro, Aholou. H. Diallo najlepszy strzelec odszedł z drużyny co jest dla nich sporym osłabieniem ale akurat o tą pozycję w tej drużynie nie obawiał bym się aż tak bardzo.
W poprzednim sezonie Monaco 2krotnie pokonał Strasbourg, u siebie 4:3 i na wyjeździe 2:1.

Liczę, że ten mecz będzie obfitował w gole ale to Monaco u siebie powinno pokonać przeciwnika.

Monaco + obie strzelą 3,20 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom